Ferguss - zostaje czy odchodzi?

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.

Czy mam być dalej moderatorem?

Czas głosowania minął 09 maja wt, 2006 11:48 pm

Tak
26
87%
Nie
4
13%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4910
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

ja mam "ale" do przypadkowych wyciec czesci tematow ktore jak najbardziej byly na temat i tylko humor moderatora zdecydowal o tym ze zniknely, badz mialy tez miejsce rozne modyfikacje postow
sam moderuje na o wiele wiekszym forum i gdybym odstawial taka kaszane to bym juz tam nie moderowal...
w rozmowie z toba na gg fergusie zasugerowalem ci zebys po prostu zaczal czytac co usuwac a nie oo moralez i woocash to w pizdu caly temat wycinamy, ale widocznie jest to zbyt uciazliwy sposob i latwiej zrobic ankiete w ktorej zaglosuja osoby ktore widza jedynie twoje dopiski "prosze bez ot" no i wtedy ferguss jest ziom i rowny moderator dba o porzadek, niestety medal ma 2 strony i czasem wychodzi brak obiektywizmu i subiektywnosc decyzji.

osobiscie nie zaglosowalem na zadna z opcji bo co z tego jesli zaglosuje na "nie" jesli przyjdzie ktos inny i bedzie czynil to samo, co z tego ze zaglosuje na "tak" jesli sie nic nie zmieni i dalej temat po czesci skasztaniony wyleci caly bo moderatorowi sie nie chcialo czytac,
demagogia, nie ankieta 8)
:W

co do osob ktore rzadaj krwi tych co maja jakies ale
to chyba jednak mamy demokracje i mozna miec ale a jak komus tak bardzo przeszkadza moja postac na forum to prosze bardzo niech zaklada ankiete kto jest za banem dla moraleza mi to szczerze mowiac lotto :lol:
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

nie wiem po co aż takie problemy robicie przez jakieś słabe akcje...
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

co do tych... eee "słabych akcji" to nie bede sie wypowiadał... tylko tyle, że w świetle tego co moralez robi na forum 4x4 to to co tutaj czasem odstawia wydaje mi się baardzo dziwne....

jeśli chodzi o cięcie przez modów :) to szczerze wole, jeśli serio wyleci prawie cały temat :) bo kiedyś (i te tematy pozostały - można się śmiać do dzisiaj) usuwali tylko niektóre wypowiedzi, i wychodziła z tego zuupeełna kaszana, można było boki zrywać... bo wycieli z dialogu tylko niektóre wypowiedzi... 8)7
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4910
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

po co ciac caly temat skoro jego 1 czesc jest zupelnie neutralna i jak najbardziej na temat?

na tym polega cala sztuka zeby tak ciac, zeby nie wychodzila kaszana tylko spojny temat 8)

to co tu odstawiam jest scisle uwarunkowane tym, z kim odstawiam 8)
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

to co tu odstawiam jest scisle uwarunkowane tym, z kim odstawiam
jejku to zmień piaskownice i już...
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

KUR.WA! aż tak Was boli jak tylko drugi coś napisze??

Po co takie spięcia... spokojniej troche... z jakimś dystansem do wszystkiego może by tak podjeść...

Pozdrawiam

                        ...wolność...         ...pokój...       :mrgreen: 8)7 8)7
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

moralez pisze:na tym polega cala sztuka zeby tak ciac, zeby nie wychodzila kaszana tylko spojny temat 8)
sztuka polega na tym zeby nie pisac postow ktore trzeba wywalac bo sie rzygac chce jak sie na nie patrzy.

mowisz ze gadales z fergussem na gg. skoro znasz obsluge gg to wszelkie dysputy filozoficzne mozesz na gg toczyc rowniez z woocashem przekonywajac go o jego iq i wzajemnie.


panowie, idiotami nie jestescie, a posrod waszych wartosciowych wypowiedzi trafiaja sie te idiotyczne wtracenia, wytyczki, itp... jak to mozliwe? madrzejszy ten ktory pierwszy odpusci...
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4910
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

cheatoss pisze: skoro znasz obsluge gg
daruj sobie ten tandetny cynizm
cheatoss pisze: to wszelkie dysputy filozoficzne mozesz na gg toczyc rowniez z woocashem przekonywajac go o jego iq i wzajemnie.
dziekuje ze pozwalasz, ale juz toczylem , a skoro ty tak dobrze o tym wiesz do czego sluzy gg to mogles zwyczajnie swoje uwagi przekazac mi i jemu na gg prawda ?
cheatoss pisze: madrzejszy ten ktory pierwszy odpusci...
zaraz pewnie sie okaze ze znowu musze cos odpisac zamiast odpusic, lecz jezeli zwracasz sie bezposrednio do mnie na forum to pozwol ze na forum odpowiadam
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

nie uzywam gg praktycznie =] nie umiem... dlatego wam po prostu pozazdroscilem. i stad tandetne wtracenie cyniczne, wybacz mi moralez, a obiecuje poprawe 8)7
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

wiesz co... nie chce puszczać flejma... ale napisze co mi łazi po głowie (wiem głupio i wogóle ograniczony jestem, prawda??)

jeśli uważasz, że konflikty między mną a Tobą.. i kilkoma jeszcze osobami )pokahontaz, invictus..) biorą się z mojej .. szczeniakowatości.... i ogólnego bycia "dzieckiem neostrady za 1,22"

to jak mi wyjaśnisz, że po zlocie, na którym byliście, miast fajnych wspomnień i fotek zgranej ekypy, jakie pojawiły się po zlocie nad Chechłem, są gorzkie żale, i zdjęcia, na których nie widać was razem... ??

zastanowiłes się nad tym, że może ktoś tu ma naturalną zdolność zrażania do siebie ludzi i popadania w konflikty ??

a już prywatnie... co do postu cheatossa.. zgadzam sie w 100%... zawsze w razie problemów pisałem na gg.. i nie przekonywałem tam nikogo że jest głupi, tylko starałem sie rozwiązac problem.. za to strategia moraleza to publiczne napisanie że ktoś ma kukunamuniu i jest szczeniakiem... (a nim juz raczej nie jestem... bo z tego co mi wiadomo to on jest młodszy... o ile to kwestia jedynie wieku:P)

dla mnie EOT... i w tej sprawie nie bede już zabierał sam głosu.. możecie teraz lecieć po mnie ile chcecie... najwyżej wyłącze sobie neostrade :wink:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

TAK i to nie tylko dlatego że NICK jest fajny :D :D
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Ok - umówiony czas ankiety (3 dni) minął - dzięki za głosy poparcia :)

PS. Pozdrowienia dla mojego Fan Klubu ;)
Zablokowany