GTi na Śląsku

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

GTi na Śląsku

Post autor: Rychu »

Hej!
W tym tygodniu mijały mnie (albo ja ich, i tak na zmianę :D ) dwa potworki :) Odbyło sie to na krajowej jedynce w stronę Sosnowca, mniej więcej na wysokości Murcek-Giszowca.
Czy to ktoś od nas?? Jeden miał rejestrację NO.....(to raczej nie Śląsk) a drugi SZY.....
Przyznać się czy to klubowicze bo jak nie to będę musiał zajechac im drogę i wcisnąć ulotkę :twisted:

A poza tym dobrze by było opracować jakiś znak porozumiewawczy dla członków fanklubu mijających się na drodze :lol:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Re: GTi na Śląsku

Post autor: iveras »

Rychu pisze:A poza tym dobrze by było opracować jakiś znak porozumiewawczy dla członków fanklubu mijających się na drodze :lol:
Proponuje zajeżdżanie drogi, oślepianie halogenami, wyprzedzanie na trzeciego lub spychanie do rowu. No chyba, że ktoś woli machnąć ręką, ale to mało oryginalne :?
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

No tak, dobry pomysł Iver, ale może nie komplikujmy sprawy tylko po prostu niech każdy wozi ze sobą parę kamieni i jak zobaczy innego puga to rzuci w niego! Jesli tamten odrzuci to znaczy że jest z fanklubu, a jesli nie to rzucamy ponownie, tylko tym razem kamień owijamy ulotką :wink: :wink: :wink:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
simonszop
Junior
Posty: 208
Rejestracja: 01 lut ndz, 2004 2:42 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: GTi na Śląsku

Post autor: simonszop »

Zamiast machania ręką proponuje pozdrawianie sie zimnym lokciem - rytmiczne (do odpowiedniej muzyki umcy, umcy, umcy - 95,1 fm albo cuś w tym stulu) podnoszenie go na wysokość mniej wiecej własnego ucha oraz opuszczanie do poziomu klamki w dzwiach naszych Pugów - około 5 powtórzeń tego gestu, żeby nie przesadzić.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

bueehehehehe :mrgreen: :mrgreen:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

ja tam wieczorkiem kilka dni temu goniłem (dogoniełem :twisted: ) białą 205 na jakiś żorskich czy jakiś tam rejestracjach, migałem długimi, ale kapa, gość się spojrzał i olał ....
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
ODPOWIEDZ