listwy gti w zwyklej budzie

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

listwy gti w zwyklej budzie

Post autor: cheatoss »

witam!

zastanawiam sie czy mozna zamontowac listwy od gti bez wiercenia dziur (na pewno klej) ale rowniez bez ciecia blotnikow... przymierzalem do swojego na przod. nie pasuja za bardzo (tyl wiadomo) wewnatrz listwy jest pewnego rodzaju ploza. dopasowujaca sie do luku blotnika. jej uciecie zalatwi sprawe? to samo z tylu. nie przymierzalem jeszcze do auta, ale czy ciecie tego charakterystycznego jaja jest konieczne?

chcialbym dowiedziec sie zanim utne te 'plozy', bo listwy mam w super stanie =]

pozdrawiam,
cheatoss
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Co do tylu to banderola w swoim TD wstawial na klej i troche mu odstawalo (podobno nic nie przerabial z tylu, tylko przykleil)... Z przodu kupil blotniki od GTI bo mu sie nie chcialo bawic w ciecie :)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Nie tylko Banderola, ale ktoś jeszcze tak robił (jak wpadnie mi nick to napiszę). też dał listwy na klej, a to co wystawało spod listwy pomalował na czarno :)
Awatar użytkownika
arturo
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź czw, 2004 11:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: arturo »

temat na czasie ;) bo ja też się do klejenia listew i poszerzeń przystawiam :)
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
martinop
Uzalezniony
Posty: 648
Rejestracja: 08 cze śr, 2005 10:21 pm
Posiadany PUG: Peugeot 107
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: martinop »

Witajcie chlopaki i dzięki za reklamę :D
Co do poszerzeń to nie chciałoby mi się z tym drugi raz bawić. same problemy, chyba że poswieci sie dużo czasu i oprócz zakupu listew trzeba zakupić kilka niezbędnych środków. Troche złym rozwiązaniem jest klej do szyb , bo jeżeli chodzi o niektóre miejsca poszerzenia , to nie ma gdzie go przykleic do karoserii.
Co do cięcia to sie nie obejdzie , dość mocno trzeba zmienic profil poszerzeń błotnika przedniego, a jeszcze bardziej tylnego.
Powiem , że bardziej oplaca kupić sobie gti , albo przynajmniej gti bez dachu :P
Za niedługo fotki w profilu.
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Podobno dobra jest masa uszczelniajaco-klejąca WURTH K+D
Awatar użytkownika
arturo
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź czw, 2004 11:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: arturo »

Jestem w trakcie aplikacji listew do mojego XS i powiem wam,że nie jest to takie trudne i obyło się bez wycinania błotników.Wyciąłem wnętrze listew czyli "płozę" pionową a z przodu konieczne też było wycięcie dwóch mejsc na spinki.Listwy kleiłem na "ośmiorniczkę" z podkłądką.Listwy trzymają się nieźle,próbowałem je zerwać i nie dałem rady czyli listewki są zamontowane do końca życia puga :).
Jako,że brakuje mi prawego przedniego narazie jest bez fotek,ale jak tylko dokończe całość to zapodam foty.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

no a jak z tylem? =] nie mow ze obylo sie bez ciecia z tylu? :roll:
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
arturo
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź czw, 2004 11:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: arturo »

cheatoss pisze:no a jak z tylem? =] nie mow ze obylo sie bez ciecia z tylu? :roll:
tył poszedł sprawniej niż przód,poprostu było więcej miejsc,gdzie klej stykał się z blachą,z przodu musiałem przykładać podpórki coby chwyciło ale jest tu i tu git :)
Za dwa,trzy dni wpakuje foty.
CyganKuba

Post autor: CyganKuba »

Witam panow:D Ja mam pytanie chodzi o to co jest zaznaczone na fotce??Mam GL i nie wiem czy moge wstawic do niego te zaznaczone elementy a jak moge to z jakiego modelu. Z gory dziekuje
Załączniki
lllll.JPG
lllll.JPG (79.68 KiB) Przejrzano 7351 razy
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

pewnie ze mozesz, ale jest troche przerobek, poza tym listwy sa w cenie i trudno je zdobyc. pochodza z gti (lub cti <- cabrio)

ja odpuscilem, swoje sprzedaje.
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
CyganKuba

Post autor: CyganKuba »

Ale bez przerubek zeby pasowały jak ulał. Ja mam od kogo kupic ale jak czytałem to pisali ze na klej itp. montowali to ale co trzeba ciac zeby weszły mogł bys mi opisac tak raczej dokładnie?? bardzo prosze bo ostatnio zaczełem sie interesowac moim Tygryskiem:]

P.s a ile ty chcesz za te listwy wraz z Nadkolami??
Awatar użytkownika
arturo
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź czw, 2004 11:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: arturo »

ja wyciąłem pionową listwę wewnątrz listwy :) i przykleiłem na klej montażowy.Nie pasuje jak ulał ale nie jest też aż tak źle.Tylko ktoś kto wie,że listwy pochodzą od gti będzie wiedział,że są kombinowane.Końcówki,które zachodzą na zderzaki nie są idealnie dopasowane ale tak jak pisałem,nie rzuca się to tak bardzo w oczy.
Jak jutro znajdę chęci to wkleje jakieś zdjątka.Z przodem miałem lekkie problemy bo nie za dużo było materiału do trzymania kleju ale podpórki zrobiły swoje,tył siedzi prawie jak oryginał.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

proponuję zamówić w formie naklejki - jak Ci się znudzi to odkleisz i dziur nie będzie :lol:
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
ODPOWIEDZ