Golf'iarze

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
zen

Golf'iarze

Post autor: zen »

Kumpel ode mnie z pracy chce kupic sobie autko tak do 2tys. Przypomnialem sobie ze u nas w klubie jest pare 205 na sprzedarz, wiec podalem mu stronke i powiedzialem zeby sprawdzil. Ale jak on uslyszal Peugeot 205 to zwariowal, cytuje "mam sobie kupic jakiegos lewka, starego grata. Nie dosc ze czesci drogie to sie sypia. Takiego zlomu to ja niechce!" Wiec zdenerwowany pytam co chce? A on
ze na Allegro jest zajebisty Golf 2 z 86r 1.6ben-gaz to jest dopiero wypas.
Nie uwiezylem usza :shock: Koles woli takiego golfa nie dosc ze zolty z przebiegiem 220tys km od 205.
To jest jakas choroba z kturej trzeba leczyc ludzi :wink:
invictus

Post autor: invictus »

niech golfa kupuje - na lwa nie zasluguje

Po co leczyc?? bedzie wiecej dla nas a jak nikt nie kupuje to i ceny czesci i calych pugow leca w dol...
Ferguss

Post autor: Ferguss »

niech kupi od razu dobry środek antykorozyjny :mrgreen:
no i niech sprawdzi jakie autko jest najczęściej kradzione na części :mrgreen: - bo z tego co wiem, to Golfy wiodą prym heheh :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

maluchy są dobre :mrgreen: są po 500 zł, kupi sobie 4 szt :D
zen

Post autor: zen »

Ma az 2!! Jego ojciec teraz kupil golfa 2 1.6 automat i chlopak oszalal :mrgreen:
Ferguss

Post autor: Ferguss »

no i co mu po 4 maluchach? jak on będzie jeździł, przecież to normalnie nie rozdzielisz...
już lepiej zaoszczędzić i kupić komplet 7 sztuk - na każdy dzien tygodnia inny - to takie trendy :mrgreen:
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Tak tak niestety golfy do 2 tyś to jakby to powiedzieć konkretne ruiny zazwyczaj
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

zazwyczaj tak, za taką kasę kupić brykę ....
trzeba się liczyć z konkretnymi wydatkami na naprawy
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Chyba że to maluch za 2 koła to już możę być igła :) chociaż znowóż w maluchu cześci są bardzo tanie :)
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Ferguss

Post autor: Ferguss »

tak czy inaczej Zen, jak będziesz przejeżdżał swoim Pugiem obok garażu Twojego kolegi, który będzie naprawiał swojego nowgo Golfa - pozdrów go od nas :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

jasne, części to taniocha ! tylko faktem jest, ze to wszystko się dużo szybciej zużywa i w sumie wcale nie mało kosztuje jakby podliczyć :roll:
za 2 tys pln to już można maluszka wykrzesać :) sprzedałem swojego '98 za 1700 pln i nie był wcale zły
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

nie no tak apropo maluchów to fakt cześci zużwają sie szybciej ale nie chciał bym malucha wyprodukowanego po 93r :) czyli eleganta :) jeest to najwieszka lipa rocznik 95 rdzewieje jeszcze bardziej niż 90 czy 88 :) jakieś straszne blachy wtedy kladli a normalnie też najlepsze nie byly :)
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Ferguss

Post autor: Ferguss »

a ja Wam powiem, że pierwszym moim autkiem był maluszek z '80r. i nigdy mi się nie popsuł, ale nigdy więcej już malucha nie kupię :twisted:
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

no moje pierwsze autko to maluch z roku 89 w dodatku limitowana edycha BIS :P :mrgreen:
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Ferguss

Post autor: Ferguss »

nie no niedość że moderator, to jeszcze BIS'em się wyróżnia :)

mój to był wersja eksportowa - wszystko mi ze środka fabryka na eksport puściła, a mi została karoseria i kilka pierdół luksusowych, m.in.: migające kierunkowskazy, dodatkowy silnik z tyłu, wersja coupe 2-drzwiowa no i oryginalne kołpaki z plastiku :mrgreen:
ODPOWIEDZ