Pug rozladowyawuje akumulator

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
GrzegorzWicher

Pug rozladowyawuje akumulator

Post autor: GrzegorzWicher »

Witam Wszsytkich

Cos ostatnio Pug sie zbuntowal i wpadl na pomysl zeby mi akumulator rozladowac dwa razy z rzedu prze noc. Podejzewam ze to wina wiatrak ktory za pierwszym razem wiem ze sie wlaczyl i jak odchodzialem od auta jeszcze lazil a rano ani jedna lampka na stacyjce nie zapalila sie. Czy mozliwe ze padl czyujnik temperatury bo jak sprawdzalem wtedy chlodnice to byla zimna jak lod a wiatrak chuczal niemilosiernie. Lub moze termostat.

Cz yewentualnie czujnik ciezko wymienic ?

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc
Grzegorz
hryno
Junior
Posty: 261
Rejestracja: 04 lip pn, 2005 8:12 am
Posiadany PUG: 205 rallye,205 rallye bikera,było 309GTI,405srd-t 405grd-t
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: hryno
Lokalizacja: Bystrzyca klodzka

Post autor: hryno »

wiec wg mnie musisz zobaczyc czy jak zapalisz auto to czy wentylator bedzie chodzil,jezeli tak to czujnik, a z reszta to takie wlaczenie na zimnej chlodnicy przy dorym czujniku jest niemozliwe.. 8)7
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

najlepiej najpierw sprawdz czy jest ładowanie na odpalonym silniku
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

a przy okazji z ciekawosci zerknij ile jest w nim elektrolitu (aku)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
ZdZiChU
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 16 lis wt, 2004 9:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZdZiChU »

ja mialem np taka opcje ze centralny zamek mi rozladowywal akumulator?narazie niedzialaja mi szyby i centralny ale mam spokoj z ta awaria :lol: ale pojade do elektyryka z tym!Pozdro
Awatar użytkownika
mareckilublin
Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: 30 sty pn, 2006 3:29 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: lublin

Post autor: mareckilublin »

ZdZiChU pisze:ja mialem np taka opcje ze centralny zamek mi rozladowywal akumulator?narazie niedzialaja mi szyby i centralny ale mam spokoj z ta awaria :lol: ale pojade do elektyryka z tym!Pozdro

mialem ten sam problem co ty i wybrnalem(mam xs moja kobita tez i to samo sie dzialo) po prostu dopialem nowe zasilanie(naturalnie z bezpiecznikiem) i po zawodach


co do aku to kolega niech sprawdzi czy po wylaczeniu kluczyka przypadkiem nie dziala ogrzewanie tylnej szyby ja tak mialem bo jakas menda wymyslila ze ma dzialac bez kluczyka a ze zaroweczka padla nie widzialem ze ogrzewanko tylnej szybki jest zalaczone
ODPOWIEDZ