czas na zmiane auta

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
BubuPN

Post autor: BubuPN »

Te stare mercedesowskie diesle to powinny mieć przyznane jakieś rekordy za głośność klekotania ;)
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

no masz :) milusi to klekocze :P
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

jak twoja honda dozyje 500.000km bez remontu i jedyne co bedzie nie tak to klekot to osobiscie puchar jej odleje =]

mercedowskie diesle sa po prostu udane, ale nie polecalem gdyz nie wiem jak cenowo stoja... poza tym malo jest 124kombi...
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
BubuPN

Post autor: BubuPN »

No cóż na razie nie narzekam, wymieniłem jej jedynie pierścienie i uszczelniacze co było zasługą poprzedniego właściciela, który nie dość, że ją zagazował to w dodatku u partaczy, a tak to nie narzekam :) co do tych Merc diesli to jest w Poznaniu jedna korporacja taksówkarska, która w swojej flocie ma tylko 124 w dieslu aczkolwiek tak jak rozmawiałem z taryfiarzami podczas kursów to w pełni zadowoleni nie są, zwłaszcza, że jeden jadąc po mnie miał po drodze awarię :mrgreen: a 500 tysięcy jednym autem hmm... to nie dla mnie hehe, lubię zmiany :)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

Znałem taksówkarza co miał 124 3,0 Diesla i miał nastukane 700 tyś km no i nic mu sie z autem nie dzialo - cofnął licznik o 400 tyś i sprzedał w dobrej cenie :) a miał rocznik 1990
invictus

Post autor: invictus »

Ramzes pisze: cofnął licznik o 400 tyś i sprzedał
:shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
waldemarek_b
Junior
Posty: 179
Rejestracja: 06 lip wt, 2004 11:29 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Fabianów

sumując

Post autor: waldemarek_b »

jak najbardziej jestem za 306 kombi 1,9D ale mało tego i nie ma w czym wybierać
skoda felicja :D :D :D :D
pozostaje wybór pomiędzy Astra (z silnikiem isuzu) Ford, Golf i Pasat ale na te dwa ostatnie w tej samej cenie dostaje sie dwa lata strasze od dwóch pierwszych
a może zamiast kombi jakiś duży kufer - wekctra, mondeo, laguna
audi też może być tylko ten do kuferka można dużo zmieścić pod warunkiem ze jest płaskie
co do omegi to już rozmiary tego auta (sedan) mnie szokują a co dopiero kombi
dzięki za rozwijanie tematu jeszcze poczekam z 1 miesiąc i coś wybiore bo moja 205 zaczeła nawalać (hamulce, pierścienie, półosie, amory, buda itd. itd. itd. CZAS NA ZMIANY :(
P205 1.8D 1984 XUD7
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: sumując

Post autor: cheatoss »

waldemarek_b pisze: audi też może być tylko ten do kuferka można dużo zmieścić pod warunkiem ze jest płaskie
tego za bardzo nie rozumiem... jesli to pytanie, to tak, bagazniki w audi sa plaskie =] druga opcja, jesli chodzi o rzeczy to pakowania, ze musza byc plaskie aby ich duzo wlazlo... hmm, znam bagazniki z b3/b4 sedan i avant, i c4 avant... wszystkie sa pojemne... c4 avant to bydle... po zlozeniu siedzen w tym autku wiozlem plaski arkusz blachy 100cmx200cm =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
invictus

Post autor: invictus »

Vectra -OK
Laguna -OK
Mondeo?? 8)7
Passat kombi w td jest calkiem spoko
I tak jestem za b4 avant...
Ramzes

Post autor: Ramzes »

wszyscy za Audi ;-) ale solidarnosc
Awatar użytkownika
waldemarek_b
Junior
Posty: 179
Rejestracja: 06 lip wt, 2004 11:29 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Fabianów

Re: sumując

Post autor: waldemarek_b »

cheatoss pisze:
waldemarek_b pisze: audi też może być tylko ten do kuferka można dużo zmieścić pod warunkiem ze jest płaskie
tego za bardzo nie rozumiem... jesli to pytanie, to tak, bagazniki w audi sa plaskie =] druga opcja, jesli chodzi o rzeczy to pakowania, ze musza byc plaskie aby ich duzo wlazlo... hmm, znam bagazniki z b3/b4 sedan i avant, i c4 avant... wszystkie sa pojemne... c4 avant to bydle... po zlozeniu siedzen w tym autku wiozlem plaski arkusz blachy 100cmx200cm =]
chodzi o to że do kombi przy dobrych układach zapakujesz pakunek 1mx1mx1m a jak podniesiesz klape kuferka od audi zostaje otwór 60cm dlatego paczuszki tak! dużo paczuszek tak! wysokie paczuszki nie! (chodzi o zwykłe audi nie kombi)
P205 1.8D 1984 XUD7
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

BubuPN pisze:Te stare mercedesowskie diesle to powinny mieć przyznane jakieś rekordy za głośność klekotania ;)
ALE ZA TO W ŚRODKU MIODZIO CICHUTKO
invictus

Post autor: invictus »

i obojetnie po czym nie jedziesz to mieciutko :)
Awatar użytkownika
Michal gti
Uzalezniony
Posty: 897
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 4:32 pm
Posiadany PUG: 205 rallye, 205 GTi, 205 CTi, 205 RG Cabrio, 205 MultiVan, 306 GTi6, 505 GTi, 304 cabrio, 304 coupe
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Michal gti »

A może Citroen XM 2.1 TD, lub 605 z tym silnikiem :)
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

Michal gti pisze:A może Citroen XM 2.1 TD, lub 605 z tym silnikiem :)

są to wypas samochody a xm jeszcze lepeij od merca sie zachowuje na drodze poprostu płynie ale niestety sa to troche drogawe w utrzymaniu auta (czesci zamienne )
ODPOWIEDZ