Gigantyczne drganie kierownicy-HELP!!!!

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
niuszka

Gigantyczne drganie kierownicy-HELP!!!!

Post autor: niuszka »

Heja, może ktoś mnie oświeci co się dzieje w moim autku, przy jeździe normalnie po prostej (często) zaczyna mi tak zajeb...drżeć kierownica jakby miala zaraz odpaść :x :x :x No i jeszcze ostatnio się to na wybojach zwielokrotniło, ale nie wiem czy to ma znaczenie... Z góry wielkie dzięki
Awatar użytkownika
adidj
Junior
Posty: 354
Rejestracja: 05 lut czw, 2004 11:37 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Post autor: adidj »

Moze troszke od konca ale mozesz miec bicie na tarczach , a rowniez wyrabane koncowki drążkow (taka moja diagnoza) ale nie jestem fachowcem :lol:
peugeot 205 a zarazem audi B3
niuszka

Post autor: niuszka »

ale wedłud mnie tam nie ma końcówek drążka...ostatnio pytałem o to w sklepie z częściami i tam mi koleś powiedział że tam jest cosik ala łączniki drążka stabilizatora :wink:
mozart04

Post autor: mozart04 »

To są napewno końcówki drążka - też tak miałem i wymienia się je same.
Ciężko je wymienić, bo są zapieczone i trzeba od razu jechać na ustawienie zbierzności.
Mogą być jeszcze luzy na krzyżaku kierownicy.
A puka (wali) Ci na skręconych kołach?
Jeżeli tak to przeguby, w sumie musisz wymienić całe półośki.
Jak tokońcówki to wymień szybko, bo będziesz skręcać w prawo , a auto pojedzie np. prosto. :)
niuszka

Post autor: niuszka »

oki wielkie dzięki, czas na mechaniora :twisted: :twisted: :twisted:
rotel1

Post autor: rotel1 »

A jeśli Ci nie będzie pukało tylko nap...dalało to mogą to być wytłuczone wahacze, albo co gorzej zwrotnice. Wtedy "kółko" też zajebiście drży.
daro900
Junior
Posty: 186
Rejestracja: 18 mar czw, 2004 9:58 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: skwierzyna

Post autor: daro900 »

ja mialem podobnie ale drgalo powyzej 90 km/h i co sie okazalo ? opony do wymiany :| wiec moze i uciebie tez opony
niuszka

Post autor: niuszka »

no to to napewno nie bo są nówki sztuki, wywarzone i wypieszczone i wogle 8) 8) 8)
ODPOWIEDZ