Prośba nowiciusza peugeot 205 1.2

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
malyppor

Prośba nowiciusza peugeot 205 1.2

Post autor: malyppor »

Witam

Jestem całkowitym nowicjuszem odnośnie peugeota 205 mam na oku właśnie taki egzemplarz z silnikiem 1.2 ale nie mogę nic o tym silniku znaleźć.
Blacha podobno super możliwość założenia tanio gazu i całość miałaby kosztować ok. 3500 zł. Rocznik 1987 mam prośbę pomóżcie mi się zdecydować 
Jak z częściami do tego samochodziku no i jak z spalaniem bo potrzebuje autko które będzie tanie w utrzymaniu a o osiągi raczej nie dbam :)
Jak macie jakieś informacje odnośnie tego samochodziku to proszę napiszcie

Pozdrawiam
Daniel
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Witam. Szczerze mowia, z tego co wiem silniki 1.2 nie wystepowaly. Byly 1.1, 1.4 ale 1.2 nie kojarze. Byc moze ktos bardzo zaokraglil wartosci 1124 cm3. Zamienniki nie sa bardzo tanie ale tez nie kosztuja duzo, da sie to jakos zniesc. 3500 zl rozumiem ze razem z zalozeniem gazu? To nie da duzo ale w sumie mozna kupic cos nowszego za mniejsze pieniadze juz z gazem. Slabym punktem naszych autek jest zawieszenie, zarowno przednie jak i tylne. Trzeba obejrzec dokladnie silnik, czy nie ma wyciekow, sprawdzic przeszlosc samochod(jakies stluczki, itp). Powiedz jeszcze skad jestes to moze jakis klubowicz Ci pomoze w obejrzeniu autka. To chyba tyle. A tak po za tym samochod jest tyle wart ile jestes sklonny zaplacic za niego w zaleznosci od jego stanu. Pozdrawiam.
Ale moze niech sie ktos wypowie kto sie bardziej zna ode mnie :P
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
malyppor

Post autor: malyppor »

no właśnie a ja znalazłem na stronie e-citroen coś takiego
PEUGEOT 205 II (20A/C) - 1.2 01/87 - 12/90 47 / 64 1204 F1 hatchback
i dlatego jestem w kropce czy to jakiś silnik do niczego i z częściami będzie źle ? bo nigdzie juz nie mogę znaleźć informacji o takim 205 :(
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

były egzemplarze z silnikiem 1,2 ale to naprawde rzadkosc
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

No już mniejsza z egzemplarzem, ale 3500 8)7 Chyba że rzeczywiście doliczasz do tego założenie nowej fachowej instalki, bo jak to jest za sam samochód z 87r to raczej sobie podaruj!

EDIT:
No chyba że byłby to GTI w stanie igiełka :P
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Zablokowany