HAMULCE !!!!!!!!!!

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
van81

HAMULCE !!!!!!!!!!

Post autor: van81 »

Ratunku
Kupiłem dzis peugeota 205 i hamulce sa nie żebym powiedział mało zadowalające
powiem wiecej to wogole chyba nie ma hamulców
Co prawda po wcisnieciu na full hamulca koła sie blokuja( nie mam pewnosic jeszcze czy wszystkie) ale samo zwalnianie hamulcami to jest troche że tak powiem trudne
I moje pytanie czy peugeoty maja tutaj jakąś wade czy coś ?? czy hamulce są słaba strona tych samochodów??
Dodam że mam juniora 1.0 wiec jakies tarcze z przodu i bebny z tyłu( to co zauważyłem)
Jesli nie jest to wada to może jakies sugestie jak sprawdzic co tam jest nie tak?? Wiem ze pierwsze co sprawdze to czy hamulce nie sa zapowietrzone.

Poza tym dochodzą mnie nieprzyjemne dzwieki z tylnego zawieszenia na dziurach itp. Wybite amory ?? A moze coś tam jest luzne ??
Poza tym odczuwam jakbby podczas przyspieszania /hamowania zawieszenie przesuwało sie w tył/przód ?? czy to amory czy może jakies luzy ?? wyrobione elementy zawieszenia ??
Za wszelkie komentarze dziekuje :lol:
pawel120602
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar czw, 2006 2:41 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: pabianice

Re: HAMULCE !!!!!!!!!!

Post autor: pawel120602 »

[quote="van81"]Ratunku
Kupiłem dzis peugeota 205 i hamulce sa nie żebym powiedział mało zadowalające
powiem wiecej to wogole chyba nie ma hamulców
Co prawda po wcisnieciu na full hamulca koła sie blokuja( nie mam pewnosic jeszcze czy wszystkie) ale samo zwalnianie hamulcami to jest troche że tak powiem trudne
I moje pytanie czy peugeoty maja tutaj jakąś wade czy coś ?? czy hamulce są słaba strona tych samochodów??
Dodam że mam juniora 1.0 wiec jakies tarcze z przodu i bebny z tyłu( to co zauważyłem)
Jesli nie jest to wada to może jakies sugestie jak sprawdzic co tam jest nie tak?? Wiem ze pierwsze co sprawdze to czy hamulce nie sa zapowietrzone.

witam!!
nieznam sie na autkach ,ale umnie działo sie podobnie a przyczyna była pompa hamulcowa<przepuszczała na sekcjach>moge sie mylic!!pozdro.
ODPOWIEDZ