O pośladkach Maryni, czyli luźne gadki :)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Pierdzielenie z tymi swiatłami... Ja uwazam ze kazdy z nas kierowcow powinien miec rozum i nim sie poslugiwac.
Przeciez jak jest slaba widocznosc to mysle i wlaczam swiatla zeby to we mnie sie ktos nie wpieprzyl bo nie bedzie mnie dobrze widac.

IMHO nie powinny tego regulowac przepisy, za kierownica trzeba myslec a nie kurczowo trzymac sie tego co nakazano...

Takie przepisy oduczaja nam myslec i zastanawiac sie nad sytuacja na drodze.
28 lutego chociaz ze byla piekna sloneczna pogoda wszyscy jezdzili na swiatlach, natomiast juz nastepnego dnia gdy nie obowiazywal nakaz i pomimo ze bylo nienajciekawiej na dworze i pochmurno to juz polowa kierowcow zgaslila swiatla...
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

no wlasnie pagi, piszesz ze nie powinno to byc regulowane przepisami, bo przeciez wszyscy powinnismy myslec, a w nastepnym akapicie podajesz przyklad zidiocenia polowy ludzi na drodze... bo zarowki oszczedzaja, bo nie trzeba, bo po co, bo zupa byla za slona... nie trzeba, nie wlacza...

swiatla przydaja sie tez w 30 stopniowym upale, gdy jedziesz, a slonce prosto tobie w oczy z naprzeciwka... auta na sw. mijania widac wtedy duzo szybciej =]

w szczecinie byla szarowka 28 lutego, wszyscy na swiatlach, 1 marca gorsza pogoda, 25% juz bez... zaden taryfiarz oczywiscie nei wlaczy =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

to jest nic: niektórzy mają własne przepisy:
2 lata temu szkoliłem jednego handlowca, ponieważ musiał się chłopak doszkolić w terenie, więc jedziemy przez jakieś minimiasto (bigwieś), skręcamy do klienta i w ostatniej chwili widzimy kolesia na motorku bez świateł (była to zima, godzina ok. 17, więc ciemno jak nic). Hamujemy z piskiem i wychodzimy do kolesia aby go poduczyć kilka rzeczy co do świateł a on do nas:
przecież jeszcze nie ma 18-tej !!! - wywnioskowałem iż wg tego pana istniał przepis mówiący, że swiatła włączamy tylko po godzinie 18, nawet jak wcześniej jest ciemno :lol:
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

cheatoss pisze:no wlasnie pagi, piszesz ze nie powinno to byc regulowane przepisami, bo przeciez wszyscy powinnismy myslec, a w nastepnym akapicie podajesz przyklad zidiocenia polowy ludzi na drodze... bo zarowki oszczedzaja, bo nie trzeba, bo po co, bo zupa byla za slona... nie trzeba, nie wlacza...

swiatla przydaja sie tez w 30 stopniowym upale, gdy jedziesz, a slonce prosto tobie w oczy z naprzeciwka... auta na sw. mijania widac wtedy duzo szybciej =]

w szczecinie byla szarowka 28 lutego, wszyscy na swiatlach, 1 marca gorsza pogoda, 25% juz bez... zaden taryfiarz oczywiscie nei wlaczy =]
W podanym przykladzie chodzilo mi wlasnie o to, ze przepisy oglupiają ludzi. I jak juz przepis nie mowi ze trzeba na swiatlach t o sie je wylacza niezaleznie od warunkow.
Gdyby takiego przepisu nie bylo, kazdy pomyslałby przed wyjechaniem z parkingu czy wlaczyc swiatla czy nie ma potrzeby.

Ja np. uwazam ze swiatla nalezy stosowac zawsze poza miastem, gdzie rozwija sie wieksze predkosci, wyprzedza, zeby lepiej bylo widac auto z przeciwka, natomiast w miescie nie uzywam swiatel jak jest ladna pogoda, gdy podrozuje ze srednia predkoscia 10km/h wiekszosc czasu spedzajac w korku... po kiego grzyba mam komus swiecic na tylny zderzak.
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

Ferguss pisze:to jest nic: niektórzy mają własne przepisy:
2 lata temu szkoliłem jednego handlowca, ponieważ musiał się chłopak doszkolić w terenie, więc jedziemy przez jakieś minimiasto (bigwieś), skręcamy do klienta i w ostatniej chwili widzimy kolesia na motorku bez świateł (była to zima, godzina ok. 17, więc ciemno jak nic). Hamujemy z piskiem i wychodzimy do kolesia aby go poduczyć kilka rzeczy co do świateł a on do nas:
przecież jeszcze nie ma 18-tej !!! - wywnioskowałem iż wg tego pana istniał przepis mówiący, że swiatła włączamy tylko po godzinie 18, nawet jak wcześniej jest ciemno :lol:
jednoslady maja obowiazek jazdy na swiatlach caly rok, to stary przepis juz...
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

nie na tamtej wiosce widocznie :) tam tylko po 18-tej :)
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

Kurde kolo, na prawde trafil na wadliwy model 307.
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=728405
Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

ostatnio jade sobie do domu, taką wąska uliczką, patrze, a tu pół drogi zagradza laweta, z napisem "peugeot assistance", zwalniam, zjeżdzam na chodnik, patrze a tam chyba 807 (??) stoi, fecet szykuje sie do wciągnięcia na szyny, stoi babka w futrze i ma mine w rodzaju "olaboga" (takie najbardziej lubie na drodze :) podjeżdzam do niej, otwieram szybkę, i mówie.. "widzi pani, a te stare tak sie nie psują :)" odjechałem pisknąwszy oponką... i nie wiedzieć czemu miałem dobry humor do końca dnia... jednak racje mieli co z maszkietingu peugeot'a..

zazdrość straszna rzecz :twisted:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

ale jestem dzis wkurwiony jak osa jakies palanty zajebali mi dzis całe audio radio tylna półka z głosnikami i tuba kuuuurw....... mać i jeszcze mi zniszczyli załozona wczoraj nowa kierownice a i czincze urwali głaby i trza nowe
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

ło żesz złamasy :evil:
nie przejmuj się - masz istotny powód żeby coś poprawić w nagłośnieniu, chociaż "troszkę" lepiej byś wyszedł sprzedając to co masz i dopiero kupując coć lepszego :roll:
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

powiem tak sprzet był dobry i dobrze grał co chciałem tylko zminic to sprzedac to radio co mam (miałem) a kupic na mp3 bo mam wiecznie wszystkie płyty porysowane
Ostatnio zmieniony 24 mar pt, 2006 11:11 am przez blaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

ja tu próbuję Cię pocieszyć, a Ty się dołuj jeszcze 8)7
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Jak pojdziesz do wojska to ich wszystkich wystrzelasz tych złodzieji :)
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

Pagi pisze:Jak pojdziesz do wojska to ich wszystkich wystrzelasz tych złodzieji :)

wszystkich w szczecinie bo to ... juz trzecie włamanie i trzecie straty w tym miescie
Maugoshata

Post autor: Maugoshata »

dlatego mam radio antywłamaniowe 8) :twisted:
Załączniki
blaupunkt.JPG
blaupunkt.JPG (87.14 KiB) Przejrzano 4395 razy
ODPOWIEDZ