mocowanie siedziska tylnego ( zawias )

Forum dla spraw zwiazanych z problemami/dyskusjami na temat nadwozia, wnetrza oraz modyfikacja wewnatrz samochodu
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

mocowanie siedziska tylnego ( zawias )

Post autor: Wojtek »

witam, czy były jakieś rożnice pomiędzy zawiasami siedziska do kanapy dzielonej 50 : 50 i do takiej z całym siedziskiem ? w mojej dzielonej mam niestety tylko po jednym na siedzisko i chcialem dzis zalozyc kupione od jednego z forumowiczy a tu zonk :( nie pasują ( inaczej wyprofilowane ). O co tu chodzi ? dodam ze ich wyprofilowanie nie pasuje do podwozia pod siedziskiem ( nad bakiem )
Awatar użytkownika
palpio
Junior
Posty: 479
Rejestracja: 08 mar sob, 2008 10:09 am
Posiadany PUG: PEUGEOT 309 Xs 1.6 105 KM juz go niema :( jest E36
Numer Gadu-gadu: 587970
Lokalizacja: Przemyśl

Re: mocowanie siedziska tylnego ( zawias )

Post autor: palpio »

były dwa mocowania wiecej pod nogami trzymająe siedzisko i dwa mocowania do podłogi trzymające oparcie
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: mocowanie siedziska tylnego ( zawias )

Post autor: Wojtek »

ale ja mam tam mocowania :) tylko zawiasów nie mialem, normalnie mam dwie sruby do przykrecenia i otwory w siedzisku, ale za choinke nie pasowaly te zawiasy :)
Awatar użytkownika
tomek
Uzalezniony
Posty: 732
Rejestracja: 03 lis pn, 2003 2:05 am
Lokalizacja: Gdańsk/Pisz

Re: mocowanie siedziska tylnego ( zawias )

Post autor: tomek »

Miałem w rękach zwykłe niedzielone GLD i Forever, dzielone XS i GT i wszystkie były tak samo profilowane i mocowane :wink:
Jedyna różnica to dzielone ma dodatkowy zawias w połowie szerokości.
501512021 Sprzedam wszystkie części silnikowe 1,8 diesel i 1,9TD od 5pln, szyberdach prostokątny30pln, drążki gti 19mm, stabilizatory 19mm i 16mm, wnętrze od forevera, inne
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: mocowanie siedziska tylnego ( zawias )

Post autor: Dervozavilus »

ja ostatnio zmieniałem kanapę ze zwykłej, jaka jest w Looku, na dzieloną z XSa. Ta z Looka ma dwa zawiasy na brzegach, te z XSa mają po dwa zawiasy na połowę. Ale w budzie jest miejsce na przykręcenie wszystkich. To, co trzeba mieć dodatkowo, to dwie nakrętki więcej ;) i mocowanie środkowe na tył siedziska i dół oparcia. Ja niestety nie mam tego i kanapa jest trochę niestabilna, ale... ja z tyłu nie siedzę. A przy okazji będąc na szrocie, poszukam tego mocowania. To co mnie gryzie, to dziwnie duża szczelina między siedziskiem, a oparciem (lewa część). Normalnie można rękę wsadzić i podrapać długimi pazurami budę :/ No ale ja tam nie siedzę, to jakoś nie mam parcia, żeby pomyśleć nad tym.
ODPOWIEDZ