jakie kola??!!

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
fokus22
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź śr, 2008 10:19 am
Posiadany PUG: peugeot205green
Numer Gadu-gadu: 3784693
Lokalizacja: warszawa

jakie kola??!!

Post autor: fokus22 »

witam mam bialego pezocika wersja green.jest bialy wypolerowany i ma czarne stalowe felgi.pytanie brzmi jakie felgi najlepiej by pasowaly do niego ??czy stalowe na bialo ladnie pomalowac czy tez kupic spedline jakies??
Awatar użytkownika
martinop
Uzalezniony
Posty: 648
Rejestracja: 08 cze śr, 2005 10:21 pm
Posiadany PUG: Peugeot 107
Lokalizacja: Rybnik

Re: jakie kola??!!

Post autor: martinop »

Co do felg to najlepiej oczywiście wyglądają speedline 15''.
Zależy ile masz kasy i po co Ci 205.

Jeśli jesteś początkowym tjunerem i nie wiesz co zrobić z autem, a masz jakąś kasę na to to fajnie wyglądała by biała 205 z dokładkami przód i tył GTi, z srebrnymi bądź grafitowymi 15'' speedline.

Jak nie masz kasy na alu to na Twoim miejscu sprawiłbym jakieś stalówki 14'' i pomalował na biało.

Ja odnawiałem ostatnio swoje 15'' speedline jako koła na zimę, i jeśli chodzi o koszty to wyszło mnie to może 70 zł.
Oczywiście sam malowałem i przygotowywałem, więc koszt jaki poniosłem to jakiś podkład i farba ( baza srebrna gruboziarnista i bezbarwny).

Decyzja należy do Ciebie.
Awatar użytkownika
TO-MI
Maniak
Posty: 1273
Rejestracja: 02 lip ndz, 2006 3:14 pm
Posiadany PUG: XU9J4
Numer Gadu-gadu: 604584106
Lokalizacja: Krosno/okol

Re: jakie kola??!!

Post autor: TO-MI »

jak pytanie takie nijakie to i odpowiedz lipna :lol:
pasują takie jakie sie właścicielowi podobają tudzież le ma $$ O-)
co to mało fotek do podpatrzenia, porównania 8)7
Doba ma 24 godziny,zgrzewka 24 piwa...przypadek..? :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2207
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: jakie kola??!!

Post autor: dzikson »

a tak konkretniej...
jeśli szukasz kompletu na zimę, do 1.4 dobry byłby komplet 13" lub 14", niezbyt szerokie (mniej niż 185). nie piszesz jakie masz te czarne stalowki, ale można zastanowić się nad pomalowaniem ich na biało i ubraniem w zimówki w dobrym rozmiarze. jeśli chcesz, mam namiar na białe 14" stalówki michellina, pełne, bez otworów, z oponami ale raczej do wymiany. tel do mnie znasz.
jeśli szukasz kompletu na lato, każdy poleci alu. ten green ma 75KM, więc z piętnastocalowych może nie być zadowolony, bardziej podeszłyby 14". na 15" białe speedline też mam namiar (trzy szt. albo komplet, już nie pamiętam).
optymalne rozwiązanie: komplet mniejszych i węższych stalówek na zimę plus drugi komplet letnich (np.185/55 R14) na alu. niektórzy preferują aluminium na obydwa sezony.
fokus22
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź śr, 2008 10:19 am
Posiadany PUG: peugeot205green
Numer Gadu-gadu: 3784693
Lokalizacja: warszawa

Re: jakie kola??!!

Post autor: fokus22 »

dzikson a masz moze fotke tych stalowek michelina ?podaj mi numer jeszcze raz na priv
ODPOWIEDZ