Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
lukasz205

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: lukasz205 »

Garros zreanimowany :)
zlotycbr
Junior
Posty: 288
Rejestracja: 28 lis pn, 2005 1:09 am
Posiadany PUG: JUNIOR 1,1l i Gentry i 1,9 GTI
Numer Gadu-gadu: 1301373
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: zlotycbr »

To kiedy ten spot w Krakowie??Mam dwa weekendy potencjalnie wole a RafGentry-emu obiecałem ze pojawię się na waszym zlocie.
Pozdrawiam.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Widze że więcej osób jest chętnych na spotkanie,może u Foxa na działce, jakąś kurke z rożna albo prosiaczka się złapie,kiełbaski też mogą być,znając foxa on coś wymyśli,niech ktoś ustali date wypadu. :W _O_ :Y
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Jesli chodzi o wyjazd do mnie na dzialke to w gre wchodzi raczej wyjazd w sobote wieczorem a powrot w niedziele. Domek jest sukcesywnie remontowany i o ile jeszcze nie zrobilem w nim lazienki to nic innego nie mozna mu zarzucic. Natomiast jezdzi tam co tydzien w soboty tez moj dziadek uprawiac pomidory i inne warzywa wiec nie chcialbym mu przeszkadzac. Tak wiec moglibysmy pojechac w ktoras sobote kolo 16-17, przenocowac i wrocic sobie w niedziele jak juz sie wytrzezwieje:) Oczywiscie nie ma co tam jechac w 3 osoby. Trzebaby zebrac troche wiecej gawiedzi wiec np ostatni tydzien sierpnia gdy przyjedzie Osmonov i Agnieszka mysle ze bylby ok. Moglibysmy sie spotkac w Krakowie na miescie troche wczesniej, moglibysmy oprowadzic Osmonova po jakis fajnych miejscowkach a na wieczor uderzyc na wioske. To jest ok 35km od Krakowa wiec niedaleko. No ale to luzna propozycja, nic konkretnego oczywiscie
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Fox zrobić liste chętnych ustalić date ,pomorzemy ci w remoncie,ja mam nowiutką nie potrzebną umywalke mogę ci sprezentować no i ostatnio przed oknami pojawili się graficiarze moge ci załatwić domek wymalują za friko(żart z graficjarzami) umywalka aktualna trzeba się dogadać z resztą ja jeżeli można to bym pojechał.
Ostatnio zmieniony 17 sie pn, 2009 7:23 pm przez robson, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wojtasny
Junior
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar czw, 2009 1:38 pm
Posiadany PUG: 1,4 GR
Numer Gadu-gadu: 5750955
Lokalizacja: Czaniec
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: wojtasny »

Mnie niestety nie będzie... :-(. Taką mam prace i wtedy mam nocki a do tego jeszcze chrzciny w sobotę...
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: bez_polotu »

w razie czego proszę o kontakt telefoniczny; Fox ma gdzieś mój numer :) obecnie jest troszkę kicha bo zaginął mi portfel (prawko dowód osobisty i dowód rejstracyjny z OC) więc w tym tg. wracam z wakacji na śląsk wyrabiać dokumenty więc całe moje planowanie to jeden wielki "?" ale nadal jak załatwie sobie papiery do ostatni weekend sierpnia aktualny :)
pozdrawiam serdecznie

P.S. Dla fox-a drobna dygresja mój nick to osmolov ;)
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Hmm całkiem kusząca propozycja z tym gryllowaniem, przemyśle przemyśle
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

osmolov załatwiaj papiery masz prawia dwa tygodnie może fox coś zorganizuje na działce było by super,przemeg jakieś piwko byś my wypili :W :Y
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

No chyba ze pojedziemy jednak nad zalew Sulejowski jak zostało napisane w temacie bieszczadzkim:)
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

No mi sie wydaje ze zalew to taka nieco bardziej wypasiona wersja wypoczynku:D Jesli to dojdzie do skutku to ja jade napewno!
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Może pod halą targową zjemy tradycyjną kiełbaske i rozjedziemy się do domu 7zł. z jedną bułką :W
pszemeq
Uzalezniony
Posty: 687
Rejestracja: 02 lis ndz, 2008 5:52 pm
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1459401
Lokalizacja: Gdów

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: pszemeq »

Jednak chyba przez najblizsze 3 miechy nigdzie sie z wami nie wybiore bo... nie chce pisać dlaczego bo niechce zapeszyć 8)7
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

No i narobiles wszystkim ciekawosci i co.... teraz kazdemu bdzie sie snil jakis garros mi 16 turbo albo Bog wie co jeszcze:P
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: KuKiTa »

panowie, wybieracie sie nad ten zalew sulejowski? może była by możliwość zabrania się z kimś?
Zablokowany