fotoradar - problem

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
szmergiel
Junior
Posty: 345
Rejestracja: 03 sty pn, 2005 12:55 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: piotrków trybunalski

fotoradar - problem

Post autor: szmergiel »

dziś sie na to cos naciąłem :( przyznam szczerze ze nie wiem ile jechałem bo zorientowałem sie dopiero jak mijałem to cos. od razu zawróciłem <jak tu kiedys ktoś radził> i postanowiłem sie dowiedzieć czy mnie złapali. niestety panowie, zajeci siedzeniem w cieniu i słuchaniem RMF FM nie byli rozmowni. stwierdzili że nie mogą nic sprawdzić bo im sie wszystko skasuje i abym przyszedł na ich komende po południu. tak też zrobiłem. tu panowie byli również mocno zajęci wietrzeniem sie przy wętylatorach. stwierdzili ze im bateria padła i też nic nie sprawdza <jedna wielka zciema>. moje pytanie jest takie...jakim listem to wysyłają?? bo za pare dni wyjeżdzam, rodzina też i nikt tego nie odbierze przez jakis czas. czy jeżeli nie pokwituje odbioru to nie bedzie mi sie liczyc jako miganie się od zapłaty, a moze przychodzi to zwykłym i lata im to ze ktoś jedzie na wakacje.
drugie pytanie - czy ten nasz "polski" przenosny fotoradar błyska przy robieni fotek, bo różnie słyszałem.

pozdro!!
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

nowsze fotoradary nie blyskaja przy fotkach.
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

nie wiem jak jest w Waszym przypadku, ale dla mnie miganie się od płacenia mandatów jest podstawą egzystencji :)
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

mi ciekawa obrales sobie droge zyciowa, Twoja oraz Twoich czterech kolek ktore dumnie nazywaja sie 205 :twisted:
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
szmergiel
Junior
Posty: 345
Rejestracja: 03 sty pn, 2005 12:55 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Post autor: szmergiel »

mi pisze:nie wiem jak jest w Waszym przypadku, ale dla mnie miganie się od płacenia mandatów jest podstawą egzystencji :)
hehe, spoko, ale wspólwłaścicielem mojego bolida jest ojciec, wiec musze postępowac zgodnie z prawem :]
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

hehe,we wtroek kiedy jechałem do Ostrowa (z tąd też piszę) naciąłem się na fotoradar przed Olesnem, jechałem coś ponad 80, a było ograniczenie do 40 (?) zacząłem hamować jakieś 15m przed tą piekielną puszką i udało mi się zwolnić do ok 65 potem przeklnąłem i powiedzialem mamie, że mam to w dupie :D Na ile mi to wycenią i kiedy to dojdzie?
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

polowa fotoradarow jest pusta -jak przejezdzasz obok to mozna zobaczyc czy to byla pusta pucha czy sprawny foto :)
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

ten niestety jest w ciekawym z punktu widzenia zgarniania przez policję kasy z mandatów miejscu :/ ale nie ukrywam, mam nadzieję, że gminie kasy nie starczyło na wypełnienie puszki fotoradarem, albo, że "miejscowe" wzięły 8) kurde nie chce płacić mandatu ... Już nie będę jeździł szybko! Obiecuję!!! ;( :lol:
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

w szczecinie puszek jest kilka, a aparatow ktore wkladaja do srodka 2. albo masz szczescie, albo pecha. to jest stan sprzed roku...
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

cheatoss pisze:w szczecinie puszek jest kilka, a aparatow ktore wkladaja do srodka 2. albo masz szczescie, albo pecha. to jest stan sprzed roku...
I to jest nadal aktualny stan.
Jednak najczęściej wypełnioną puchą jest ten fotoradar na Gdańskiej jadąc od Głębokiego, a zawsze jest pełny jak jest ustawiony dla tych, którzy jadą w stronę Słonka :)
Awatar użytkownika
afro
Maniak
Posty: 1057
Rejestracja: 15 wrz pn, 2003 2:40 pm
Posiadany PUG: Green 92
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: fotoradar - problem

Post autor: afro »

szmergiel pisze: moje pytanie jest takie...jakim listem to wysyłają??
do mnie dzwonili z prosba stawienia sie na komisariacie w celu odebrania mandatu
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

Ferguss pisze:na Gdańskiej jadąc od Głębokiego
zmiksowales dwa graniczne punkty miasta oddalone od siebie o kilkanascie kilometrow =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

mówię o fotoradarze stojącego niemalże vis a vis stacji Shell :)
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

wiem wiem, tylko ze jadac WOJSKA POLSKIEGO od glebokiego tez jest jedna pucha =]

na gdanskiej jest jeszcze jeden myk, ta pucha jest obrotowa, raz jechalem z miasta jakies 90-100, potem wracajac, zwolnilem grzecznie do 70 i ku mojemu zdziwieniu pucha byla obrocona o 180 stopni i cykala wlasnie tym wyjezdzajacym z miasta. na szczescie nic nie przyszlo =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Ferguss pisze:jest ten fotoradar na Gdańskiej jadąc od Głębokiego, a zawsze jest pełny jak jest ustawiony dla tych, którzy jadą w stronę Słonka :)
kurna popierniczyło mi się :D
miał być basen górniczy a nie głębokie :P to tak jak już się w Szcz. nie mieszka :d
sory za błąd, właśnie w tej puszce co obracają o 180 stopni przez 9 na 10 dni jest aparacik :P
ODPOWIEDZ