Ceny ;)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Ceny ;)

Post autor: DJPreZes »

Czy ktos z was przezyl tez taki szok jak ja?Taki szok, ze dzisiaj jechalem sobie ze starymi 405 (1,9d) no i zajezdzamy na stacje, patrze na ceny...Pomylka ??Tak nie mozna nie nie nie... ceny takie: ON -3.84, PB95 - 3.72 (chore chore chore) PB98 - 3.86 No to na druga stacje szybciutko - tam na szczescie ropa nadal tansza od benzyny, ale jadac do rumii po drodze sa dwie stacje (JET i Orlen) i tam tez ropa drozsza od beznyny (na Jet o w ogole z tego co pamietam 98 nawet tansza od ropy) Jestem w szoku - ogromnym i wielkim szoku.Chyba zaczne jezdzic na oliwe z oliwek.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

szczerze mowiac ostatnio na trasie widzialem takie ceny PB95 i w niezlym szoku bylem.... no coz widac nie wszyscy chca z nasz zrzynac tylko daja uczciwe i konkurencyjne ceny oby wiecej takich :D
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
BubuPN

Post autor: BubuPN »

ja ostatnio przeżyłem szok na esso jak tankowałem Pb98 za 4,27zł za litr, aż sprawdziłem czy na pewno korzystam z właściwego dystrybutora :)
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Ale ludzie czemu ropa jest drozsza od beznyny?? 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7 8)7
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
BubuPN

Post autor: BubuPN »

nie wiem czemu, ale coś na tvn24 było, że orlen podnosi ceny hurtowe ropy o 42zł / 1000 litrów... ale żeby aż tak to wpłynęło na ceny detaliczne?
BubuPN

Post autor: BubuPN »

dzisiaj tankowałem mojego Civa i Pb98 w ciągu około 3 tygodni poszło w dół z 4.27 do 4.11 :mrgreen:
Ferguss

Post autor: Ferguss »

ja dziś tankowałem Pb95 za 4.11 - to niby tanieje, ale lpg coś nie teges :evil:
BubuPN

Post autor: BubuPN »

bo lpg ogólnie jest nie teges :mrgreen: jeśli Esso nadal utrzyma tendencję spadających cen to za kolejne 400km powinienem tankować już za niecałe 4 złocisze
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

a od 1 stycznia witaj wyzsza akcyzo! :evil:
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

no zapewne, w końcu ktoś musi płacić na becikowe :x
BubuPN

Post autor: BubuPN »

eeee zawsze musi się znaleźć ktoś kto zabije optymizm :mrgreen: a tak mówiąc serio to podejrzewam, że nawet jak akcyza wzrośnie to ceny nie wystrzelą za bardzo w górę z tego względu, że duże korporacje mają teraz przeciwnika w postaci tanich stacji hipermarketowych. najlepszy jest numer, że nasze rafinerie biorą gównianą ropę ze wschodu, a ceny ustalają na podstawie cen ropy wydobywanej w okolicach Wielkiej Brytanii - był o tym artykuł w motofakty.pl
zlotycbr
Junior
Posty: 288
Rejestracja: 28 lis pn, 2005 1:09 am
Posiadany PUG: JUNIOR 1,1l i Gentry i 1,9 GTI
Numer Gadu-gadu: 1301373
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: zlotycbr »

a w Stalowej Pb 95 po 4.11zl
skoro u was takie ceny,to na podkarpaciu co jest???dyskryminacja jakas czy co??moze kurcze spisek jakis :)
Awatar użytkownika
bergamutka
Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: 13 lis ndz, 2005 10:20 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: bergamutka »

"PKN Orlen obniża od środy, 30 listopada, hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 22 zł, benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 26 zł, a oleju napędowego o 23 zł na tysiąc litrów......Decyzja PKN Orlen oznacza, iż w sprzedaży detalicznej benzyna w zależności od gatunku może stanieć około 2-3 gr, a olej napędowy około 2 gr na litrze - ostatecznie o terminie i wielkości korekty cen zdecydują właściciele stacji paliw. W tym roku będzie to 52. obniżka cen benzyny i 48. obniżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna drożała tam 67, a olej napędowy 61 razy."
Niestety piszą tylko o Płocku... ale jak ja nie lubie takich obniżek jak w super marketach :evil: najpierw coś zdrożej o 10 zł.. później w ramach promocji lub obniżki cen.. stanieje o 5 zł. poprostu super.... to jest właśnie polska... jedna wielka parodia 8)7
Awatar użytkownika
nadol85
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 07 lis pn, 2005 3:58 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: nadol85 »

U mnie w Bydgoszczy tankuje sobie na "Neste" (mam niedaleko domu wiec mi pasi) i tam Pb 95 kosztuje 3.77 o ile sie nie myle. Niedawno bylo 3.85 i z dnia na dzien potanialo o 3gr. Mam nadzieje ze ta tendencja spadkowa sie utrzyma nadal :D , bo od jakiegos czasu tak tanieje nawet 2 razy w tygodniu, od czasu do czasu.
Pozdro
Peugeot 205 jest jak SeX, zaprojektowany by cieszyc :D

http://www.peugeot205.pl/index.php?modu ... ik&id=1446 - oceny mile widziane :)
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Bleh ;( Albo ja mam cos z oczami, albo ja widze, ze benzyna tanieje, a ropa albo w miejscu a nawet miejscami w gore idzie ;(
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
ODPOWIEDZ