do woja marsz

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
VIRTUS
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 17 gru sob, 2005 8:23 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: VIRTUS »

Powodzenia w tym wojsku.A co do wojska po studiach to idzie sie na 3 miesiące a nie tygodnie.Pozatym jeśli ktoś dostanie dyplom wyższej uczelni i przyniesie pokazać do WKU z góry zostanie przeniesiony do rezerwy(ze stopniem szeregowego :lol: ).Zeby załapać sie na te 3 miesiące wojska( dawne SPR-y) trzeba zgłosić sie na ochotnika.Ja byłem w takim wojsku i nikt sie mnie nie pytał czy mam ochotę iść na zaprawe tylko przyszedł sierżant i powiedział:"Kur... żołnierze co wy tu jeszcze robicie,wypie.... na zaprawę" :lol: A było 5 minut po pobudce. :shock: Mało tego w czasie szkolenia podstawowego (1,5 miesiąca w Wrocławiu) schudłem 7 kilo wiec nie była to sielanka.Więc właśnie nie wiem skąd Sebek masz takie informacje.Ogólnie lepiej cię traktują niż tych z zasadniczej ale w czasie szkolenia nie było ulg.Póżniej idzie sie na praktyki do jednostek i tu zależy jak sie trafi.Z tego co wiem to niektórzy mieli przeje...Ja akurat miałem lużik bo przydzielili mnie do kursu rezerwy w Poznaniu 8) .Generalnie powiem ze warto iść po studiach do wojska.Zawsze przeżyje sie jakąś przygode, pozna fajnych ludzi no i w cywilu jest póżniej łatwiej o prace.Z tym ze jeśli ktoś nie ma do tego małego zacięcia to niech lepiej nie idzie.Los sprawił ze wróciłem do wojska jako żołnierz zawodowy bo w cywilu nie było dla mnie pracy i jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam wszystkich poborowych i przed poborowych
Just a little bit too fast !!!
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

TO ZEGNAM SIE Z WAMI OSTATNI DZIEN PRZED WOJSKIEM JUTRO O 10 JUZ BEDE CZEKAŁ W JEDNOSTCE NA OGOLENIE GŁOWY 8)7 POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH I MIŁEGO FORUMOWANIA I NIE POZAGRYZAJCIE SIE TUTAJ HEHEH 8)7 JAK BEDE MIAŁ KIEDY I JAK TO SPRÓBUJE SIE ODEZWAC :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :) :cry:
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Powodzenia :)
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

U nas dzisiaj też pożegnanie wojaka... ;)

Trzymaj sie...
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

pozdrowienia od blaszki =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

dzięki :)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

2 czerwca przysięga? gdzie?
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
ODPOWIEDZ