czas na zmiane auta

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
waldemarek_b
Junior
Posty: 179
Rejestracja: 06 lip wt, 2004 11:29 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Fabianów

czas na zmiane auta

Post autor: waldemarek_b »

mimo iż moja ukochana już od 8 lat 205-ka jest wspaniałym samochodem zrobiło sie strasznie ciasno przy rodzinie 2+2 dlatego zastanawiam sie na co ewentualnie zamienić zakładając ze najlepszym rozwiązaniem byłoby może jakieś kombi z silnikiem diesla - ktoś może ma jakieś miłe doświadczenia z innymi markami i podpowie jaka marka byłaby do polecenia zakładając ze posiadane środki na zakup nie przekraczają 10.000 zł
P205 1.8D 1984 XUD7
BubuPN

Post autor: BubuPN »

Kombi z silnikiem diesla hmm..... z tego co wiem to na pewno trzeba omijać Astrę I. Uciekaj też od Ford Mondeo poprzedniej generacji - mega szajs, znam trzy przykłady mega sypiących się pomimo iż nie były katowane - a to już chyba zbieg okoliczności nie jest :) . Polecam 306 kombi w dieslu - dobrze utrzymany pojeździ na prawdę długo, mój ojciec przejechał takim od nowości 276 tys. km. bez żadnego remontu, sprzedał gościowi mieszkającemu parę domów dalej i auto nadal jeździ bezawaryjnie, facet ani razu się nie skarżył :) Możesz się też pokusić o Hondę Civic Aerodeck lub Hondę Accord Aerodeck z pierwszej okrągłej generacji tego modelu, ewentualnie normalnego Accord z silnikiem 2.0 TDi również pierwsza okrągła generacja - rodzinkę powinieneś pomieścić w nim bez problemu bo to spore bydle, wyposażenie jak na swoją cenę i roczniki zarówno w Civic jak i Accord jest całkiem przyzwoite. Jeszcze Omega B wydaje się być fajnym autem, tu do wyboru są o ile pamiętam dwa diesle - 2.0 i 2.5
Ostatnio zmieniony 08 wrz czw, 2005 9:21 pm przez BubuPN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Opel Omega :)
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

leee tylko nie Opel Omega... To sie robi nowe auto karkow ;)
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

audi b4 i c4 avant... w b4 znajdziesz oszczedne i zwawe 1.9tdi, a w c4 2.5tdi, juz troche bardziej paliwozerne... oba bezawaryjne, nie tylko silniki...

legenda:
b4 - audi 80 swiezo przed a4
c4 - audi 100 swiezo przed a6
o ile sie nie myle =]

pzdr


btw, zadne kombi nie bedzie raczej nigdy autem karkow... bedzie kojarzone z autem rodzinnym i kropka... a jak to sie zmieni to... to kupie sobie jelcza... =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: afro »

citroen ZX kombi 1.9 D
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

Skoda Felicia kombi :mrgreen:
Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
invictus

Post autor: invictus »

2CV kombi :mrgreen:
popieram cheatoss'a
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

jak chcesz cos niedrogiego taniego w eksploatacji i zarówno wygodnego to polecam tak jak afromeduza citroena zx break albo citroena xsara break
luzak

Post autor: luzak »

306 sw albo audi

z tego co wiem to ponoć omegi do bezawaryjnych też nie należą
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

306
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

kolega tu chce dobre auto do 10.000a wy mu tu omege albo audi proponujecie fakt podałem xsare break ale jak sie dobrze trafi to mozna kupic taka za 10.000 tylko ze moze w niej byc cos z blacharki do zrobienia
BubuPN

Post autor: BubuPN »

a czy Omega B jest zła? zobacz ile ich jeździ na taryfie, a Audi 90 czy tam 80 kombi lepiej nie kupować, ostatnio widziałem stłuczkę z udziałem tego auta, stłuczka była lekka, uszkodzony był niby tylko błotnik no bo w sumie nic innego dostać nie powinno, a jak koleś chciał ruszyć to mu się przednia zawiecha rozjechała każde koło w swoją stronę
invictus

Post autor: invictus »

dostanie ladne b4 avant do 10tys
bubu na taryfie tez jezdza polonezy ale to nie znaczy ze sa dobre... zobacz ile dajewo jezdzi...
ja widzialem jak omega przywalila w malucha -jemu wgial sie rog a omega cwiartki nie miala przedniej... -wypadek to wypadek -tam nie ma regol
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

z bubu sie nie zgodze, kazde auto jak uderzysz NIEFORTUNNIE nawet lekko, to rozjedzie ci sie na wszystkie strony. audi stawia na bezpieczenstwo co z tego ze przykladowo po wypadku trzeba sie pozegnac sie z autem jesli cala rodzina przezyje (2+2 = dwa dzieciaki included). to audi co mowiles moglo byc klepane pare razy, wiec sie rozsypalo =]

omega b jest zla, duzo jezdzi na taryfie, ale zapytaj sie kierowcy jak czesto odwiedza warsztat. espero tez duzo jezdzi na taryfie, a nikomu tego auta na pewno nie polece. poza tym to opel, wiec jezdzaca rdza.

blaszka, a myslisz ze audi i omegi ile kosztuja ;> ponizej 10.000...
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
ODPOWIEDZ