jakie glosniki ??

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Adi205

Post autor: Adi205 »

jasne :P :P :P :P

słyszałeś kiedykolwiek 16cm HERTZA albo DLS ???
Ramzes

Post autor: Ramzes »

tak, dokladnie u kumpla Hertza... porównawczo ''jajka'' miały szersze pasmo przenoszenia....
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

jest taka opcja, że 6x9 zagra szerszym pasmem - woofer ma większą membranę, zazwyczaj są 3-drożne a nie dwu, ale z założenia 16 okrągły gra bardziej spokojnie, precyzyjniej i bardziej detalicznie, a owal wali zupełnie absurdalnie górą i dołem (przez co robi wrażenie głośnika grającego szerszym pasmem niż w rzeczywistości :P )
W skrócie (i pewnym oproszczeniu) - 16 cm odseparowany - wierność i naturalność (jazz, pop, rock), 6x9 - głośność (bumbum)
Adi205

Post autor: Adi205 »

dokładnie mi dokładnie
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

no ba :mrgreen:
Lord_DRED
Junior
Posty: 167
Rejestracja: 23 cze czw, 2005 10:30 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Bytomia

Post autor: Lord_DRED »

mi - takie same wierszyki serwuje klientom - z takim dziwnmy wyrazem twarzy :)
Ramzes

Post autor: Ramzes »

wlaśnie zaleznie czy chodziło tu o odseparowane czy zwykłe :) ale fakt ze do bum bum najlepsze jajka..;-) chociaz mało wiem o bum bum
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Ramzes pisze:tak, dokladnie u kumpla Hertza... porównawczo ''jajka'' miały szersze pasmo przenoszenia....
tak, bo pewnie byly 10-drozne i napewno na sluch wychwyciles, ze hertze maja 22Khz a te 25 :P

niesymetryczna membrana po prostu nie moze grac dobrze, a jej cieniowanie, aby rownomiernie sie naprezala, to taki koszt, ze nikt tego nie robi i jest piekne ts,ts bum(pflrrr) 8)
ODPOWIEDZ