+ boczne migacze, czy ktoś może instalował ?

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
Dominik_Spalek
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar pt, 2006 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

+ boczne migacze, czy ktoś może instalował ?

Post autor: Dominik_Spalek »

Witajcie, właśnie kombinuję sobie co tu jeszcze pokombinować w wolnym czasie z PG205, pytanko moje brzmi czy ktoś z Was instalował boczne migacze na błotnikach ? Z chęcią zobaczę foto no i być może coś pomajstruję sobie.

PG205
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Post autor: stef »

lepiej z czym innym pokombinuj :) Zobacz sobie na stronach uk - wcale to lepiej nie wyglada!
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik_Spalek
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar pt, 2006 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Dominik_Spalek »

hmmm a mógłbyś wrzucić przykładowe foto, całkiem przypadkiem bowiem mam od Seicento kompletne białe migacze i chciałem sobie pomajstrować, sam wiesz skromny budżet ogranicza ;(
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

Re: + boczne migacze, czy ktoś może instalował ?

Post autor: Munne »

Dominik_Spalek pisze:Witajcie, właśnie kombinuję sobie co tu jeszcze pokombinować w wolnym czasie z PG205, pytanko moje brzmi czy ktoś z Was instalował boczne migacze na błotnikach ? Z chęcią zobaczę foto no i być może coś pomajstruję sobie.

PG205
Zerknij sobie na moje autko, jakby co to pytaj.
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=657
Kazda morda pasuje do Forda!
Awatar użytkownika
Dominik_Spalek
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar pt, 2006 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Dominik_Spalek »

OK. de gustigus non est disputandum, a zatem mnie się podoba. Ostrzegam jestem kompletnym laikiem, tzn wiedza w zakresie podstawowym jeśli chodzi o elektrykę i elektronikę, tak więc moje pytania mogą być trywialne. Na chłopski rozum, jak to mówią, zrobiłbym to tak, iż podłączam się pod przewody w migaczach przednich prowadzą do wywierconego otworu w boku błotnika i po sprawie. Zapewne wielu włos stanie na głowie w tym pewnie i Tobie jeśli to czytasz, tak więc powiedz mi w pkt proszę co i jak mam zrobić.

Takie kierunki chciałem wrzucić:
http://www.allegro.pl/item182317221_mig ... plet_.html
Awatar użytkownika
pogy
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 17 mar sob, 2007 12:08 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: skalmierzyce

Post autor: pogy »

dobrze trafiłeś.ja robie to samo przy swym pogym aby być lepiej widocznym na ulicy jak skręcam.kupiłem kierunki takie jak są w vw takie chromowane.koszt ok 15 zł z tym że ja wymieniam też cała elektryke do wszystkich lamp i nie wiem jak zachowa sie przerywacz z dodatkową pięciowatową żarówką.no jutro będe wycinał otwory to wyśle Ci kolego zdjęcie.no i sprawdze czy niebędzie szybciej migać,a jak będzie to przerywacz przerobie.pozdrawiam :W
Awatar użytkownika
Dominik_Spalek
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar pt, 2006 4:48 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Dominik_Spalek »

Czekam z niecierpliwością na instrukcję fotograficzną, zapewne nie tylko mnie ona się przyda, swoją drogą warto byłoby stworzyć moim zdaniem dział poświęcony tylko takim instrukcjom.
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Post autor: Marin205 »

w Improve&Modify Haynesa jest opsane jak zamontować
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
ODPOWIEDZ