belka tylnia

Miejsce na wszystkie rozmowy zwiazane z ukl.hamulcowym, zawieszeniem i ukl. sterowniczym.
Awatar użytkownika
MistrzuGT
Junior
Posty: 460
Rejestracja: 16 sty pn, 2006 3:16 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Walbrzych City

Re: belka tylnia

Post autor: MistrzuGT »

nawet jak olej wlejesz, to troszke pokapie i przestanie, syf sie przyklei i juz nie bedzie. Dlatego nawet mozna zrobic sobie maly rajd szutrowy..... ;)
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: belka tylnia

Post autor: bez_polotu »

Dzisiaj zajrzałem sobie pod auto i obejrzałem sobie belkę z bliska pierwsza rzecz to jest tam sucho jak na pustyni nigdzie nie widziałem wycieku ani też śladów wycieków ale za to dwa drążki położone równolegle do belki chyba to są jakieś stabilizatory? są masakrycznie pordzewiałe a co do skrzypienia to w momencie jak mam zaciągnięty ręczny to skrzypi przy ruszaniu autem góra dół a jak mam auto na biegu to skrzypienie ustaje ale za to słychać stuki (czyli do wymiany łożyska), w takim układzie czy to możliwe że ręczny mi nie odbija i szczęki haczą mi o bębny i stąd to skrzypienie? Pisząc szczęki nie mam na myśli okładzin bo z tego co mi się wydaje raczej na szczękach okładzin to już dość długo nie ma, a nie mam czasu żeby się zająć hamulcami z tyłu :/
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
Awatar użytkownika
trekpio88
Junior
Posty: 328
Rejestracja: 18 mar wt, 2008 1:26 pm
Posiadany PUG: Peugeot 205 GLD
Numer Gadu-gadu: 4204075
Lokalizacja: Rybnik

Re: belka tylnia

Post autor: trekpio88 »

kolego jak ty jeździsz bez okładzin z tyłu?? mnie też ręczny nie odbijał (ale to linka była zapieczona) no nie chcesz wiedzieć jak to sie skończyło:/ są zdjęcia w niektórych moich postach. A skrzypienie to bardzo prawdopodobne że to szczęki,musisz obejrzeć jak to tam wygląda.
PEUGEOT 205 GLD 1.8 D


Seks jest jak Peugeot, zaprojektowany by cieszyc:)
Peugeot jest jak Media Markt-nie dla idiotów:)


FOTKi http://www.polskajazda.pl/Samochody/Peugeot/205/48654

VW Obrazek GOLF
domel
Uzalezniony
Posty: 505
Rejestracja: 24 paź pn, 2005 9:13 pm
Posiadany PUG: 1,8D 92r
Numer Gadu-gadu: 0

Re: belka tylnia

Post autor: domel »

Mi tez kiedyś lekko nie odbijał. Najpierw wymieniłem linki i pomogło tylko częściowo. Ustąpiło dopiero jak ściągnełem oba bębny, wszystko wyczyściłem, mechanizmy szczęk ładnie rozruszałem, nasmarowałem, zabezpieczyłem.
Linka pewnie do wymiany, ale tak chwilowo może pomóc wlanie od kabiny do linek odrobina jakiegoś oleju i rozruszanie.
Ale to kolego temat o belce a nie hamulcach
ODPOWIEDZ