nowe opony Michelin

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

nowe opony Michelin

Post autor: afro »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

co wy na to? :shock:
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Niestety wyglądają baaaardzo okropnie brzydko :wink: i pewnie też tyle będą kosztować, ale podejrzewam że mniej więcej w tym kierunku pójdzie przemysł oponiarski :|
Chociaż pewnie to potrwa jeszcze długo, bo skoro te opony się nie zużywają i nie przebijają to sporo firm nieźle na tym straci :)
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
Piweł
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 03 lip czw, 2003 4:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Piweł »

Yawn. Old news. Nowe to one były z rok temu.

P.
Ex 205 GTi...
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

eee..brzydkie strasznie..... niskoprofilówki rulez :mrgreen:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

mi się widzi, że są super :D Z początku wyglądają nieciekawie ale po chwili idzie się do nich przekonać, ja takie chce!!!
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

Michelin TweelNazwa Tweel wywodzi się z angielskich słów Tire (opona) oraz Wheel (koło).
Załączniki
Sercem rozwiązania jest piasta zastępująca felgę oraz zamocowana na niej opona z charakterystycznymi szprychami, które zastępują zapotrzebowanie na powietrze i pozwalającą na osiągnięcie właściwości normalnych opon
Sercem rozwiązania jest piasta zastępująca felgę oraz zamocowana na niej opona z charakterystycznymi szprychami, które zastępują zapotrzebowanie na powietrze i pozwalającą na osiągnięcie właściwości normalnych opon
m.jpg (5.85 KiB) Przejrzano 6449 razy
Elastyczne szprychy połączone są z elastycznym kołem, które podlega deformacjom, absorbując wstrząsy i nierówności z niewyobrażalna łatwością.
Elastyczne szprychy połączone są z elastycznym kołem, które podlega deformacjom, absorbując wstrząsy i nierówności z niewyobrażalna łatwością.
m2.jpg (9.84 KiB) Przejrzano 6449 razy
Pomimo braku powietrza nowe opony zapewniają osiągi standardowych opon, gwarantując odpowiedni poziom wygody podróżowania oraz margines bezpieczeństwa. Nowe opony mają jedną zaletę w stosunku do klasycznych, producent może zmieniać w nich niezależnie pion
Pomimo braku powietrza nowe opony zapewniają osiągi standardowych opon, gwarantując odpowiedni poziom wygody podróżowania oraz margines bezpieczeństwa. Nowe opony mają jedną zaletę w stosunku do klasycznych, producent może zmieniać w nich niezależnie pion
m3.jpg (11.35 KiB) Przejrzano 6449 razy
Prototypowe opony Tweel, które zostały zaprezentowane w samochodzie Audi A4 charakteryzują się tylko pięcioprocentowym oporem toczenia, co poza poprawą osiągów i prowadzenia auta wpłynęło również na jednoprocentowy spadek zużycia benzyny.
Prototypowe opony Tweel, które zostały zaprezentowane w samochodzie Audi A4 charakteryzują się tylko pięcioprocentowym oporem toczenia, co poza poprawą osiągów i prowadzenia auta wpłynęło również na jednoprocentowy spadek zużycia benzyny.
m4.jpg (14.24 KiB) Przejrzano 6449 razy
Opony Tweel są dostępne aktualnie jako dodatkowe wyposażenie dla przyszłościowych pojazdów iBOT stworzonych przez Deana Kamena. iBOT to pojazd pozwalający na wjeżdżanie po schodach oraz poruszanie się w trudnym terenie niedostępnym dotychczas dla tego typ
Opony Tweel są dostępne aktualnie jako dodatkowe wyposażenie dla przyszłościowych pojazdów iBOT stworzonych przez Deana Kamena. iBOT to pojazd pozwalający na wjeżdżanie po schodach oraz poruszanie się w trudnym terenie niedostępnym dotychczas dla tego typ
m5.jpg (13.95 KiB) Przejrzano 6449 razy
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

:D
Załączniki
Czy można wynaleźć koło na nowo? Wydawać by się mogło, że nie, ale to co pokazał Michelin pozwala nam wierzyć, że jednak tak. Użytkownikom samochodów pozostanie tylko mieć nadzieję, że moment wprowadzenia opon Tweel nastąpi jak najszybciej.
Czy można wynaleźć koło na nowo? Wydawać by się mogło, że nie, ale to co pokazał Michelin pozwala nam wierzyć, że jednak tak. Użytkownikom samochodów pozostanie tylko mieć nadzieję, że moment wprowadzenia opon Tweel nastąpi jak najszybciej.
m8.jpg (22.93 KiB) Przejrzano 6448 razy
Takie problemy jak sprawdzanie ciśnienia, łatanie przebitych opon, pęknięcia w trakcie jazdy i wybieranie pomiędzy komfortem a trakcją odejdą w zapomnienie.
Takie problemy jak sprawdzanie ciśnienia, łatanie przebitych opon, pęknięcia w trakcie jazdy i wybieranie pomiędzy komfortem a trakcją odejdą w zapomnienie.
m7.jpg (9.4 KiB) Przejrzano 6448 razy
W najbliższym czasie informacje powstałe przy konstruowaniu opon Tweel zostaną wykorzystane do rozwoju tradycyjnych opon. W przyszłości jednak opony te mogą zrewolucjonizować rynek.
W najbliższym czasie informacje powstałe przy konstruowaniu opon Tweel zostaną wykorzystane do rozwoju tradycyjnych opon. W przyszłości jednak opony te mogą zrewolucjonizować rynek.
m6.jpg (21.86 KiB) Przejrzano 6448 razy
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Rewolucja :) :mrgreen: Do koparek napewno sie przydadzą i w ogóle w trudny teren :)
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

ALEEEEEEEEE JAJA! :!:
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
mozart04

Post autor: mozart04 »

Bedzie można zaoszczędzić na alufelgach i wulkanizacji
Blondi306

Post autor: Blondi306 »

bez jaj :) a do roweru nie mają :) straszne to wygląda, nie podoba mi się. Dawać je do Gti zobaczymy co z nich zostanie :)
BubuPN

Post autor: BubuPN »

fuj, nie dość, że profil jak w pontonie to jeszcze brzydkie :roll: jak tylko takie będą w przyszłości to ja już teraz zacznę składować zwykłe gumówki żeby mi starczyło do emeryturki :mrgreen:
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

a ten w audi to nie przypadkiem komisarz Zawada z tvn :?: :wink:
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
BubuPN

Post autor: BubuPN »

hmmmm.... faktycznie przypomina trochę Zawadę.... może robią te opony na potrzeby jakiegoś czad odcinka :mrgreen: chociaż wszystkie są gicior :mrgreen:
ODPOWIEDZ