TIR .... samochód widmo ...

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

TIR .... samochód widmo ...

Post autor: Pieraś »

Dziś jadę sobie krajową 3 do pracy, wiadomo 7 rano = ciemno, nagle z daleka widza jakąś dziwną dużą czarną plamę przed sobą (było daleko), w każdym razie jakoś tak jakby cos na drodze było dużego, oczywiście noga z gazu .... a tu co, ciężarówka z przyczepą jechała sobie bez świateł :shock: było to na odcinku przy miejscowości SULECHÓW. Zadzwoniłem na 112 i "widać" było, że policjant przejął sie tym faktem, powiedział że powiadomi zieoną górę. No i jak dojechałem do zielonej (obwodnicy miasta) to juz radiowoz jechal.

ciekaw jestem czy go zatrzymali, czy zdążył z drogi zjechać....... nie ma to jak wyobraźnia kierowców :roll:
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

uuuuu, grubo, grubo. Może wyszedł z założenia, że duży jest i tak czy siak będzie widoczny ;)
TOMEK-TARNÓW
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 23 wrz pt, 2005 11:12 am

Post autor: TOMEK-TARNÓW »

ja mam inną opowiesc o tirach, w związku z tym ze moj ojciec takiego ma MAN TGB to nasłuchalem sie nie raz !!!
pewniego razu jedzie sobie trasa tu w polsce a z naprzeciwka tir ktory jezdzi od kraweznika do kraweznika , wywoluję kolesia na CB a ten tylko bełkot okazlo sie ze koles byl tak najebany ze nie dał rady stac na nogoach a jechał gdzies za granice koledzy tirowcy są na tyle zorganizowani ze sciągli go na parking tam iini ktorzy trez stali z powodu tacho zabrali mu kluczyki i oddali dopiero rano !!!!
druga to na przejsciu granicznym w porcie w Kale gdzie stratuje prom do Angli , jest tam tak ze jesli sie zatrzymasz na parkingu przed wjazdem na prom i zaczniesz np jesc bo jesczze masz duzo czasu to nie zdziw sie jak przy wjwedzic na kontrole celna wyjdzie ci ze masz pod naczepą kilku murzynów!!! ojciec moj sam nie wierzył do puki nie zobzczył jak z tira przed nim wywlekją dwóch beduinów ktorzy chccieli sie "przemycic" do angli!!!
kumpel ojacja mial taką sytuacji i koapletnie nie wiedzila ze ma taki "bagaz" wybike tego taki ze 12h spedzil na przesłuchaniach !!!!
raz bylo tak ze jakiemus murzynowi udalo sie wjechac mysale ze juz jezt bezpieczny i wychilił glowe na promie !! a ze tam kamery są wszedzie to go namiezyli i bach !!! z powrotem hehehehehe !!!
Moj Peugeot to typowy SZCZUR !!!
Obrazek
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

TOMEK-TARNÓW pisze:na przejsciu granicznym w porcie w Kale
cały port w kale? Niezły smród musi być ;):P
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

Mi LOL :P

Tomek niezle :)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
ODPOWIEDZ