Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Post autor: cejot »

Ja wydałem na XSa sporo kasy, jeśli tylko zasoby w portfelu pozwalają to nie skąpie mu. Niedługo znowu w niego włożę kolejne pieniądze. :wink:
Mój plan jest taki, że zachowam go sobie na długie lata, jednak wiem, że może się w życiu zdarzyć i tak że będę zmuszony go sprzedać.
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Post autor: Jarmarek »

Jestem kompletnie oddmiennego zdania w przypadku tych aut - one są stworzone do jazdy w weekendy dla rozrywki!

I tak właśnie są użytkowane przezemnie.

Nie wiem czy znajdą się tacy co spalą Cię na stosie, ale ja tego na pewno nie pochwalam - CTI to cacuszko do picowania i podziwiania, a nie codziennej eksploatacji - choć i w takiej roli sprawdza się nieźle... :)
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Post autor: DJPreZes »

Jakby mnie bylo stac, to jakis dyszelek na codzien (a najlepiej turbodyszelek) a Indiane bym picowal i na weekendy mial. No ale coz...kasy brak, a i tak juz dwa samochody pod domem stoja.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Re: Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Post autor: Orfister »

Jarmarek pisze:Jestem kompletnie oddmiennego zdania w przypadku tych aut - one są stworzone do jazdy w weekendy dla rozrywki!

I tak właśnie są użytkowane przezemnie.

Nie wiem czy znajdą się tacy co spalą Cię na stosie, ale ja tego na pewno nie pochwalam - CTI to cacuszko do picowania i podziwiania, a nie codziennej eksploatacji - choć i w takiej roli sprawdza się nieźle... :)
Niestety tak czasami się składa, że życie serwuje nam nie to co byśmy chcieli, a to na co ono ma ochotę... wynikiem tego jest właśnie używanie CTi na co dzień....wg mnie niczego mu z tego powodu nie ubywa ... zdecydowanie lepsze jest to niz długie postoje, szczególnie zimą..
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Post autor: Jarmarek »

Pewnie - sytuacja może być różna - dla mnie utrzymywanie mojej ślicznotki w idealnym stanie (jednej i drugiej) jest swoistym zabezbieczeniem - i można to rozumieć w dwojaki sposób - jeśli coś się stanie z dupo-volvo-wozem mam coś na zapas, a jak by mnie baaaardzo przycisnęło mogę zawsze spieniężyć za jakąś część zainwestowanych pieniędzy ślicznotkę - czego mam nadzieje nigdy nie będzie mi dane zrobić, bo to będzie oznaczało że stało się coś bardzo złego...
Awatar użytkownika
levis
Uzalezniony
Posty: 988
Rejestracja: 16 sty śr, 2008 12:22 pm
Posiadany PUG: 406 3.0 V6 / Aprilia SXV 450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przemyślenia na temat pasji i podejścia do 205

Post autor: levis »

hmm, moje plany pewnie juz znacie. Ale oczywiscie, zaczynaja sie schody, bo moze byc za ciasno z tylu na szerszej belce i 16tkach.

Oprocz tego musze wymienic:
-dwa blotniki
-przedni zderzak + ewentualnie maske(bo moja jest nieudolnie pomalowana)
-drzwi kierowcy do wymiany
-drzwi pasazera do poprawki
-listwa szyberdachu
-obszycie skora foteli (tylko przednich, bo tylne jak nowe)

Zrobilbym jeszcze silnik, ale skoro mam inny do wstawienia, to dam sobie narazie spokoj.
Twój serwis motocyklowy:

http://www.motofreak.waw.pl/
ODPOWIEDZ