Ile G palisz?

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.

ile G zielonego wypalasz?

1 a day
0
Brak głosów
1 a week
6
21%
1 a month
5
18%
I smoke this shit all the time
0
Brak głosów
I don't
17
61%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

I WAKACJE SIE UDAŁY PO PALENIU NIE BYŁO POTWORNEGO KACA I WSZYSTKO OK JEDNI LUBIA PALIC FAJKI DRUDZY CHLAC WIECZNIE A JEST UDOWODNIONE ZE PAPIEROSY I WÓDKA JEST GORSZYM ZABÓJCA NIZ TRAWA (W SUMIE TO NAWET PO TRAWIE JESZCZE NIKT NIGDY NIE UMARŁ A OD FAJEK I ALKOHOLU TAK) WIEC TEN TEMAT JEST NORMALNYM TEMATEM TAKIM JAKIM BYŁ JAKIE PIWO LUBISZ NAJBARDZIEJ PEWNIE JAKBY POWSTAŁ TEMAT ILE WYCHLAŁES NAJWIECEJ TO BY TO WSZYSTKICH CIESZYŁO
Ostatnio zmieniony 25 paź wt, 2005 4:42 pm przez blaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

to nie tak zle w sumie , niewiem jak reszta ale myslalam ze to bądą jakies stare wyjadacze i wiem tez ze nie jestem najmlodsza :lol: peace log out
Ferguss

Post autor: Ferguss »

no ale przynajmniej ten temat tłumaczy niektóre posty na forum
BubuPN

Post autor: BubuPN »

ja tam palę jak jest okazja, ostatnio paliłem hmmmm.... jakoś miesiąc temu na parapetówie, a tak to najwięcej schodzi na wyjeździe z chłopakami do Hradec Kralove gdzie zaczynamy w piątek o 7 na zbiórce, mamy po drodze dwie przerwy na sen :mrgreen: i kończymy w niedzielę po powrocie do Poznania :mrgreen:
invictus

Post autor: invictus »

Juz nie pale -zdazylo sie, ale za mocno na mnie dziala :roll:
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

moze sie przeliczyłeś trzeba wiedziec ile mozna spalic bo puzniej masz stan NIRVANY
invictus

Post autor: invictus »

hehe -nie nie o to chodzi :)
po prostu najpierw mowie a pozniej mysle -pozniej sa problemy 8)
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

:? to ci psikus

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

invictus pisze:hehe -nie nie o to chodzi :)
po prostu najpierw mowie a pozniej mysle -pozniej sa problemy 8)
wychodzi na to, że palisz non stop :twisted:
joke

proponuje wyznaczyć termin, w którym spotkamy się na klubowym Czacie po spaleniu zioła :D może być ciekawie (tylko ktoś musiałby być "trzeźwy" żeby później zdać relację) :lol:
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
invictus

Post autor: invictus »

mi wystarczy browarek -o ile sie nie rozleje to bedzie git :D
czata mozna kopiowac a pozniej na forum zamiescic dla zainteresowanych :)
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

popieeram :mrgreen: :mrgreen: bardzo popieram? ale nie lepiejbyło byc cos razem przypalic hhee
invictus

Post autor: invictus »

to pozbieraj wszystkich razem -powodzenia :twisted:
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

no nigdy nie wiadomo, może na Ogólnopolski Zlot Palenia Trawki klub 205 by się zebrał?
Warto spróbować odświeżyć temat Zlotu OgólnoPL, dopisując Sprawę Wiadomą jako kolejną atrakcję? :D
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
BubuPN

Post autor: BubuPN »

do palenia to musi być odpowiednia ekipa i trzeba pamiętać żeby najpierw palić, a później zapijać to alkoholem, jeśli zioło ma słony posmak to nie polecam palić tego dalej bo już kilka razy miałem złe wiksy :mrgreen: ale z chłopakami z forum.tuning.pl lewitacja i wyścigi windami w czeskim hotelu zawsze są udane :mrgreen:
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

oo iveras wie ocb :wink: a jak komuś sie nie PALI :lol: to trudno :W , :roll: :roll: mam nadzieje ze sie UDA
ODPOWIEDZ