Zlot w Krakowie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Jesli to dojdzie do skutku to ja jade napewno! Tylko warunek jest takizeby bylo tam chociarz z 6 aut bo jak nie to wiecej na krakowskim spocie na dzialce foxa bedzie 8)7
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Ja tak jak Gad - wybieram się o ile będzie konkretna ekipa.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Wszystko jest fajnie,a czy nie możemy się spotkać w Krakowie tu też są fajne miejsa ,jechać 300 km żeby się wykąpać i zrobić sobie grilla. :( :N
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Właśnie, dobrze Robson prawi. Na razie muszę (jak mi oddadzą auto dranie) przetestować je w okolicy. Średnio kręci mnie awaria kilkaset kilometrów od domu 8)7
Poza tym po wakacyjnych wypadach nie bardzo dam radę się wyrwać z Krakowa i pracy na cały weekend.
Ale oczywiście zrobicie jak chcecie 8)
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

No ja szczerze powiedziawszy bym chetnie pojechal pugiem nawet nad morze zeby pobyc tam nawet godzine tylko:) Chetnie sie przejade gdzies dalej bo najwieksza radosc sprawia mi jezdzenie autem. To czy jade nad zalew, do lasu czy na halde wegla to juz sprawa drugorzedna:) Wazne zeby spotkac sie z fajnymi ludzmi i pojezdzic pugiem jak najwiecej. Jak bedzie dobry pomysl lokalny i bede mial czas to tez sie pisze oczywiscie chociaz nie mam na razie serca do wymyslania niczego bo zabieram sie od jutra za remont domku na wiosce.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy 205-tek :W :Y
Ostatnio zmieniony 23 sie ndz, 2009 6:58 pm przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

Robson, mysle ze kazdy z tego forum chetnie spotka sie rowniez w krakowskim gronie! Tylko jakos nikt nie kwapi sie zeby to zorganizowac bo padaja tylko luzne propozycje na ktore wszyscy maja delikatnie wyj...ne :) A co do wyjazdu nad jezioro to jest to okazja zeby poznac przynajmniej czesc ludzi z ktorymi nacodzien przebywa sie na forum i zna ich tylko z niku i avarta. Tuatj rowniez mozna sie spodkac z tymi ludzmi i swwietnie bawic! W to nikt nie watpi :Y Ale fakt faktem ze kuszaca jest wizja 400 km peugeotem po trasie:) Ja jestem chetny na spodkanie i tu i tam:) a jesli ktos nie ma kasy zeby dojechac tam swoim autem to ja sluze 3 wolnymi miejscami i nawet mi za paliwo nie musicie oddawac :)
Awatar użytkownika
KuKiTa
Maniak
Posty: 1019
Rejestracja: 01 sie wt, 2006 9:15 pm
Posiadany PUG: 205 GTi
Numer Gadu-gadu: 360167
Login tlen: kukita
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: KuKiTa »

gadzie jeden, a mi to nie odpisałeś że w razie czego moge sie z Tobą zabrać :P
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Fox »

Hejka. Temat imprezy u mnie na działce został zapomniany po tym jak ktoś napisał że jezioro to jednak lepsza opcja. Tak jak pisze Gad - na propozycje lokalnego spotkania nie ma za bardzo odzewu i nikt nie lobbuje za niczym konkretnym.Pewnie dopiero jak Przemeq pokaże to co okrywa taką tajemnicą to będzie motywacja na spota. Ekipa warszawska natomiast zaproponowała aby połączyć wyjazd nad zalew z wizytą w Radomiu i oglądaniem air show - mi się taka propozycja bardzo podoba bo nie byłem na czymś takim jeszcze nigdy. Ostatnio nie mam czasu myśleć nad programami spotkań i terminami, wiec bardzo mnie cieszy że to oni wyszli z inicjatywą i mają pomysł na ciekawe spędzenie weekendu. Jeśli coś z tego wypali to też służę miejscem w samochodzie oczywiście:)

Nie ma lepszej i gorszej ekipy. Po prostu w bieszczadach tak się z Gadem zajawiliśmy na jeżdżenie pugami że na samą myśl o dalszej trasie micha nam się cieszy i zapominamy o całym świecie:) Nie ma to jak umykająca pod kołami droga i znajomy głos na kanale 5 cb radia. W końcu po to są samochody żeby nimi jeździć. Nie ma w tym żadnej złośliwości - po prostu teraz tak mamy:)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: robson »

Dobra temat zamkniety :W !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gad
Uzalezniony
Posty: 674
Rejestracja: 03 mar pn, 2008 8:34 pm
Posiadany PUG: 205 2.0 16v + 205 1.6 VTS
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: gad »

KuKiTa pisze:gadzie jeden, a mi to nie odpisałeś że w razie czego moge sie z Tobą zabrać :P
Własnie nie wiem czemu nie ma tego posta w ktorym o tym pisalem:D Ale spoko tłumy jakos nie wala drzwiami i okanami wiec na miejsce mozesz jak najbardziej liczyc :Y
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: RafGentry »

Joł ekipa. Gentry już jeździ, więc w razie czego mogę się dotłuc na jakieś spotkanie.
Szczegóły przejść z mechanikami w moim temacie w dziale "nasze auta"
http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.ph ... 10#p192510
Awatar użytkownika
misha84
Junior
Posty: 160
Rejestracja: 05 mar śr, 2008 5:02 pm
Posiadany PUG: peugeot 205 SR 1.1
Numer Gadu-gadu: 7499780
Lokalizacja: Łódź / Łowicz

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: misha84 »

robson pisze:Wszystko jest fajnie,a czy nie możemy się spotkać w Krakowie tu też są fajne miejsa ,jechać 300 km żeby się wykąpać i zrobić sobie grilla. :( :N
Zaproponowałem zalew Sulejowski bo padła propozycja spotkania się gdzieś w połowie drogi między Warszawą a Krakowem. To że akurat tam zaproponowałem miejsce spotkania wynika z tego że tam byłem i w tych stronach innych zbiorników nie znam. Jeżeli macie inne propozycje to proszę o tym pisać. Chodziło o to żeby spotkać się większą liczbą ludzi, a nie o podziały na lepszych i gorszych.

Poszukałem i znalazłem.
Camping niedaleko miejscowości Suchedniów (czyżby robili tam wózki widłowe :?: )
do Krakowa 143km
do Warszawy 150km
do Łodzi 150km
link: http://www.camping140.pl/
Co Wy na to?
Jarmarek
Maniak
Posty: 1435
Rejestracja: 17 paź ndz, 2004 11:54 pm
Posiadany PUG: 205 CTi
Numer Gadu-gadu: 2422735
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: Jarmarek »

No ja i moje CTI byśmy się pisali na to!
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot w Krakowie

Post autor: dzikson »

Propozycja spotu przybrała konkretny kształt: http://forum.peugeot205.pl/viewtopic.php?f=10&t=18879
To jak, widzimy się w najbliższy weekend?
Zablokowany