Tuning silnika.

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Adi205

Post autor: Adi205 »

właśnie sam nie wiem ocb i chce się dowiedzieć - podobno można przepływke zamienić na jakiś map sensor itd
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

to jest fakt - da się zastąpić przepływomierz map sensorem, dołożyć smt6 (na przykład) i zestroić wszystko pięknie. Też się zbieram do takiej operacji. Poczekajmy aż się wypowie ktoś kto się zna na rzeczy :)
Adi205

Post autor: Adi205 »

to jak znajdzie się ktoś kto wystroji moje auto bo w Warszawie wszyscy mechanicy się boją go dotykać jak mówie że głowica N grupa i wałek Świątek :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

no jesli sie nie myle to driver_ chyba robi takie rzeczy, no nie?
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
zowa

Post autor: zowa »

Dżon Dobra Nadzieja pisze:no jesli sie nie myle to driver_ chyba robi takie rzeczy, no nie?
tak tak dokladnie kubus robi takie rzeczy.w jego podpisie jest adres stronki wejdz sobie tam i zadzwon albo zgadaj sie z nim na forum
Awatar użytkownika
dauit
Nowicjusz
Posty: 76
Rejestracja: 06 lut pn, 2006 10:24 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: dauit »

nom... Driver_ to je ano magic ;) kiedys mi pisał co robi... heh jeszcze za czasow mirca... a teraz to juz widac wsio na stronce... :) szkoda ze na polodniu mieszkacie :/
Peugeot 205 GrEEn... 1.4 75KM TU3M.
driver_

Post autor: driver_ »

o przeplywce i map sensorze pisalem juz pewien czas temu, nawet u nas na forum jest ten temat. Udalo nie sam zestroic autoko na mapie zamiast flaperowej przeplywki (jedno bylo to 205 1.6 gti, a ostatnio BMW 730) Wg mnie dzialaja ok, moze minimalnie mniejsza kultura pracy na biegu jalowym.

ale do zabaw z zastepowaniem przeplywomierza polecam SMT7. jest opcja, praktycznie "You don't have to be smart just follow the instructions". Jak tylko przetestuje to dam znac co i jak dziala i przedstawiej wykresy.



Pozdrawiam

Kuba Kogut
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

wyrocznia iz in da house :)
jakiś czas temu rozmawialiśmy bardzo orientacyjnie o kosztach i wspominałeś coś o 1000 ale jakoś mi się to nie widzi patrząc w cennik na stronce... Bardziej 1600 - 1800 - trza piggy kupić (~700), założyć (300), kupić/założyć map sensor (200) i zestroić wszystko (~600). Chyba, że cenki na stronie nieklubowe :)
driver_

Post autor: driver_ »

A bo ceny na stronce sa orientacyjne. Trzeba zadzwonic i sie zapytac, Ja sie cenami nie zajmuje. Tzn mam jedna cene na wszystkie modyfikacje "wszystkie pieniadze".
Zalozenie SMT raczej 300zl nie bedzie kosztowac, no chyba ze mam zly dzien i ktos patrzy mi na rece. :evil:

Pozdrawiam

Kuba Kogut
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

spoxik - ja mam technikę przećwiczoną z Kaktusem - podstawiam samochód, jadę do domu, przelewam kaskę, czekam, czekam, czekam i wracam po dłuższym czasie :)
Lord_DRED
Junior
Posty: 167
Rejestracja: 23 cze czw, 2005 10:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Bytomia

Post autor: Lord_DRED »

mi teraz jestes w fazie czekania jak sie nie myle :)
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

tak - teraz jest to drugie "czekam" z mojego posta :)
ODPOWIEDZ