Kto w Olsztynie wymieni uszczelkę głowicy TU1M ??

Dyskusje na temat serwisowania, naprawiania oraz modyfikowania silnikow typu TU.
Awatar użytkownika
tomek
Uzalezniony
Posty: 732
Rejestracja: 03 lis pn, 2003 2:05 am
Lokalizacja: Gdańsk/Pisz

Kto w Olsztynie wymieni uszczelkę głowicy TU1M ??

Post autor: tomek »

Chyba dobry dział :wink:
Jak w temacie, szukam kogoś w Olsztynie kto wymieni uszczelkę pod głowicą w TU1M.
Autko stoi w Olsztynie, sam jestem uwięziony w Gdańsku ze zwichniętą kostką...
Potrzebne przed świętami!
Załatwię doholowanie gdzie trzeba i części.
Sama uszczelka pod głowicę bez planowania i dotykania głowicy (no chyba że będzie jakiś widoczny defekt... ) moje ryzyko
Poszedł olej do wody.
Autko raczej nie było przegrzane, chodzi równo, nie brało zupełnie oleju, '94 200tyskm 10W40, LPG
Dodatkowa robota to płukanko układu chłodzenia z gęstego syfu... ale może być na razie pobieżnie i woda a w dokładniejsze pobawię się później sam.

Kto pomoże albo nakieruje?
501512021 Sprzedam wszystkie części silnikowe 1,8 diesel i 1,9TD od 5pln, szyberdach prostokątny30pln, drążki gti 19mm, stabilizatory 19mm i 16mm, wnętrze od forevera, inne
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Re: Kto w Olsztynie wymieni uszczelkę głowicy TU1M ??

Post autor: Para »

Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
tomek
Uzalezniony
Posty: 732
Rejestracja: 03 lis pn, 2003 2:05 am
Lokalizacja: Gdańsk/Pisz

Re: Kto w Olsztynie wymieni uszczelkę głowicy TU1M ??

Post autor: tomek »

Taa ale nic nie ma, w sumie liczyłem, że może jakiś klubowicz się szarpnie :wink:
Dzwoniłem już w kilka miejsc wiem jak ceny się kształtują, ale jakby ktoś chciał pomóc i dorobić w domowym zaciszu to jeszcze przez kilka dni aktualne :wink:
501512021 Sprzedam wszystkie części silnikowe 1,8 diesel i 1,9TD od 5pln, szyberdach prostokątny30pln, drążki gti 19mm, stabilizatory 19mm i 16mm, wnętrze od forevera, inne
MBR

Re: Kto w Olsztynie wymieni uszczelkę głowicy TU1M ??

Post autor: MBR »

tomek pisze:Chyba dobry dział :wink:
Jak w temacie, szukam kogoś w Olsztynie kto wymieni uszczelkę pod głowicą w TU1M.
Autko stoi w Olsztynie, sam jestem uwięziony w Gdańsku ze zwichniętą kostką...
Potrzebne przed świętami!
Załatwię doholowanie gdzie trzeba i części.
Sama uszczelka pod głowicę bez planowania i dotykania głowicy (no chyba że będzie jakiś widoczny defekt... ) moje ryzyko
Poszedł olej do wody.
Autko raczej nie było przegrzane, chodzi równo, nie brało zupełnie oleju, '94 200tyskm 10W40, LPG
Dodatkowa robota to płukanko układu chłodzenia z gęstego syfu... ale może być na razie pobieżnie i woda a w dokładniejsze pobawię się później sam.

Kto pomoże albo nakieruje?
W Olsztynie na ul. Metalowej jest warsztat "Lider Servis" obok stacji benzynowej - właściciel miał kiedyś Puga tylko z leżakiem myśle ze pomoże - w razie problemów z lokalizacja zadzwoń do mnie - 510095517 Marcin jeśli trzeba to mogę podholować
Awatar użytkownika
tomek
Uzalezniony
Posty: 732
Rejestracja: 03 lis pn, 2003 2:05 am
Lokalizacja: Gdańsk/Pisz

Re: Kto w Olsztynie wymieni uszczelkę głowicy TU1M ??

Post autor: tomek »

OO dzięki za informację! Jutro pokombinujemy, odezwę się!
501512021 Sprzedam wszystkie części silnikowe 1,8 diesel i 1,9TD od 5pln, szyberdach prostokątny30pln, drążki gti 19mm, stabilizatory 19mm i 16mm, wnętrze od forevera, inne
ODPOWIEDZ