Czy to możliwe.....

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
alexil
Junior
Posty: 103
Rejestracja: 14 lis pn, 2005 9:50 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola

Czy to możliwe.....

Post autor: alexil »

...żeby TU3M podczas prób uruchamiania (w sumie ok godzina zabawy) przepalił 5 litrow benzyny?
Próbowałem uruchomić silnik; zalałem 5 litrów i zacząłem różne kombinacje czyli ustawianie zapłonu, sprawdzanie wtyczek, czujników itp. Oczywiście co jakiś czas kręciłem silnikiem żeby sprawdzić czy coś pomogło. Dziś chciałem kontynuować sprawdzanie a tu nic-koniec paliwa !
Czy to możliwe?



Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Bardzo watpliwa sprawa. Zobacz czy nie masz jakiejs dziury w baku a jak nie masz to znaczy ze ktos sobie pozyczyl od Ciebie benzyny. 8)7
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
alexil
Junior
Posty: 103
Rejestracja: 14 lis pn, 2005 9:50 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: alexil »

Nikt sobie na 100% nie pożyczył, bak też jest cały. Pompa się włącza więc jeśli byłoby paliwo to by je tłoczyla (zanim sie skończyło to tak właśnie się działo). Chyba , że coś po drodze może je jeszcze zatrzymać....


Pozdrawiam
Tomek
TomCat
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: 14 gru śr, 2005 7:08 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: TomCat »

ja sie nie znam ale moze cos z czujnikami narąbałeś, np z sonda lambda albo czujnikiem tem wody, potencjometr zle ustawiles czy costam, i ci robi taka miesznake ze hej ,

a swoja droga ktos kiedys pisal w jakims poscie, ze jak cos tam sie u niego podzialo to mu bralo 25l/100 ciezko uwiezyc ale pisal ze tak bylo, bardzo dawno to czytalem i nie pamietam w jakim temacie ale na 100% gdzies tam to jest :)

wiec moze cos namieszales na moment jak sie bawiles regulowales itp, to ci tak palilo przez momencik moze :)
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

może zlewa sobie do jakiejś rezerwowej rezerwy :mrgreen:
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

no Polska.. nic dodać nic ująć :)

zostawisz wlew baku na 5 minut niepilnowany i juz paliwo znika :P


a moim zdaniem... spokojnie w ciągu godziny może :) szczególnie jak pochodzi w awaryjnym... albo coś :) no chyba że chodził na jałowym.... cały czas
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
wasia
Junior
Posty: 263
Rejestracja: 13 gru wt, 2005 1:06 pm
Posiadany PUG: green
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: wasia »

Czemu nie.
Jak ja zimą w moim leżaku grzebałem przy gaźniku bo przygasał na mrozie (często uruchamiałem zilny silnik) to spalił też coś koło tego a przecież nie przejechał nawet metra.
ODPOWIEDZ