Jak wam się podoba?

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Jak wam się podoba?

Post autor: mi »

Zupełnie nieoczekiwanie na uczelni wypadły mi zajęcia, więc - korzystając z wolnego dnia - obmyśliłem sobie taki cichociemny design concept, napiszcie proszę swoje sugestie, bo na wiosną wreszcie może się (i fundusze :) ) zbiorę i będę odświeżał budę. Najpierw zdjęcie oryginalne, później mój piękny plan (podobno bardzo brzydki i niefajny, jeśli tak samo sądzicie to trza bedzie przy optyce gti zostać...), na końcu taki mały freestyle ;)
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

chcesz zdjac wszystkie plastiki z auta? (poszezenia i listwy?) ja tam szczerze odradzam wydaje mi sie ze teraz bardzo dobrze wyglada, jak juz nie masz co robic z pieniazkami to proponuej wieksze aluski no i modyfikacje silnika a jak ci jeszcze cos zostanie to zawsze mozemy nad moim autkiem popracowac hehe... hmmm a tak ode mnie to mozesz pokabinowac z tymi czerwonymi listewkami i zrobic z nich chromowane? :) no i znaczek z przodu od jakiegos nowszego peugeota ew jakos onowic bo szczerze mowiac mi sie nie bardzo podoba taki czerwony, lepszy jest orginalnie "chromowany" no ale to Trwoje auto wiec powodzenia zycze

Edit: wydaje mi sie tez ze tylnia szybe masz "zwykla" czyli nie przyciemniona moze warto by kabionowac nad brazowa od gti? no chyba ze to tylko takie zludzenie optyczne i juz jest przyciemniona...
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Nieeeeeeee....absolutnie NIE rób czegoś takiego jak na drugim zdjęciu!!! To porażka tak zepsuć GTi, weź się 8)7 i przemyśl to jeszcze raz :wink:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

nie wiem jak wy sadzicie ale mi sie wydaje ze w tych plastikach tkwi caly urok zewnetrzny GTi
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

nr. 1 najlepszy !!
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

zostaw tak, jak jest - jedynie proponuję modyfikacje mechaniczne
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

Yahoo pisze:zostaw tak, jak jest - jedynie proponuję modyfikacje mechaniczne
Yahoo ppopatrz w profil, niech jeszcze cos zrobi z tymi czerwonymi listewkami cos bo na przednim zderzaku ma srebrne, a tak po za tym to tylko pozostaja mechaniczne modyfikacje, magnetyzery itd 8) hahah
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Pagi
Maniak
Posty: 1027
Rejestracja: 04 lis czw, 2004 1:02 am
Posiadany PUG: był 205 1.9D '92
Numer Gadu-gadu: 35314
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pagi »

Przeciez w tych listwach caly urok naszch autek... Sam bym sobie takie fundnol jakby nie to ze mam wersje 5drzwiową...
Peugeot 205 1,9D '92 - pierwsza miłość...
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

Spokojnie chlopcy - silniczek już u Kaktusa od dawien dawna, więc mocy powinno troszkę być (pożyjemy - zobaczymy, myślę, że wiosną na hamownie się wbiję :twisted:), hamulce też będą odrobinkę zrobione, następny w kolejności jest zawias - po odciążeniu lewek poszedł dość sporo w górę, a fabrycznie na ziemi też nie leżał, więc jest dość kiepawo... Za czerwone lewki wstyd mi z całego serca - to cud intelektu poprzedni właściciel pomalował znaczek na mordce i na felgach, a ja po prostu jeszcze nie zebrałem energii żeby to jakimś rozpuszczalnikiem naprawić :oops: Zrobienie samochodu z zewnątrz nie jest takim po prostu kaprysem - kto widział nas (mnie i gita) na żywca na zlocie wie, że żaden z nas nie jest ładny :)
Nie bierzecie pod uwagę jednej rzeczy - bez listewek i znaczków gti za to ze sporą gromadką koników pod maską mógłbym jeszcze bardziej gnębić i poniżać ludzi (no i żaden byle golfik gti mi już nie podskoczy ;) )
Awatar użytkownika
deejay
Uzalezniony
Posty: 900
Rejestracja: 11 sty wt, 2005 7:37 pm
Posiadany PUG: 1,6 GTI
Numer Gadu-gadu: 3788033
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: deejay »

brzydki i niefajny 8)7
PEUGEOT 205 1.6 GTI
Obrazek
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

brzydki i niefajny
ja czy samochód :?: :roll:
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

powodzenia w modyfikacjach, ale listwy zostaw, albo mi oddaj
bipi.205.pl
Ferguss

Post autor: Ferguss »

hmmm... no jak wyrzucisz te listwy, to zrobisz z GTI Juniorka, a tego to chyba nikt ci nie wybaczy :)
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

nie rób kichy :!: obniż go sobie jak masz na zdjęciu ale listwy zostaw
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

taka osobista prosba zmien na dyskretniejsza koncowke wydechu :)

a jak chcesz ponizac to daj znaczek Junior zamiast GTi wyobraz sobie te miny karkow ;)

po za tym tak jak mowiles auto poszlo do gory wiec bedzie najlepiej jak je obnizysz wtedy bedzie najlepiej....

Zreszta zobacz wszyscy protestuja przeciwko zdejmowaniu listew....

No i najlepiej jak kupisz czernidlo do zderzakow i przejedziesz zderzaki i listwy zobaczysz ze auto lepiej bedzie wygladac ja juz mialem praktycznie siwe zderzaki i tez mi sie to strasznie nie podobalo teraz sa do zniesienia wiec naprawde zanim podejmiesz decyzje zeby zdjac wszystkie plastiki przejedz je czernidlem :)
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
ODPOWIEDZ