amorki

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

amorki

Post autor: Piasek »

jeżdżę 205 XS... zapierdala ładnie ale się strasznie buja na wirażach, zakretach i tym podobnych. Co sądzicie czy wymiana amorków na takie od GTI coś zmieni??
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
WF33912

Post autor: WF33912 »

GTI tez sie stosunkowo mocno buja na zakrętach. Ja swoje seryjne amortyzatory od GTI oddaje do regeneracji/zmiany charakterystyki na bardziej przydatną w KJS-ach.
Awatar użytkownika
tomek
Uzalezniony
Posty: 732
Rejestracja: 03 lis pn, 2003 2:05 am
Lokalizacja: Gdańsk/Pisz

Post autor: tomek »

Przeczytałem kiedyś w katalogu samochodów osobowych '91 kiedy to p205GTI wygrał jakis tam (ich czy czyjś) ranking auta klasy GTI że "jest twarde, niekomfortowe ale ciągnie równo od 0 az do maksymalnych obrotów a na krętej drodze dogania nawet porshe 911" :D :D :D
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Polecam wymiane sprezyn na takie od GTI i wasdzenie jakis gazowych amorkow!

Pamietaj jednak ze nigdy nie bedzie tak ze skrecisz, a autko wogole sie nie przegnie!! No chyba ze wsadisz jakies kosmicznie grube stabilizatory, ale wtedy bedzie autko baaaardzo nerwowe!! I bedzie mocno wyjezdzalo przodem.

Sprezynki do GTI mam do sprzedania za 100zl
Amorki fajne moge tanio zalatwic!
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
Kaktus
Maniak
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze czw, 2003 10:26 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Kaktus »

Tutaj masz fotke 205 1.9 GTi na amorkach Bilstein B6 Sport w charakterystyce rajdowej...

Jak widac, autko takze sie wygina... oczywiscie nie tak jak seria, ale tez sie gnie - tak byc musi :)

Fajna fotka co nie??

Obrazek

Na fotce jest "Wiciu" ktory obiecal sie zapisac na forum :)
http://www.k-sport.eu - Budowa Samochodow Wyczynowych, Hamownia, Chip-Tuning.

DEAKTYWUJEMY PROGRAMOWO FILTRY FAP i DPF!!!

"Wygrywa nie ten, kto ostatni zaczyna hamowac, tylko ten kto pierwszy zaczyna przyspieszac" Tomasz Sikora
Awatar użytkownika
Piweł
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 03 lip czw, 2003 4:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Piweł »

Fotaka jest zaje...fajna :D Boże jak te samochody suuuupeeer wyglądają - nawet mimo swojego wieku. No i białe felgi, po prostu miodzio :) (he,he fajnie odrywa od asfaltu tylne kółko po wewnętrznej).
Tak swoją drogą to wygląda, że gdzieś za bardzo przyciął i urwał kabelek od temperatury oleju :wink: .

Pozdr
Piweł
Ex 205 GTi...
Piasek
Junior
Posty: 176
Rejestracja: 26 cze czw, 2003 10:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piasek »

ja ten kabelek urywam notorycznie i nie wiem co z nim zrobć by się nie urywał
205XS (leżaczek) - hamulce już zrobione - teraz gaźniki a potem... kto wie co wyjdzie potem
Awatar użytkownika
Ari
Junior
Posty: 183
Rejestracja: 20 gru sob, 2003 2:38 pm
Posiadany PUG: 205 GTI Mi16 gr. E1 205 GTI 1.9 205 Mi16
Numer Gadu-gadu: 6883999
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Ari »

Witam!!! Jestem Ari czyli Łukasz Witek znany tez jako Wiciu. Jestem kierownikiem tego Puga na zdjeciu z Załuża.Kamil mi o was powiedział wiec sie postanowilem wkrecic.Mój Pug to GTI z 93 roku.W obecnej specyfikacji jest to tzw soft a-grupa, 139 KM, zawioeszenie Bilstein,krótka skrzynia ze szperą Peugeot Sport.Nie chce sie rozpisywac jako zoltodziub, wiec na razie to tyle.Chetnie pomoge jesli chodzi o historie Peugeotów, sprawy techniczne, czy przepisy sportowe. Pozdrawiam papa
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: WINKiel »

Witamy! Tym razem nie gniewamy się, ze przywitanie nie w wydzielonym temacie chyląc czoła zdjęciu :)
Awatar użytkownika
Demo84
Junior
Posty: 155
Rejestracja: 04 gru czw, 2003 11:27 pm
Numer Gadu-gadu: 3082188
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Demo84 »

Rajdowiec z Krakowa :D , widziałem twoją fure, ZAJEBISTA
Mav309
Uzalezniony
Posty: 710
Rejestracja: 30 wrz wt, 2003 11:38 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Mav309 »

WINKiel pisze:Witamy! Tym razem nie gniewamy się, ze przywitanie nie w wydzielonym temacie chyląc czoła zdjęciu :)

Hhehe...ktos ma fory:) (BTW nigdy mi sie nie podobalo ze ktos na kogos naskakiwal ze sie w watku "witajacym" nie przywidal...;) )

P.S. Witam kolege...
Gorskie jezdzisz czy cos jeszcze?
P309 GTI 1.9 "Rallye"
F126 P 0.6 "Blue Thunder"
ODPOWIEDZ