O pośladkach Maryni, czyli luźne gadki :)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: hmm

Post autor: Banita »

munne pisze:Mnie ilosc postow wali zwlaszcza twoich
Tak cie wali, ze mi to wypominasz -ciekawe co robisz, jak cie to zainteresuje :lol:
ja nie siedze przy kompie jak Steve Urkel mam zycie :D
Niezmiernie mnie to cieszy :)
Ale Ty masz cos do powiedzenia na kazdy temat wiec odpisuj ludziom jak sie wykreca srubke a potem ja spowrotem wkreca nie ma problemu
A ty urodziles sie z Superwiedza? Gdyby nikt ci nie pomogl, to bys w jaskini siedzial i zajacami sie zywil
raczej nie tylko odwal sie od ludzi ktorzy cos faktycznie robia ze swoimi samochodami a nie tylko gadaja i marza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dopsie panie wysokopoziomowy _O_
Dziwi mnie nieco fakt, ze ktos wkleja foty z procesu mycia samochodu, a nie moze sie zebrac, zeby zrobic zdjecie silnika, ktorym dysponuje i jest dla niego takim powodem do dumy.

Mi zrobienie fotki silnika, ktory zaczynam robic po skonczonej sesji zajmie jakies hmmm 3 minuty?
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Lord Devil »

Dla mnie to nie są ani 3, ani 5 minut. Warsztat, w którym stoją auta, jest około 20km, od miejsca zamieszkania i mniej więcej tyle samo od miejsca pracy. Nie możesz tego zrozumieć - trudno. Fotki będą, ale wtedy, kiedy wezmę aparat i pojadę tam coś robić przy aucie, a nie teraz, bo ty masz taki kaprys. Skończysz studia zaczniesz zarabiać, to może zrozumiesz.
Car Valeting, Car Detailing.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

hmm

Post autor: Munne »

Ewidetnie jestes anencephalusem wiec trudno Ci zrozumiec pewne kwestie.Ja juz swoje zrobilem w aucie przez 9 lat posiadania 205 gti, na co dzien zajmuje sie medycyna i raczej nie bede badal ludzi z brudem pod paznokciami moze tak lekarze w twojej wsi postepuja!Czlowieku przeczytaj pare ksiazek dobrze Ci zrobi.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Re: hmm

Post autor: Banita »

munne pisze:Ewidetnie jestes anencephalusem wiec trudno Ci zrozumiec pewne kwestie.Ja juz swoje zrobilem w aucie przez 9 lat posiadania 205 gti, na co dzien zajmuje sie medycyna i raczej nie bede badal ludzi z brudem pod paznokciami moze tak lekarze w twojej wsi postepuja!Czlowieku przeczytaj pare ksiazek dobrze Ci zrobi.
A co mnie obchodzi, co zrobiles i przez ile lat -to nie kacik zwierzen.
Chcesz, to udowadniaj dalej swoj miastowy, wysoki poziom.
Lord Devil pisze:Dla mnie to nie są ani 3, ani 5 minut. Warsztat, w którym stoją auta, jest około 20km, od miejsca zamieszkania i mniej więcej tyle samo od miejsca pracy. Nie możesz tego zrozumieć - trudno. Fotki będą, ale wtedy, kiedy wezmę aparat i pojadę tam coś robić przy aucie, a nie teraz, bo ty masz taki kaprys. Skończysz studia zaczniesz zarabiać, to może zrozumiesz.
Rozumiem, poczekam, tylko o te fotki prosilem juz pare miesiecy temu.
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

hmm

Post autor: Munne »

Jak ktos mi powiedzial na poczatku mojego pobytu w Polsce "z chamem po chamsku"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Nie bede dociekal z jakiego powodu ktos ci tak powiedzial 8)
Tym milym akcentem zakonczmy
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Tym milym akcentem zakonczmy
Jestem tego samego zdania. Wyluzujcie Panowie :)
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Post autor: Munne »

Banita pisze:Nie bede dociekal z jakiego powodu ktos ci tak powiedzial 8)
Tym milym akcentem zakonczmy
To bylo odnosnie takich ludzi jak Ty ale tego tez nie mogles zrozumiec!!!!!!
Tym milym akcentem zakonczylem.Pozdr
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
koval
Junior
Posty: 234
Rejestracja: 12 kwie śr, 2006 2:06 pm
Posiadany PUG: PUG 205 Forever, 1,9 D
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Starcza k. Częstochowy

Post autor: koval »

oj panowie panowie tak czytam co piszecie i o co wogole wam chodzi wyluzujcie troche co to wojna domowa 8)7 :W
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

Mam propozycje
Lord pokaż zdjęcia tego silnika w turbo bo to nie jest chyba problem zrobić fotki, nawet jak auto stoi w warsztacie 200km od Ciebie i nie masz czasu się tam wybrać to poproś niech zrobi fotkę, prześle tobie, wstawisz i będzie po sprawie.
To mi się wydaje najlepsze rozwiązanie tego konfliktu :)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: hmm

Post autor: DJPreZes »

munne pisze:Ewidetnie jestes anencephalusem wiec trudno Ci zrozumiec pewne kwestie.Ja juz swoje zrobilem w aucie przez 9 lat posiadania 205 gti, na co dzien zajmuje sie medycyna i raczej nie bede badal ludzi z brudem pod paznokciami moze tak lekarze w twojej wsi postepuja!Czlowieku przeczytaj pare ksiazek dobrze Ci zrobi.
I jego nastepna wypowiedz:
munne pisze:Jak ktos mi powiedzial na poczatku mojego pobytu w Polsce "z chamem po chamsku"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jeszcze nastepna ktorej nie bede cytowac daje mi wyobrazenie, ze jednak moje stereotypy o lekarzach sa prawdziwe. Nie liczy sie wyksztalcenie jak ktos jest burakiem,a po takich wypowiedziach mozna to latwo stwierdzic. Jestem elektronikiem i co? Jakie znaczenie ma Twoj zawod, albo co zrobiles z samochodem w tym temacie? Wyskakujesz z tekstami "z chamem po chamsku" to faktycznie, bede chamski w stosunku do Ciebie - wywalic pajaca z forum! Jest regulamin i to czy zrobiles GTiTurbo czy zmieniles wycieraczki w Juniorze nie pozwala Ci na olewanie go i obrazanie ludzi. Fajnie,ze sie bawisz samochodami, ale czlowieku ej - nie obrazaj ludzi na lewo i na prawo. Sam niezbyt lubie wiekszosc postow Banity, ale teraz akurat ma racje, a ty wyjezdzasz z lekarzowaniem i chamami. Bana dla chama! (i nie chodzi mi o Banite)
Ostatnio zmieniony 02 mar pt, 2007 4:50 pm przez DJPreZes, łącznie zmieniany 1 raz.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

hmmmmm

Post autor: Munne »

Silnik jak silnik, ze zlota nie jest! Ja poki nie mialem pomalowanego auta tez nie wystawialem fotek, Lord mial fotki mojego auta jak bylo w niezbyt dobrym stanie i mogl je umiescic na forum ale uszanowal to ze ja ich sam tam nie umiescilem z jakiegos powodu.
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

mi pisze:zamknijcież wreszcie te ryje, bo wezne, zerżne i zajebe...
w tej kolejnosci? :D
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

Sebek pisze:Mam propozycje
Lord pokaż zdjęcia tego silnika w turbo bo to nie jest chyba problem zrobić fotki,
popieram 8)
nawet jak fota bedzie roznic sie paroma detalami jak w przypadku czarnego gti niby turbo :D
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sekator »

w d..... mam czy coś ma turbo czy inne badziewia, spotkajmy się po prostu na torze w Lublinie i wtedy zobaczymy co jest szybsze 205 turbo czy 1,3 rallye :D :D :D
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
ODPOWIEDZ