ile jechales najszybciej swoim autem.

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

U mnie jest dość głośno no ale takie są wady sportowego tłumika na mieście spoko fajnie mruczy ale na trasie to juz się to robi upierdliwe zarwóno przy 90 jak i 140 a przyśpieszanie to już w ogóle super czasem ciężko to nawet radiem zagłuszyć (a najgorsze nie jest )
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

ja mam teraz stozek to nawet nie wiem jak jest powyzej 120 jeszcze na stozku powyzej nie jechałem ale pewnie głosno ale pewnie narazie nie zobacze pustki w baku tyle co do pracy 80 km a powyzej 100ki to niestety paliwka idzie
narcodrive

Post autor: narcodrive »

deejay pisze:ale musicie przyznać że większe prędkości w 205tce to już masakra
No trzeba by było ze 300kg dołożyć to może by nie odleciał :wink:
bonzo18

Post autor: bonzo18 »

ja ok 180 na pasie startowym pod łebą ((zabrakło pasa może więcej by poszedł)) :D :D :D
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

bonzo18 pisze:ja ok 180 na pasie startowym pod łebą ((zabrakło pasa może więcej by poszedł)) :D :D :D
A jaki masz silnik :?:

No niebezpiecznie jest zwlaszcza jak się ma Juniorka czy inne Pugi z takim zawieszeniem które się całe na boki huśta Musze go utwardzić
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
mozart04

Post autor: mozart04 »

Ja swoim LOOKIEM 155 km/h i bujało na prawo i lewo, natomiast GTI 185 km/h i krzycząca żona z boku .... :lol:
Co do paliwa / lub gazu tankowanego na firmowych stacjach zgadzam się, że jest o niebo lepsze, niż na Orlenie lub innych.
Kiedyś jednego dnia musiałem zrobić trasę Warszawa-Zakopane-Warszawa.
Zatankowałem w jedną stronę na Orlenie, zaś na powrocie w BP, różnica była o jakieś 20% na korzyść BP.
Zapytałem kolegi, który pracuję na Orlenie jak to jest z tym paliwem.
Powiedział Mi, że Orlen daje swoje stację w ajencje (prywatne ręce) i nie ma za bardzo wpływu na jakość paliw na poszczególnych stacjach.
BubuPN

Post autor: BubuPN »

większość stacji benzynowych większych koncernów jest oparta na franchising'u tak więc to jest normalne, że nie mają wpływu na jakość paliw, BP, Shell, Esso i inne też nie mają bo też stosują franchising
bonzo18

Post autor: bonzo18 »

nsilnik 1,4 85 KM
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Ja jak na razie tylko 170 :oops: Ale to na gazie, na benzynie pewnie z 10km więcej by poszedł! Ale to zobacze dopiero na wakacje jak zrobię remoncik silnika, plan głowicy i takie tam :twisted:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Ferguss

Post autor: Ferguss »

mozart04 pisze: Orlen daje swoje stację w ajencje (prywatne ręce) i nie ma za bardzo wpływu na jakość paliw na poszczególnych stacjach.
Otóż to: nie ma, ale mieć powinien. Podpisując z kimś umowę franchisingową masz z góry ustalony zakres działań i obowiązków. A to że Orlen nie robi kontroli u franchisingobiorcach to już jego problem - traci tylko na tym, bo ludzie sprzedają wodę pod marką Orlenu i mają większe zyski, a ogólnie Orlen jako koncern dostaje po tyłku.
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

OT
ja swoim jechałem 170 ale na zimówkach i było jeszcze co dociskać. Jak tylko założe letnie i wymienie półoś to sprawdzę Vmax na Kościuszki w Katowicach :mrgreen:
1.4 75KM
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

Ferguss pisze:
mozart04 pisze: Orlen daje swoje stację w ajencje (prywatne ręce) i nie ma za bardzo wpływu na jakość paliw na poszczególnych stacjach.
Otóż to: nie ma, ale mieć powinien. Podpisując z kimś umowę franchisingową masz z góry ustalony zakres działań i obowiązków. A to że Orlen nie robi kontroli u franchisingobiorcach to już jego problem - traci tylko na tym, bo ludzie sprzedają wodę pod marką Orlenu i mają większe zyski, a ogólnie Orlen jako koncern dostaje po tyłku.

racja, jak jesz w pizzy hut i okazuje sie ze pomidor na pizzy jest zgnily to nie masz pretensji do plantatora, tylko do pizzy hut, ze cos takiego na talerzu ci podano =] przyklad w deche..

moja predkosc.
na prostej bez wiatru 160
z gorki bez wiatru 170

z wiatrem bocznym lub w morde nie przekraczam 140 w trosce o swoje zycie :>
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

TO ja sie ukrywam z marnym 135 km/h na 4-biegowej skrzynce, silnik 1.0 :/
Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Eee PIT_R słaby ten Twój wynik mam ten sam sinik ale 135 to tyko jak pod konkretny wiatr jade a tak bez wiatru to 144 spokojnie pojedzie przy sprzyjającym wietrze to pewnei i 155 by poleciał o górce nie wspomne hehehe :mrgreen:
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

deejay pisze:ale musicie przyznać że większe prędkości w 205tce to już masakra
faktycznie to prawda
ODPOWIEDZ