Marzenia toczydlowe -przyznawac sie kto by chcial jaka fure

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Ferguss

Post autor: Ferguss »

invictus pisze:nikt nie mowil za ja gazuje, one to robia :twisted:
Bylem w szczecinie z kumplem 106 1,0 wszyscy chcieli sie znami scigac na swiatlach, to wrecz chore bylo bo co swiatla ktos innyi to dosc potezne fury >1,6 wiemoze nie trafiles... :P
właśnie piszę że pełno tego, ale to niemodne trochę - ale dosyć OT, bo jeszcze moderator jeden JJ nam tu topic zamknie :twisted:
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

no jakoś wszędzie :):):) to teraz głosujemy nad autem cool na laski
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Ferguss

Post autor: Ferguss »

no jak zależy Ci na blacharze to najlepiej cenę katalogową swojego autka nakleić ( o ile jest to drogie autko ) hehe
invictus

Post autor: invictus »

I o to chodzi!!!! radocha nie z tej ziemi a panna z regoly look na delikwenta w trabancie z podziwem , a klient na panne z wsciekloscia!! Trabanty sa swietne!! od polo silnik tez daje rade mialem taki okres ze chcialem kupic
invictus

Post autor: invictus »

Pug tez daje rade, wszystkie dotad mi mowily ze jest super , przytulny i az sie wsiasc chce. Zreszta jak jade pugiem to sie ogladaja... czyzby cos klekotalo?? :P :lol:
luzak

Post autor: luzak »

jeeee post pod postem!!! Panie moderatorze.... :D
BubuPN

Post autor: BubuPN »

słucham? 8)
luzak

Post autor: luzak »

opcja EDYTUJ ekhm, no, żebym to ja mówił moderatorowi.. :mrgreen: :mrgreen: dobra panowei koniec OT- idziemy pogadac do ASS MARYNI :)
invictus

Post autor: invictus »

Hehe niechcacy... Prosze o wybaczenie i odroczenie egzekucji do czasu unicestwienia naszej galaktyki :P, zreszta za szybko posty sie pojawiaja bo pisze jeden wysle a tu 3 nowe i jak tu sie nie pogubic :lol:
BubuPN

Post autor: BubuPN »

to jest Po Godzinach i ma być luz więc nie będę nikogo ganiał za nieedycję postów 8) no chyba, że delikwent nadużyje uprzejmości, ale to chyba się nie zdarzy 8) :mrgreen:
luzak

Post autor: luzak »

a moze na stos, cooo? :) prrrrrrrosze :D
BubuPN

Post autor: BubuPN »

dobra, spokój mi tu już 8) od OT macie luźne gatki przyklejone powyżej
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Wrrr ;) Diesel potrafi na swiatlach zrobic ludziom male znaki zapytania na twarzy ;)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Ja bym chciał Nissanka 240sx tego w nowszej budzie ;) silvia czy jak mu tam.. :> a jeżeli bym wygrał w totka to oczywiscie T16 i nowiutkie M3 CLS
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Ninja
Uzalezniony
Posty: 640
Rejestracja: 11 gru czw, 2003 6:42 pm
Posiadany PUG: '90 1.8 XLD (był)
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Ząbki k. W-wy

Post autor: Ninja »

Ja do jezdzenia "na codzien" moglbym miec "cokolwiek" - byle jakies oszczedne - jakis dieselek bylby dobry. Jakis VW albo Audi z TDI, sporo dobrego slyszalem o japonskich nowych dieslach - D-4D Toyoty albo albo i-CTDi Hondy w jakims nieduzym autku. Takie samochody bylyby w sam raz do pomykania do pracy albo do sklepu po bulki.
A na letnie wieczory i weekendowe majowki jakis niemiecki klasyk - najlepiej BMW M635 CSi z 1985r. 8) 3.5 litra, 6 cyl., 24 zaworki, 286 KM, 6.4s do 100 km/h, Vmax 240 km/h, lakier czarny metalik, w srodku biala skorka jak od Gucciego, chromowane BBSy, ponadczasowa linia...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Był - 1.8 D, 60 KM/4600 obr./min., 110 Nm/2600 obr./min. - masakrator :twisted:

Jest - VW ;)
ODPOWIEDZ