Mało znane miasto Kraków

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Wacman
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 29 paź sob, 2005 6:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rybnik

Mało znane miasto Kraków

Post autor: Wacman »

Zbliża się wtorek a ja z Rybnika mam jechać do Krakowa, problem w tym że ostatni raz przejeżdżałem przez Kraków 15 lat temu, a teraz wyższa konieczność sprawia że muszę dojechać do szpitala na ul. Kąpielową. Proszę o pododanie mi troszeczkę informacji.
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Polecam serwis http://www.map24.com. Podaje sie miasto i ulice skad sie jedzie i miasto i ulice na ktore chcemy sie dostac a program pokazuje nam najkrotsza lub najszybsza trase. Cos jak GPS na kartce :D
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

Ja również z tego korzystam i polecam :)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Wacman: przeciez masz takiego ładnego palma z GPS :-)
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Wacman
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 29 paź sob, 2005 6:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wacman »

Fakt pomaga nawet bardzo, ale nie informuje o objazdach na rozkopanych naszych drogach oraz o najnowszych zmianach organizacji ruchu :roll:
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Jaki masz program do navi? Większość ma funkcję automatycznej zmiany trasy - widzisz korek, rozkopy, etc - uciekasz w prawo lub w lewo i po chwili masz wyznaczoną nową drogę :)
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Wacman pisze:Fakt pomaga nawet bardzo, ale nie informuje o objazdach na rozkopanych naszych drogach oraz o najnowszych zmianach organizacji ruchu :roll:
Polecam CB Radio, bardzo przydatne urzadzenie, mozna sie dowiedziec o np. objazdach, remontach czy korkach, a i przede wszystkim o niebieskich kolegach w białych czapeczkach czajacych sie w krzakach z suszarą...
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Wacman
Junior
Posty: 122
Rejestracja: 29 paź sob, 2005 6:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wacman »

Co do niebieskich kolegow to już zmądrzeli, ustawiają automatyczne radary, ze w ciągu minuty robią ponad 100 zdjęć i rozsyłają pod adres zamieszkania, oczywiście za odpowiednią opłatą. :roll:
Awatar użytkownika
camel
Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 8:24 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Polska

Post autor: camel »

Nie wiem czy aktualne pytanie jeszcze, ale jak jedziesz autostradą A4 to najlepiej po bramkach końcowych polecieć na kraków południowy, zjechać na zjeździe na Zakopiankę,wyjeżdżasz na pierwsze skrzyżowanie ze światłami i tam skręcasz w prawo - to jest Kąpielowa.
Ostatnio zmieniony 02 maja wt, 2006 7:46 am przez camel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

Heler pisze:Polecam serwis http://www.map24.com. Podaje sie miasto i ulice skad sie jedzie i miasto i ulice na ktore chcemy sie dostac a program pokazuje nam najkrotsza lub najszybsza trase. Cos jak GPS na kartce :D
serwis WWW jest super policzył mi ile mam ft do kiosku ruchu :twisted:
ODPOWIEDZ