Czy ma ktos jakis odtwarzacz cd/mp3 z allegro ?

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
golas9
Junior
Posty: 487
Rejestracja: 01 lip wt, 2003 3:12 am
Posiadany PUG: W124,W202,E36,Gulf4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: golas9 »

Hehe, mozna uzbierac tylko po co? To tylko Phonocar ale przy wiekszej glosnosci drzy mi szyba a od szyby trzesie sie lokiec, od lokcia....itd.

pomysl dwuglosnikowy nie jest zly lecz wspominalem tu o zjawisku niespotykanej przestrzeni dzwieku, zwlaszcza podczas wiadomosci - z przodu wrzeszczy Lepper, z tylu przynudza Giertych, z centrum emanuje glos moderatora...nigdy nie wiesz kto z ktorego glosnika przemowi....
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

radio nadaje w stereo
mp3 jest w stereo

jakosc dzwieku przy zastosowaniu tylnych glosnikow sie pogorszy -roznica tylko taka, ze cos z tylu brzdaka -bezsens :)
Awatar użytkownika
golas9
Junior
Posty: 487
Rejestracja: 01 lip wt, 2003 3:12 am
Posiadany PUG: W124,W202,E36,Gulf4
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: golas9 »

jak rozmowa gluchego ze slepym! 8)7 8)7

gdyby nie brzdek z tylu to mialbym parkinsona lewego lokcia! :?

P.S. Geezuus nigdy tylu postow nie napisalem w jeden dzien!!!!! :roll:
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Wyglusz drzwi i nie bedzie parkinsona, poza tym dzwiek bedzie bardziej dynamiczny 8)
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

za glosniki na tyl, wygluszenie drzwi. efekt murowany a koszt nieduzy. a do basu jest skrzynia!
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
BubuPN

Post autor: BubuPN »

głośniki do tyłu są dobre jak się robi kino w aucie ;) reszta tak jak napisał Cheatoss...
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

nosz niech mnie... Znów to samo...
Dobry system - odseparowany przód w wytłumionych drzwiach, sub w bagażniku, wzmak 4 kanałowy z filtrami,
buracki system - cokolwiek na tylnej półce
tani kompromis - (jeśli musi być bez pieca, choć to tak sobie sensowne) albo radyjko pioneera ( :cry: ) + 4 głośniki, koniecznie włączone FIE, albo radyjko jakiekolwiek i tylne kanały odfiltrowane, coby tylko basem grały (ale przy pasywnym filtrze nawet 3. rzędu będziesz mieł scenę troszkę przesuniętą i nieteges...)
Konkluż'n: bez suba i wzmacniacza nie pograsz fajnie, z czymkolwiek z tyłu nie pograsz fajnie, bez używania opcji szukaj nie pożyjesz za długo :P
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

dobra to jak tak gadacie to powiedzcie jakie glosniki gabarytowo jak standardowe daja wszystkie dzwieki w tym dobry bas ?

zaloze sie za padna nazwy albo aukcje z cenami po 200zl za sztuke ;)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Zadne 13 nie dadza ci dobrego basu, bo maja rezonansowa >70Hz :wink:
2 istotnym faktem jest to, ze glosniki w pugu sa za wysoko -co tez drastycznie niszczy bas

Glosniki maja grac czysto i dynamicznie nie pomijajac zadnych tonow (od powiedzmy 100Hz w gore)
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

13 cm grające basem? Mówisz - masz: http://www.caliber.nl/product_info.php? ... cts_id=342
wszystko ślicznie pięknie, ale: tego czegoś nie ma w polsce dostępnego, musiał byś sobie zamówić; kosztuję to jakąś sporą kaskę; przykręca się toto direct do budy (bez robienie dziury na membranę), bo dźwięk generuje nie ona, a wibrujące karoseria; TO NIE MA SENSU - mniej więcej tymi słowy opisał ten produkt gość z centrali Calibera z Holandii :P
Zapomnij, trzynastki poniżej 100Hz (no - może 80 przy max dobrym głośniku) nie zejdą i już, fizyki nie oszukasz :W
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Da sie -odp "Gerlich" 4k PLN za jeden glosnik :lol: :lol: (ale zejda do 67 lub 61Hz nie pamietam)
Lepszych nie ma :wink:
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

no czyli nie bede sie pitolil i kupie sobie 2 niskotonowki w polke i juz. Jak sie klapa trzasc bedzie nie bede plakal ;)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

kupuj :D tylko koniecznie z niebieska membrana -laski pod remiza beda piac z zachwytu 8)7
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

zamiast dwoch niskotonowek w polke, jeden niskotonowy w skrzynke... byle GOWNO w skrzyni zagra lepiej niz glosniki w polce...
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
BubuPN

Post autor: BubuPN »

hyhy dokładnie... a głośniki w tył to jak już się dorobi stacji multimedialnej i procka :mrgreen:
ODPOWIEDZ