Speedline'y po regeneracji

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Speedline'y po regeneracji

Post autor: Fox »

Chciałbym pochwalić się wam jak wyglądaja teraz moje speedline'y. Kupiłem je w zeszłym tygodniu i od razu oddałem do regeneracji do takiego śmiesznego gościa z brodą ( zakład na rogu Malborskiej i Kamieńskiego w Krakowie) Felgi miały zmasakrowane ranty, ale poza tym nie były tragiczne. Jednak jak je odebrałem wczoraj to wręcz oniemiałem!. Są piękne. Błyszczące, gładkie, prościutkie. Nie do uwierzenia że mają już jakieś...17lat:) Gorąco polecam taki zabieg wszystkim miłośnikom pugów na speedline'ach którym wygląd auta leży na sercu. Zakochacie się w tych kołach jak ja się zakochałem:) Są tak ładne że chociaż miały powędrować na balkon to chyba jeszcze pare dni poleżą w pokoju:) Nie mogę się doczekać aż je założę wraz z letnimi oponami (a kysz! zimo zła:) )
Obrazek
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

miodzio ja kce takie :(
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Dobra robota :) Jaka jest cena takiej renowacji?
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

100zł za sztukę, ale facet zaznaczył że jakby były bardzo pogięte to może być więcej. Ogólnie nie jest to moze super tania impreza, ale jak na nie teraz patrzę to widzę że jest to warte każdej złotówki. Zobaczymy jeszcze jak będzie z trwałością...
Tak jeszcze dla porównania tutaj są zdjęcia jak felgi wyglądały przed renowacją:
http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?t=6398
Ferguss

Post autor: Ferguss »

wow - widziałem te alu u Radka - za darmo ich bym nie wziął, a tu tak ładnie wyszło :)
100zł/sztukę to nie aż tak dużo patrząc ile roboty było
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

hmm to napewno te paszcze które widziałem u Ciebie :?: :) super naprawde, ja bym ich nie wykładał na balkon :wink:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
205MI16
Uzalezniony
Posty: 601
Rejestracja: 27 wrz wt, 2005 3:28 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Post autor: 205MI16 »

A lakierowane są proszkowo?
Tak a propo warsztatów to możesz ich dodać do listy w dziale "warsztaty" bo jak na razie tylko ja tam wypisuję cokolwiek a ten warsztat testowałem chyba z 12 razy - na koniec goście już o nic nie pytali tylko robili i mówili tyle co ostatnio.

Efekt niezły nie ma co - też je widziałem na żywo u Radka :)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

Teraz to wszyscy mówą-że to były paszcze, że za darmo by nie wzieli a jak kupowałem to nikt mnie nie ostrzegał że syfa biorę - koledzy;) hehe. Tak serio to miały jedną wielką zaletę - były proste, więc nie mam do nikogo pretensji:) Czy były proszkowo lakierowane to nie powiem na 100% bo nie pytałem o metody ale chyba tak, bo coś mi się ten termin obił o oczy jak się rozglądałem po zakładzie.
205mi16: Nie sądzę żeby to był ten sam zakład, bo tam mają chyba tylko koła i obok jest buda z częściami do malucha. No chyba że 12 razy tam koła zmieniałeś, bo nie posądzam Cię o odwiedzanie tego drugiego składu:)
Firmę polecę w dziale warsztatowym, ale najpierw muszę tamtędy przejechać i zobaczyć jak to się dokładnie nazywa


EDIT:
Tak mi się jeszcze pomyślało że jak się robi takie rzeczy to możnaby się zgadać w więcej osób, zrzucić gościowi ze 30 felg i niech zrobi w promocyjnej cenie. Jak tak patrzyłem na stojaki u niego to do pełnych im wiele brakowało. Pewnie nie ma zbyt wiele roboty to moze by się zgodził. Nie chodzi mi tu nawet tylko o te felgi (chociaż mam jeszcze jeden komplet do zrobienia) ale w ogóle....w ilości siła! :) Kiedyś kupowałem z kumplami komputery i chodziliśmy po sklepach rozmawiać o ewentualnych upustach i wiem że przy większej ilości można wiele utargować


edytuj posty - Ferguss
Awatar użytkownika
205MI16
Uzalezniony
Posty: 601
Rejestracja: 27 wrz wt, 2005 3:28 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Post autor: 205MI16 »

To na pewno ten warsztat - tam około 12 razy prostowałem felgi - z malowania nie korzystałem bo po co. Na drugą turę się piszę z 6 speedlinami. Może jak zaniesiemy 10 sztuk to upust będzie konkretny.
Co do kolegów to nic nie mówiłeś że jedziesz na zakupy - tylko cichaczem pomknąłeś na Śląsk :wink:
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

No cichaczem jak cichaczem. Przez chwile toczył się wątek w "kupie/sprzedam/zamienię" i nawet licytowałem się z Ozzim:) No ale potem MI zaskoczył mnie na privie (pewnie własnie z obawy przed rozgłosem;) )no i ..pojechałem:)
Co do hurtowej regeneracji to trzeba z tym poczekać do wiosny, bo te moje 4 masakry wprawiają w ruch zimowe opony jak na razie. Może do tego czasu jeszcze ktoś się zgłosi chętny - ZGŁASZAĆ SIĘ LUDZISKA!!! :)

Tak z innej beczki to widzę że czuwający Ferguss zrobił mi psikusa i połaczył posty...eh - a licznik postów tak szybko bił:) Jeszcze wykasował czadowy temat zlotu-widmo i kolejne cyferki się odjęły....ciężko jest nadrobić wieloletnią niebytność w klubie:)

EDIT: ;)
Jeszcze jedno:
MI16: Ile płaciłeś za prostowanie? Temu mojemu drugiemu kompletowi już bliżej do elipsy niż do koła;) i tak się zastanawiam ile może kosztować taka usługa wraz z prostowaniem....
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

tak sobie myślę, że w sumie chyba nie powinienem Ci tych felg sprzedawać - oddaj mi je, ja Tobie oddam kaskę, którą zapłaciłeś i będziemy kwita :P
Przyznaję - wyglądają śliiiiiicznie :!: :!:
Awatar użytkownika
205MI16
Uzalezniony
Posty: 601
Rejestracja: 27 wrz wt, 2005 3:28 pm
Posiadany PUG: 205 XS
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Post autor: 205MI16 »

Prostowanie zależało głównnie od tego czy się wygła i pękła czy tylko wygła.
Generalnie od 60 do 150 za sztukę. Czasami niewarto było prostować bo wychodziło drożej niż kupić używkę ale zawsze miałem nietypy i nie mogłem nic na zapas dokupić.
:)
Lord_DRED
Junior
Posty: 167
Rejestracja: 23 cze czw, 2005 10:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Bytomia

Post autor: Lord_DRED »

mi jak na handlarza w sklepie marny z ciebie specjalista :)
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

hehe no znając całą historię musze zaprzeczyć Lordzie Dredzie :wink:
akurat mi zrobił chyba interes stulecia :)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fox »

mi: więc mówisz że chcesz mi oddac kasę którą Ci zapłaciłem plus rozumiem za benzynę do katowic, plus to co wydałem na malowanie i piaskowanie....Lepiej idź sobie do sklepu i kup nowe - taniej Ci wyjdzie:)

Woocash: Może interes stulecia to dużo powiedziane. Mi zadowolony bo w sumie sporo dostał, ja też bo dostałem proste felgi...To jak bardzo były poobdzierane to akurat nie ma wielkiej różnicy - cena za malowanie jest ta sama. tak było w planach;)
ODPOWIEDZ