BRAK DŹWIĘKU - RADIO NA ISO

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
biela82

BRAK DŹWIĘKU - RADIO NA ISO

Post autor: biela82 »

Witam. Niedawno kupiłem 205. Postanowiłem zamontować radio. Kupiłem przejściówkę na iso. Podłączyłem radyjko, zasilanie jest, brakuje dźwięku. Niby wszystko powinno być ok, ale nic nie słychać. Nie wiem czy w kostce w aucie jest wszystko dobrze podłączone. Kable wydają się być nieruszane.

Jak sprawdzić czy głośniki są sprawne? Wie może ktoś jakie powinno być ustawienie kabli w kostce w aucie (w której dziurze jaki kolor?)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PAWLACZYSKIS
Junior
Posty: 189
Rejestracja: 05 sty sob, 2008 7:52 pm
Posiadany PUG: 205|1.4XY7|'89r
Numer Gadu-gadu: 6209054
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BRAK DŹWIĘKU - RADIO NA ISO

Post autor: PAWLACZYSKIS »

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... soshop.htm

Poczytaj, poprzeglądaj, porównaj. Będziesz wiedział co jest nie tak! 8) 8) Pozdrawiam :mrgreen:
biela82

Re: BRAK DŹWIĘKU - RADIO NA ISO

Post autor: biela82 »

Ok. Kabel od strony iso, jest dobrze ustawiony. A jak to ma wyglądać od strony Peugeota?
babelo
Maniak
Posty: 1281
Rejestracja: 08 sty wt, 2008 10:23 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Jasło

Re: BRAK DŹWIĘKU - RADIO NA ISO

Post autor: babelo »

Jak kostkę w Peugeocie masz nieruszaną to odkręć głośniki w drzwiach i sprawdź czy masz podpięte głośniki ! Jeśli tak to zepnij na krótko z radiem i zobaczysz co jest grane ! Jeśli zadziałają to znaczy że coś ci nie łączy Sprawdź kostkę co łączy karoserie z drzwiami ! :)
biela82

Re: BRAK DŹWIĘKU - RADIO NA ISO

Post autor: biela82 »

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi. Dzisiaj podłączyłem radyjko. Okazało się że lewy głośnik się odłączył a prawy był walnięty. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ