Jak mieć pecha to na całego ;-(

Tutaj możemy rozmawiać o Peugeocie 205. Nie postować o sprawach technicznych.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

mi wlamali sie do autka, przeszukali schowki w poszukiwaniu panela (nie bylo) radio zostawili, wzieli jakies drobiazgi... probowali dostac sie do bagaznika, jako ze wchodzili od pasazera, central nie zadzialal =] tu moje szczescie, chociaz troszke zidioceni musieli byc jako ze probowali polozyc oparcia z tylu i ciagneli na sile (lekko wygieli)...

swoja droga, od 2 lat nie widzialem takiego radia, a juz tymbardziej panela do niego na allegro. niedawno zmienilem radio ale tez na malo popularny model, jak juz maja zawinac tylko dupe, to niech sobie to potem postawia na polce =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Ulamalo mi sie mocowanie bagnetu i olej mi sie tamtedy ciurkiem leje.
Przy 100 wpadlem w jakas dziure i mi sie maska otworzyla 8)
maska wyglada jak hmmm... nei wyglada, i wgniotlo mi antenke w dach (moze sie uda wypchnac o ile lakier nie popeka...)
jakims cudem szyba ocalala 8)7
Po powrocie do domu poszedlem pokontemplowac, siadam na kiblu i zarowka sie przepalila w lazience...
Awatar użytkownika
NMike
Uzalezniony
Posty: 657
Rejestracja: 23 paź czw, 2003 10:35 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: NMike »

hehe
Peugeot 205 1,6 GTi :-)
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

Banita pisze: Przy 100 wpadlem w jakas dziure i mi sie maska otworzyla 8)
raczej wpadlismy 8) ,ale trzeba kolekcjonowac mocne doznania :mrgreen:
fredy1
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 07 lut wt, 2006 12:02 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wielkopolskie

Post autor: fredy1 »

to ja dolacze swoje doznania pojechalem w maju na komunie do kuzynki do Olsztyna i nie dosc ze dostalem niezle kur........ duzy mandat na obwodnicy w Toruniu strzeliła mnie suszarka z big Vmax, wie cos o tym Banita:] to malo tego z 8 pietra o 4 na rano bieglem od ciotki w gaciach:):) z basebolem w rece bo alarm sie w moim pugu wlaczyl zbiegam na dol a tu h..... nic obchodze auto mowie moze alusy chcieli- wtedy jeszcze mialem:] ale sa ale ide z drugiej strony patrze a tu kur..... wybita tylna uchylna szybka i pootwierane drzwi..... radio w srodku cale z panelem zapomnialem wyjac panela:) glosniki tez byly.. sugestia ciotki: "nic nie wyciagaj tu nie kradna:P:P" no i wszystko bylo zeczywiscie nic nie ukradli ale dokumenty tez mialem w aucie w daszku pod szyba zapomnialem zabrac calej reszty i wszystkiego z tylu na szybie mam mala naklejke autoalarm, a ze szyba byla zakurzona mocno od trasy wiec bylo widac jak pajace przecierali paluchami:) pewnie niedowierzali ze to auto ma alarm atu ZONK:D:D wydaje mi sie ze chcieli cale autko ale nic nie ukradli hehehe
Awatar użytkownika
smug
Uzalezniony
Posty: 551
Rejestracja: 28 maja ndz, 2006 10:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Krakow,Bochnia i okolice

Post autor: smug »

...W poniedziałek samochód przestaje njechać na trasie - stoje 1,5 godziny na mrozie, powód - urwała się łapka od membranki w aparacie zapłonowym co ustala kąt od podciśnienia, płytka Halla zaczeła się obracać i urwała wszystkie kable w środku....
Wlasnie przyciagnolem swojego :|
Jade,jade.......a tu nagle "jeb,jeb.......jeb"Ogien z tlumika na 0,5m i nie pojedzie 8)7
Ty tez tak miales?Tylko ze u mnie iskra jest,a u Ciebie domyslam sie ze nie bylo.
Moze ma ktos jakies pomysly co sie moglo strac?
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

pasek rozrzadu masz caly?
Awatar użytkownika
smug
Uzalezniony
Posty: 551
Rejestracja: 28 maja ndz, 2006 10:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Krakow,Bochnia i okolice

Post autor: smug »

To byla pierwsza rzecz ktora sprawdzilem
Pasek jest caly,naciagniety.....przeskoczyc tez raczej nie mogl bo mialem wtedy 80km i 5bieg.Dodam ze wczesniej jak byl zimny to przerywal tak miedzy 2a3tys obrotow.Niby iskra jest, tylko nie wiem w ktorym momencie bo skrzynke z nazedziami mialem w domu.
A dzisiaj do pracy na sportowo-rowerowo :cry: :P
Awatar użytkownika
sekator
Maniak
Posty: 1269
Rejestracja: 28 paź pt, 2005 1:04 pm
Posiadany PUG: RADON Jelous, 1,9gti, Cupra Ateca, KIA Sorento'15 .. dosłownie "było" 1,3rallye :-(
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sekator »

moralez pisze:
Banita pisze: Przy 100 wpadlem w jakas dziure i mi sie maska otworzyla 8)
raczej wpadlismy 8) ,ale trzeba kolekcjonowac mocne doznania :mrgreen:
mocne doznania to ja miałem w sobote 17.02.
Wystartowałem w Monte Calvaria i juz na drugiej próbie _ tam gdzie wszyscy hamowali ja jeszcze przyśpieszałem - no i wpadłem na lód a następie wjechałem na schodki. Nic, jedziemy dalej bez dokładki i halogenów i trochę zdeformowanym przodem, czasy kręcimy w samej czołówce aż tu nagle na przedostatniej próbie "bum" i "dym z pod machy". Myśleliśmy, że nam silnik wybuchł i przepchaliśmy go na start następnej próby. "dym" okazał się parą z płynu chłodniczego a "bum" rozsadziło tłumiki. Stajemy na starcie odpalamy puga i szybko startujemy zanim płyn skończy się całkowicie, niestety po kilkudziesięciu metrach samochód staje i nie chce odpalić, kibice spychaja na s na metę i dostajemy taryfę - a było tak dobrze! :!:
Gti w warsztacie więc śmigam rallye, poniżej fotki:
Załączniki
monte.calv07(7).jpg
monte.calv07(7).jpg (24.9 KiB) Przejrzano 3590 razy
monte.calv07(11).jpg
monte.calv07(11).jpg (141.83 KiB) Przejrzano 3592 razy
monte.calv07(15).jpg
monte.calv07(15).jpg (73.14 KiB) Przejrzano 3592 razy
http://www.mplenergy.pl/ - akumulatory przemysłowe VRLA: AGM, żelowe oraz źródła energii odnawialnej
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

jak idealnie wcelowane w schodki :mrgreen:
zdarza sie :)
Awatar użytkownika
pki205
Junior
Posty: 140
Rejestracja: 25 sty ndz, 2004 9:16 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 GTI
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pki205 »

Jak to mowia: jak kierowca rajdowy co jakis czas nie wydzwoni to znaczy ze jezdzi za wolno :mrgreen:
Awatar użytkownika
Michal gti
Uzalezniony
Posty: 897
Rejestracja: 06 cze pt, 2003 4:32 pm
Posiadany PUG: 205 rallye, 205 GTi, 205 CTi, 205 RG Cabrio, 205 MultiVan, 306 GTi6, 505 GTi, 304 cabrio, 304 coupe
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Michal gti »

Tomek, teraz Twoj GIT wygląda prawie jak moje rallye, u mnie nie ma jeszcze zderzaka :P
b182
Uzalezniony
Posty: 689
Rejestracja: 09 cze czw, 2005 10:40 pm
Posiadany PUG: NJE MAM JUSZ PEŻOTA
Numer Gadu-gadu: 6262732
Lokalizacja: Gorlice i okolice :)
Kontakt:

Post autor: b182 »

Nie ma to jak życie w małym zapyziałym miasteczku gdzieś na południu kraju:)
Pug sprzedany
ODPOWIEDZ