Problem z GTI

Dyskusje na temat napraw silnikow XU 8v,16v.
MBR

Re: Problem z GTI

Post autor: MBR »

jamal1946 pisze:samochód zachowuje się tak jak by sprzęgło się ślizgało tzn dodaje gazu obroty robią sie wysokie ale przyspiesza słabiutko wiem że to automat ale nigdy nie miałem styczności z taką skrzynia ale na manualnej podobnie mi sie zachowywał jak mialem sprzęgło do wymiany jest możliwość aby cos było w tej skrzyni nie tak
Proponuje wymianę oliwy w skrzyni - jak nie pomoże to albo przekładnia hydrokinetyczna powiedziała <stop> albo sprzęgiełka sie skończyły w skrzyni...
Awatar użytkownika
TO-MI
Maniak
Posty: 1273
Rejestracja: 02 lip ndz, 2006 3:14 pm
Posiadany PUG: XU9J4
Numer Gadu-gadu: 604584106
Lokalizacja: Krosno/okol

Re: Problem z GTI

Post autor: TO-MI »

no ale jednak taki nie najnowszy już automat zachowuje sie jak ślizgające sprzęgło :Y
a oliwa jak najbardziej może nawet zbyt mało jej jest :wink:
sprawdzić chociaż by wypadało :)
Doba ma 24 godziny,zgrzewka 24 piwa...przypadek..? :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2207
Awatar użytkownika
Naza one
Junior
Posty: 116
Rejestracja: 28 mar wt, 2006 2:58 pm
Posiadany PUG: 205 1.6 AUTOMATIC & 1.9 MANUAL Audi A4 1.9TDI
Numer Gadu-gadu: 12824100
Lokalizacja: MIELEC

Re: Problem z GTI

Post autor: Naza one »

JA MAM JUZ DROGIEGO AUTOMATA I TEN JEST 1.9 ILU KONNY TO NIE WIEM ALE NA BANK TO 1.9 BO WIDAC ZE SILNIK JEST PRZEKLADKA I SKRZYNIA TEZ ZAWIAS PRZUD TO GTI JA MIALEM PADNIETE SPRZEGLO I TAK JAK TY MOWISZ ZE OBROTY PEDZILY A AUTO NIE JA ZALOZYLEM SPRZEGO Z DROGIGO BO MOTOR MU PADL LINKA TEZ MOZE BYC JAK MIERZYLEM SWEGO TO NA BENZYNIE MIAL PONIZEJ 9SEK DO 100 A CO DO SPRZEGLA TO DLUGO NIE POZYJE!!!! A TO JUZ WIEKSZY KOSZT SZUKAJ DROGIEGO TAKIEGO SAMEGO I TYLE!!!!

P.S DBAJ O OLEJ W SKRZYNI
PUG 1.6 AUTOMAT DO SPRZEDANIA NA CZESCI
PUG 1.9 MANUAL W TRAKCIE REMONTU
AUDI A4 1.9 TDI ŻONY
ODPOWIEDZ