ZDJĘCIA DOSKONAŁYCH FACETÓW (...)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

eee tam, niech bedzie, tylko fotka jakoś tak z kolorami ma coś nie tak :)
Załączniki
jjja.jpg
jjja.jpg (68.39 KiB) Przejrzano 3671 razy
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Michal
Junior
Posty: 465
Rejestracja: 02 maja ndz, 2004 1:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Michal »

No wlasnie... Tworzy sie jakies sterylne forum, gdzie dziala cenzura na kazdym kroku... Tego nie wolno, to trzeba usunac, tamto poprawic... Nawet dyskusja ktora jest czyms pomiedzy mocna wymiana pogladow a klotnia zostaje usunieta... Bylem kiedys adminem na jednym duzym forum i tam nie bylo czegos takiego, usuwalo sie posty ktore juz byly, a jesli ktos wyrazal swoje niezadowolenie albo mial jakies pretensje do innego usera to jego sprawa... Dlatego naprawde smiac mi sie chce jak widze fora czysciutkie jak pupcia niemowlaka gdzie kazdy jest doskonaly, kulturalny, uprzejmy i ma takie samo zdanie jak inni :) To juz sie zaczyna robic co najmniej nudne albo wrecz chore... A moze to nadgorliwosc moderatorow? Bo czasami widze jak zupelnie "niewinny" post zostaje usuniety, a temat blokowany... A w kwestii blokowania tematow... Po co? Nie lepiej usunac temat ktory powtarza niz blokowac i na koncu wypisywac ze taki temat juz byl? No chyba ze chcecie sobie zachowac swoje 'punkciki' za pisanie postow :) To taki 'maly' OT...

Czemu fotka PIT_Ra zostala usunieta? Bo co? Bo nie wnosila nic do tematu? Czy zawsze watek musi isc po sznureczku? Mnie ta fotka nie przeszkadzala... Nie bylo na niej nic dziwnego... Jak juz idziemy tym tropem to moze usuncie jeszcze rysunek minty bo w sumie to mialy byc zdjecia a nie kreskowki... :) Pewnie moj post tez zostanie uciety ale przynajmniej powiem co mi na watrobie lezy ;)
Moj profil -> http://www.Michal.205.pl
Automobilklub Galicyjski -> http://www.agalicyjski.pl
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

Michal pisze:No wlasnie... Tworzy sie jakies sterylne forum, gdzie dziala cenzura na kazdym kroku... Tego nie wolno, to trzeba usunac, tamto poprawic... Nawet dyskusja ktora jest czyms pomiedzy mocna wymiana pogladow a klotnia zostaje usunieta... Bylem kiedys adminem na jednym duzym forum i tam nie bylo czegos takiego, usuwalo sie posty ktore juz byly, a jesli ktos wyrazal swoje niezadowolenie albo mial jakies pretensje do innego usera to jego sprawa... Dlatego naprawde smiac mi sie chce jak widze fora czysciutkie jak pupcia niemowlaka gdzie kazdy jest doskonaly, kulturalny, uprzejmy i ma takie samo zdanie jak inni :) To juz sie zaczyna robic co najmniej nudne albo wrecz chore... A moze to nadgorliwosc moderatorow? Bo czasami widze jak zupelnie "niewinny" post zostaje usuniety, a temat blokowany... A w kwestii blokowania tematow... Po co? Nie lepiej usunac temat ktory powtarza niz blokowac i na koncu wypisywac ze taki temat juz byl? No chyba ze chcecie sobie zachowac swoje 'punkciki' za pisanie postow :) To taki 'maly' OT...

Czemu fotka PIT_Ra zostala usunieta? Bo co? Bo nie wnosila nic do tematu? Czy zawsze watek musi isc po sznureczku? Mnie ta fotka nie przeszkadzala... Nie bylo na niej nic dziwnego... Jak juz idziemy tym tropem to moze usuncie jeszcze rysunek minty bo w sumie to mialy byc zdjecia a nie kreskowki... :) Pewnie moj post tez zostanie uciety ale przynajmniej powiem co mi na watrobie lezy ;)
Masz racje, ale ja ja wrzucilem dla jaj i w sumie sie nie dziwie ze zostala usunieta. ALe troche sie dziwie ze nie dostalem powiadomienia dlaczego zostala usunieta. NIe mowie dokladnie o tej fotce, tylko uwazam ze moderator powinien powiadomic mnie ze pisze cos nie tak i dopiero usunac, a nie jak jakis cichociemny. ALe to nie jest miejsce na takie rozmowy. Nasze Klubowiczki utworzyly ten temat, niech moze one sie wypowiedza, ktora fotke lub moze jakiegos obrazliwego posta usunac i wtedy sie kontaktowac z moderatorem.

POzdrawiam
Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
BubuPN

Post autor: BubuPN »

Nawet dyskusja ktora jest czyms pomiedzy mocna wymiana pogladow a klotnia zostaje usunieta
nie wiem jakie to było forum, ale na tych, które ja znam wycieczki w stronę innych osób załatwia się na priv i tak powinno być na każdym cywilizowanym forum dlatego wszelkiego rodzaju kłótnie są przeważnie wywalane i prawidłowo, bo po co inni mają czytać jak dwie osoby obrzucają się mięsem, jedyne co jest akceptowalne to jeśli nawali jakaś firma bądź użytkownik forum co się z tego co pamiętam zdarzyło może raz czy dwa - wtedy sprawę warto naświetlać na forum

co do likwidacji zdjęć to niczego nie usuwałem :) wywaliłem tylko jeden post wrzucony dwa razy z rzędu bo i po co dwa identyczne :)
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

a to ja .... chociaz na emblematach bylo juz mnie widac.
Załączniki
IM000570.JPG
IM000570.JPG (8.11 KiB) Przejrzano 3597 razy
IM000560.JPG
IM000560.JPG (12.18 KiB) Przejrzano 3597 razy
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

cholerka, myślałem że ty to ta piękna przy pugu na avatarze :) :twisted:
(dżołk)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

juz wiem czemus sie czepiał mięśniaków.. 8)7
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

pokahontaz pisze:juz wiem czemus sie czepiał mięśniaków.. 8)7
:?: :?: :?:
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

woocash pisze:cholerka, myślałem że ty to ta piękna przy pugu na avatarze :) :twisted:
(dżołk)
hehe dobre :lol: :lol: :) :) to moja przyszla zona :)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

łotewer pieras, łotewer.. :twisted: :lol: :lol:

EDIT:

halo halo Mietku... :D :D Gaźnik ???? GaŹnik odbiór...??? :twisted: JOt dajesz fotki :D :!: :!: :!: :!: :mrgreen: czekoomy :D 8)7
invictus

Post autor: invictus »

Michal pisze:No wlasnie... [...] watrobie lezy ;)
Piwo ci!! :D
BubuPN pisze:
nie wiem jakie to było forum[blebleble] - wtedy sprawę warto naświetlać na forum
A ty kupuj piwo (albo skrzynke od razu -bedzie na zas)

EDIT: A uno magnifico (pieras -dla nie kumatych :wink: ) to korzystac z edytowania postow to nie umie?? 8)
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

pokahontaz pisze: halo halo Mietku... :D :D Gaźnik ???? GaŹnik odbiór...??? :twisted: JOt dajesz fotki :D :!: :!: :!: :!: :mrgreen: czekoomy :D 8)7


Tak wiec jest i fotka

Obrazek

Obrazek

Gaźnik Gaźnik :D:D
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

:clap: 8) i wszytsko gra gitara , choopaki spisujecie sie na medal ! 8)7 8)7 8)7
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

tylko pamiętaj, że:
Mamy 961 zarejestrowanych użytkowników/czek
:)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
ODPOWIEDZ