Głowica XU51C a inny dół

Dyskusje na temat napraw silnikow XU 8v,16v.
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Głowica XU51C a inny dół

Post autor: grzesiek309 »

Szybkie pytanko na jaki dół XU można założyć głowicę od XU51C żeby to dobrze działało?
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głowica XU51C a inny dół

Post autor: Florek2b »

Docelowo co ma byc z tego silnika? zostaje na gazniku czy jakis inny pomysl? ja generalnie proponmował bym każdy blok XU5 poprostu 8)7
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Głowica XU51C a inny dół

Post autor: grzesiek309 »

Docelowo ma jeździć na osprzęcie z gaźnika bo na razie nie mam kasy i czasu na zabawy z wtryskiem. Chcę kupić jakiś dół do remontu bo głowicę mam zrobioną i teraz nie wiem jaki. Mój na razie jeździ ale już nie tak jak powinien. Nie mam czasu żeby go wyjąć i remontować, więc chce mieć coś w zapasie na wszelki wypadek.]
EDIT: Czy po założeniu mojej głowicy na XU9JA lub JAZ silnik będzie prawidłowo pracował? Chodzi mi o sprężanie czy nie będzie za niskie albo za wysokie? Nie mogę znaleźć foto swojego 1.6 żeby porównać tłoki z DKZ bo ten ma mocno wklęsłe ale z tego co kojarzę to porównywałem głowice i były bardzo podobne więc powinno być ok. Ktoś ma jakieś doświadczenia?


Ostatnio przesunięty w górę 31 sty pn, 2011 2:37 pm przez: grzesiek309.
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
ODPOWIEDZ