AMORTYZATORY TYŁ

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
nuszczu
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis pn, 2005 10:14 pm

AMORTYZATORY TYŁ

Post autor: nuszczu »

Witam zamierzam się wziąc niedługo za remot belki w miom juniorze i mam pytanie odnośnie amorków na tył jakich firm polecacie i czy gazowe czy olejowe ? Ja narazie znalazłem amorki firmy magnum 95zł / sztuka gazowe http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=97286127 i nie czy one są warte a z drugiej stony to nie mam zbyt dużo kasy na to Prosże o szybkę pomoc Pozdrawiam Kamil
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Ja wymienialem wszystkie amortyzatory i zdecydowalem sie na firme DELPHI gazowe. Na razie nie moge na nie narzekac a jezdze juz troche czasu(15 tys na nich juz zrobilem). Na badaniu technicznym wyszlo ostatnio 73% sprawnosci czyli prawie jak nowe:) Tej firmy nie znam ale moja rada taka: oszczędny dwa razy traci. Lepiej odrazu wydac troszke wiecej kasy i kupic cos dobrego niz zmieniac cos slabego 2 razy szybciej.
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Awatar użytkownika
Adams
Nowicjusz
Posty: 85
Rejestracja: 03 mar czw, 2005 5:14 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czaniec
Kontakt:

Post autor: Adams »

hazowe czy olejowe?
jastom
Junior
Posty: 171
Rejestracja: 31 lip pn, 2006 10:13 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: łódź

Post autor: jastom »

gazowe wg powszechnej opinii są lepsze.

Podepnę się...jeśli mam amoraka z tyłu wilgotnego, to myślicie, że brzydal popuścił? Wtedy nie trzymałby wcale, prawda? Zastanawiające tylko dlatego, że nie ucieka w zakrętach(tył się trochę tłucze, ale to mogą być poduchy gumowe). Hmm, ale może te wibracje w jakie wpada mi pug moga być z powodu padniętego amorka, hę?
126p, fav, 126p... 205 ...postęp?
tygrysek_82

Post autor: tygrysek_82 »

http://peugeot.amorki.com/wersja.php?wer=820&m=15&o=245

Tu mozecie znalezc calkiem sporo. Ja zdecydowalem sie na najtansze magnum olejowe. Przy masie ok 800kg nie ma co pchać do juniorka gazowych. Poprzednio mialem delphi i rozleciały mi się po 35tys km.
W w.w. sklepie przesyłka nie dosc ze priorytetem, to jeszcze za darmo :)

Amorki spisują się znakomicie, doskonałe na nasze polskie drogi. Na gazówkach wszystko mi skakało i odglos halasujacej tylnej polki doprowadzal mnie do szalu.
b182
Uzalezniony
Posty: 689
Rejestracja: 09 cze czw, 2005 10:40 pm
Posiadany PUG: NJE MAM JUSZ PEŻOTA
Numer Gadu-gadu: 6262732
Lokalizacja: Gorlice i okolice :)
Kontakt:

Post autor: b182 »

Kto co lubi. Ja wole gazówki :D lepiej wybieraja oraz mniejsza podatnoosc na zmiany temperatury.
Pug sprzedany
ODPOWIEDZ