Ludzie z którymi pracujecie .......

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Ludzie z którymi pracujecie .......

Post autor: Pieraś »

Czy to tylko u mnie spotkać można ludzi bez jakichś ludzkich zasad i takich, którzy potrafią Ci pojechać za sam fakt, że żyjesz ??? Czy ze mną jest coś nie tak ?? Z pracy jestem zadowolony ale czasem postępowanie ludzi, z którymi się pracuje powala na nogi .... a może nie powala ale zadziwia.
Zaledwie drobny przykład .....
Do stanowiska obok do jednego z chlopaków, z którym pracuje podchodzi drugi i coś gadają o jakimś meczu. Ja zwyczajnie, grzecznie pytam się "a co nasi będą jakiś mecz rozgrywali???" ... a gość do mnie się odwraca i z perfidnym tonem "a ktoś Cię pytał o zdanie, ja z Tobą nie rozmawiam" .... no poprostu koleś mnie rozłożył. Najlepsze jest to, że z tym gościem w sumie na codzień nie rozmawiam bo pomijając fakt jest ciężko to nawet nie było okazji bym się mógł mu jakoś "narazić" .... to jest pikuś bo są czasem (a może dla mnie za często) gorsze sytuacje .... nie rozumiem tylko jak można tak bez niczego na kogoś sie "rzucić" wylać stek brudnych słów i pójść. Masakra !!! Zero szacunku dla drugiego człowieka ...... ZERRROOOO !!!!
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

masz po prostu pecha że trafiłeś na tego faceta. Wszędzie tacy są, tylko trzeba wiedzieć którędy chodzą, żeby ich ścieżki nie pokrywały się z naszymi, albo mieć ich w poważaniu - powietrze nic więcej.

U mnie na uczelni też znalazłyby się podobne snoby, tyle że co mnie oni obchodzą :) mam dużo na prawdę świetnych znajomych na uczelni. Gorzej np z kadrą, która bywa chamska, a której obejść się nie da i trzeba robić dobrą minę do złej gry :/
życie ...
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

no niestety.... ja dzis chcialem sie go cos zapytac ... o sluzbowa sprawe bo wczesniej testowal to co ja ... polecial do mnie z textem "nie pamietam, nie pamietam, czytaj specyfikacje" ja sobie pomyslalem dobrzeeee przyjdzie koza do woza to powiem mu to samo. daj spokoj czasem gdyby nie to ze 2 kredyty na karku i w miare pensja to by mnie tu juz nie bylo. stwierdzilem ze z nikim sie nie wdaje w rozmowy.
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
krzycho

Post autor: krzycho »

tzw. święte krowy na ulicy...lepiej objechać poboczem niż próbować rozjechać ...
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Chyba w każdej pracy zdarzają się nieuleczalne przypadki. U mnie najlepszym przykładem jest moja dyrektor. W zeszłym tygodniu w piatek poprosiłam o urlop (uzyskałam go) dla pewności zadzwoniłam do niej w sobotę żeby przypomnieć że MNIE NIE BĘDZIE. Zajmuję się zaopatrzeniem, więc jeśli nie ma mnie być to muszę nadrobić przyszłe zaległości dzień przed. Wszystko było zrobione, nawet miałam zrobiony poniedziałkowy raport. I czego się dzisiaj dowiaduje ???? Że dla mnie biznes jest ważniejszy że powinnam uprzedzać, że mnie nie będzie... I CO ?? GŁUPOTA CZY SKLEROZA ????
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

chamstwo :/
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

trzeba na wszystkich uważać i mieć oczy wokoło głowy - bo każdy czeka żeby Ci wbić nóż wplecy ewentualnie podrzucić świnie - u żony w pracy jak ktoś się nie wyloguje i zostawi komputer - to zawsze jakaś pomocna dłoń coś tam poprawi
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

moze niedlugo powstanie topic AA, a moze kazdy zacznie mowic co jadl na obiad i co go wczoraj rozezlilo, a potem zrobimy jakis konkurs i jako pierwsza nagroda bedzie wyjazd do sanatorium ? 8)
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

Banita pisze:moze niedlugo powstanie topic AA, a moze kazdy zacznie mowic co jadl na obiad i co go wczoraj rozezlilo, a potem zrobimy jakis konkurs i jako pierwsza nagroda bedzie wyjazd do sanatorium ? 8)
oho, rozpoczęło się bezmyślne nabijanie postów ...
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Banita :) to zawsze taniej niż psychoanalityk
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

fakt -po czesci to mialem na mysli
Marcyś

Post autor: Marcyś »

w mojej pracy na 20 pracowników jest dwóch z którymi tylko służbowo i nic więcej (źle się pracuje w takiej atmosferze) ale dzisiaj dowiedziałem się że jeden z nich się zwalnia, był niższym stopniem odemnie i zły zwyczaj sprawdzać moją wiedzę przy klientach, drugi to księgowy ale on jest nie do zwolnienia (kolega bossa). Pieraś taż mam kredyt i dobrze cię rozumiem jak to ciężko zmienić pracę, ale w innej pracy może być jeszcze gorzej (nieustanny wyścig szczurów, podlizać się szefowi a innym dać w kość)
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

Moja żona pracuje w dziale personalnym firmy zatrudniającej ponad 1200 luda - i jak ją widzę na co dzień to tak jak bym obserwował samuraja z filmu "last samuraj" - tnie na lewo i prawo dwoma mieczami i tylko głowy malućkich spadają - a inne lizusy i wazeliniarze grają tymi głowami w piłkę - straszne nie - dlatego ja sam sobie jestem szefem - pracuje w domu dla kilkunastu firm (zarabiam lepiej niż pracowałbym u kogoś plus do tego jestem kurakiem domowym i zmieniam pieluchy mojemu synkowi - kiedyś kierowałem fabryka okien i miałem dość podgryzania mojej pozycji przez wszystkich począwszy od handlowców
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
ODPOWIEDZ