Wreszcie robie prawko

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

teraz jest bodajze obowiazkowo 30h jazd.

a z tym garazem... nie jest tak ze na kazdym placu egzaminacyjnym wymiary sa identyczne? :twisted:

ja mialem zestaw z koperta i wzniesieniem, plus 30 minut na miescie bo egzaminatorowi 'przyjemnie sie ze mna gaworzylo' jak to ujal. nie mial sie do czego przyczepic, zadal tylko pytanie, dlaczego i gdzie wczesniej jezdzilem autem bez prawa jazdy, bo widac ze jezdzilem :P powiedzialem ze u taty na podworku i poszlo - przyjal to ze zrozumieniem 8)7

powodzenia.
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

wymiary sa identyczne?
są... ale wtedy wydawały mi się takie małe te garaże :P

aha.. i jeszcze jedno :P najgorsi egzaminowani, to ci robiący sznurek samochodów poruszający się 30 km/h w godzinach szczytu... dla takich litości nie ma :mrgreen: myśle jedak, że Tobie Humve to nie grozi :)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Jak chodzilem na kursy to instruktor mial "pomniejszony" (celowo) plac i jak wjechalem na egzamin to wszystko takie wielkie bylo... :D
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

Humve pisze:u nas chyba 1 miesiąc, mam dopiero 6godziny wykładów i 4 godziny jazdy ale mnie dziwi to że gościu wpisuje nam 3 godziny a mamy 2 godziny ale lepeij dla nas. Mnie tylko denerwóje ten gościu co jest koło mnie jak prwoadze(instruktor) że mam redukować do dwójki przed przejazdem i pasami(po jakiego grzyba) a i że na luzie nioe wolno jeździć. Jak będe miał egzamin to wam powiem może wpadniecie zobaczycie może mi się uda. FIAT PUNTO 3 JEST DO D...Y źLE NIM SIE JEźDZI I SPRZęGłO JEST DZIADOSKIE
wg mnie to nie bardzo masz sie z czego cieszyc ze wpisuja wiecej godzin a jezdzisz mniej, pamietaj ze za to placisz nie wiem jak z prowadzeniem samochodu u Ciebie ale im wiecej godzin wyjezdzisz tym pewniej i lepiej jezdzisz, ja zdawalem po staremu i mialem mniej godzin od ciebie i za pewnie sie nie czulem, ale zbiegeiem okolicznosci musialem zdawac w innym miescie i przed egzaminem wykupilem pare godzin zeby poznac miasto i czulem sie duzo lepiej nie tylko ze poznalem miasto ale godzinki robia swoje wiec szanuj swoje pieniadze i kluc sie o swoje godziny....
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

to, ze wpisuje 3 a jezdzi 2 to nie znaczy ze placi za 3 :roll:
to jest czesto stosowana praktyka - w moim przypadku placilem za 20, dostalem w promocji jeszcze 2 a wpisane mialem 30 :wink:

@Humve
redukujesz, bo zwalniasz, a zwalniasz bo plot opon niszczy sie na torach= kupujesz nowe opony

na luzie sie nie jezdzi, ze wzgledu na bezpieczenstwo i sterownosc -pojezdzisz na gololedzi to zrozumiesz
Maugoshata

Post autor: Maugoshata »

i trzymaj zawsze obie ręce na kierownicy :mrgreen: 8)7
fudz

Post autor: fudz »

dzisaj ( tj. 14 czerwca ) po 30 minutowej jezdzie zakonczylem egzamin praktyczny z wynikiem POZYTYWNYM :D. teraz czekam na odbior prawka.
jeszcze mi nigdy tak noga na sprzegle nie latala.
OMG. nigdy takiego stresy nie przezywalem :lol:

ja to umiem pocieszyc :P
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

noo.. z tą nogą to tez tak miałem.. przegięcie :D

GRATULACJE :D
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
fudz

Post autor: fudz »

latanie nogi na sprzegle mozna porownac do latajacej reki trzymajacej kanapke po mocno zakrapianej wódka imprezie, szok :D tylko tutaj nie mozna sobie pomoc druga noga.......
ODPOWIEDZ