to sobie ku.wa poza....dalałem :(

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

to sobie ku.wa poza....dalałem :(

Post autor: mi »

Wczoraj śmigałem sobie pełen wesołości i wiary w lepsze jutro na uczelnię biednym czerwonym seicento (zwyczajowo spóźniony jakieś 20 minut), wszystko ślicznie pieknie, droga równiutka, lekki łuk, 140 na budziku, żyć nie umierać i tu nagle i nieoczekiwanie na środku łuku dość długa kałuża, a że oponki z tych raczej kiepawych (kormoran winter bodajże) dupa pięknie w aquaplaning wpadła i się wesołość skończyła :(
Po kolei - barierka przodem (skrócił się o jakieś 10 cm - zajebiście się parkuje ;) ) i ze 4 obroty wokół i pięknie skończyłem na poboczu :roll:
Straty: maska, błotnik, oba reflektory i migacze, chłodnica z wiatrakiem, zderzak, cholera wie co pod maską bo nie da się na razie otworzyć. Wstępnie licząc jakieś 2500 w plecy :evil:




I niech mi żaden kozak nie pisze że bieg w dół i kontra, bo są sytuacje kiedy nie ma ch... - dupa zupełnie bez przyczepności przy 140 jest właśnie jedną z nich
Awatar użytkownika
Michal
Junior
Posty: 465
Rejestracja: 02 maja ndz, 2004 1:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Michal »

To ja bede kozakiem i napisze tak: moze sie nie dalo zapiac kontry ale mozna bylo cokolwiek przewidziec :) Ja osobiscie bym nie jezdzil 140 w takich warunkach jak teraz... Sam jeszcze jakis miesiac temu wyprzedzalem pierdołę i poczulem na wlasnej skorze jak kaluze wciagaja... Udalo sie wyciagnac auto ale od tej pory uwazam na kaluze ktorych o tej porze roku nie brakuje :) Wiec nie wariuj tak bo nie ma sensu... Pomysl co by bylo jakbys na kogos wpadl...
Moj profil -> http://www.Michal.205.pl
Automobilklub Galicyjski -> http://www.agalicyjski.pl
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

ja jestem raczej z tych z gatunku bezreflekysjnych ;)
Spokojnie - było dość rano, pusta szeroka droga z barierką pośrodku, ludzi w zasadzie w pobliżu niet (dzięki czemu udało mi się wyjść bez mandatu i z dowodem rejestracyjnym)
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

2 dni temu mój kozak kolega pędzac na niezłym łuku zachaczył lekko o zamarzniętą kałuże...tył lekko bujnęło w pore machnął kontre i całe szczescie ze nic z naprzeciwka niejechało bo już by nas tutaj niebyło :/

@mi

zdarza sie :roll:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

no wiesz mi.... z tą bezrefleksyjnością to sie musze zgodzić :wink: mam nadizeje że sie wyklepie jakoś...
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

No ładnie ładnie............ :|

Dobrze że tylko pogięty... i z tego co piszesz to nie aż tak tragicznie.... a poza tym i tak był cały dookoła pognieciony ;) prawie jak mój :D 8)7
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Mi po prostu jeździ jak swego czasu Colin McRae - albo wygra albo się rozpierd... w drobny mak - innej opcji nie ma:) Na zlocie coś czuję że też będzie podobnie. Albo wygra MI albo Mi dostanie zwycięstwo honorowe... pośmiertnie:)
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Mialem podobnie przy 80 - kolo 2K w plecy -caly bok pofalowany a kontre mialem zapieta na maks :wink: gdyby nikt nie jechal z przeciwka pewnie bym sie zmiescil -moze... :cry:

Czasem po prostu nic nie da sie zrobic :wink:

Z tym, ze mozna bylo przewidziec -wszystko ok, ale mogl jechac 40 i trafic na gololedz i skonczyc na barierce -wtedy tez mozna powiedziec, ze mozna bylo przewidziec, bo zima jest i trzeba bylo 20 jechac 8)7 :roll:
Awatar użytkownika
205MI16
Uzalezniony
Posty: 601
Rejestracja: 27 wrz wt, 2005 3:28 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Post autor: 205MI16 »

Przyjeżdżamy z wieńcem dla MI??
Adi205

Post autor: Adi205 »

no to dziś jakis pechowy dzień :)

jade sobie spokojnie odebrać dziołszke z pracy a tu nagle na światłach staje IMPREZA KOMBI GT dwuch buraków w środku z szyderczym uśmiechem przegazowują i prezentują dzwięk zaworu PSSS PSSSS

myśle sobie dam spokój -- ale nie nie po to mam GTi :P

1 decha odjechał 2 decha dogoniłem i wyprzedzam - 3 równo subarak złapał oddech o powoli odjezdza

czewone patrze leci to ja za nim

drugie czerwone dalej za nim zapina 4 i dochodze go wpadamy na towarową i przez środek miasta na 5 jechaliśmy równo do 200 i koniec skrzyni :P

patrze nagle subarak po hamplach i zjazd z drogi w uliczke , hamuje a w lusterku koguty :p upssss

no to oberek na rondzie i wio spowrotem zobaczymy jak sie zbiera focus kombi

do 3 widziałem koguty w lusterku :P

już myslałem ze sie udało i jade sobie jakąś uliczką a tu nagle z za winkla 307 policyjne wyskakuje i zajezdza droge

koniec przygody

zabieramy prawko auto itp............


skończyło się na 500zł i 8 pkt

[/url]
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

no to grubo adi, grubo ale chyba zrobiłeś mało skruszoną minę - ja swego czasu (pożyczonym roverem 200) za ucieczkę dostałem 200 (jasna cholera - po co wjeżdżałem w osiedle 8)7 )
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Jezeli chodzi o "kontry pozegnalne" to goraco polecam ten film http://www.bronowski.pl/~lucas/rallytm/ ... 5/klip.avi
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

mi za ucieczke w listopadzie zabrali prawko :evil:
Mi- bedzie dobrze zdaza sie
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sekator »

ja tam ostatnio zwiałem :D
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

pozwolę sobie odświeżyć conieco 8)

Sej wrócił! Znaczy odebrałem go dzisiaj :)
Lączne koszty chwilowej frajdy: części jakoś koło 2000 + 1680 robota (w tym dodatkowo wygładzony bok, który był wgnieciony gdzieś tak półtora roku 8)7 , zmieniony pasek rozrządu i regulator napięcia). Malowany jest przód i bok po stronie kierowcy, cała reszta polerowana.
ODPOWIEDZ