GÓRNY ŚLĄSK

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: bez_polotu »

Maro.wow99 pisze:widzę że kolega bez_polotu dalej nie przerejestrował gti 8)7
Niestety co zaplanuje żeby zapłacić te 220 zł za przerejestrowanie to mi się coś spier** w aucie i po pieniądzach 8)7 po za tym posiadanie obcych tablic ma same plusy :D
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
Awatar użytkownika
rocky
Junior
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut wt, 2011 10:12 pm
Posiadany PUG: 205 look
Lokalizacja: Skoczów

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: rocky »

bez_polotu pisze:
Maro.wow99 pisze:widzę że kolega bez_polotu dalej nie przerejestrował gti 8)7
Niestety co zaplanuje żeby zapłacić te 220 zł za przerejestrowanie to mi się coś spier** w aucie i po pieniądzach 8)7 po za tym posiadanie obcych tablic ma same plusy :D
Nie stałem sam na SCI wczoraj :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maro.wow99
Uzalezniony
Posty: 678
Rejestracja: 01 maja pn, 2006 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 CTI, Forester 2.0, 206 Gt 2225
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Maro.wow99 »

moralez pisze:Moze jakby nie mial przed soba wizji remontu silnika, ktory byl przeciez w stanie bdb tylko "elektryka" niedomagala, to by nie musial ogladac kazdej zlotowki.
Tak jest bo kolega myślał że kupuje nowe auto a poza tym dostał drugi silnik i zbił na tyle z ceny że za to mógł zrobić remont dołu silnika tyle ode mnie :W
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Wojtek »

Panowie ... nie s*ajmy we własne gniazdo ... Ledwo co po kilku podejściach udało się zorganizować spotkanie, a tu już się kwasy robią.

Już jedną rozmowę między sprzedającym, a kupującym obserwujemy od kilku miesięcy i ganianie się po tematach kto komu bardziej dowali i jest to lekko mówiąc irytujące. Taki swoisty konkurs na Mistrza Ciętej Riposty. Myślę, że takie sprawy powinny zostać rozwiązane między zainteresowanymi stronami.

I pamiętajcie, że nie wszystko jest takie czarne i białe jakby się mogło wydawać.
Awatar użytkownika
Czak
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 30 lip czw, 2009 4:12 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 Gentry
Numer Gadu-gadu: 2757168
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Czak »

Panowie ... nie s*ajmy we własne gniazdo ... Ledwo co po kilku podejściach udało się zorganizować spotkanie, a tu już się kwasy robią.

Już jedną rozmowę między sprzedającym, a kupującym obserwujemy od kilku miesięcy i ganianie się po tematach kto komu bardziej dowali i jest to lekko mówiąc irytujące. Myślę, że takie sprawy powinny zostać rozwiązane między zainteresowanymi stronami.

I pamiętajcie, że nie wszystko jest takie czarne i białe jakby się mogło wydawać.


I pisze to ten, który od jakiegoś czasu zarzuca mi : (kradzież tylnych kloszy tzw. rozbebeszenie auta, druciarstwo i szpachle na dachu... :mrgreen: już nie mówiąc, że na zlocie kopie mi z całej siły w lewego tylnego speedlina na który założona jest opona firmy "Pneumant" w średnim stanie(ma przecięcia na krawędziach) 195/55... szczyt bezczelności 8)7 Nie wiem czy nie będę miał felgi do prostowania...rachunek dostarczą moi koledzy...

Obrazek

Co do tego wyżej przynajmniej jest co czytać ;).
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Wojtek »

Ty Jacek nie cwaniakuj, tylko zajrzyj pod ten link, szabrowniku :D

http://zegarmaturalny.net/
bez_polotu
Junior
Posty: 311
Rejestracja: 12 lip czw, 2007 11:42 pm
Posiadany PUG: 406 TS6
Numer Gadu-gadu: 0

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: bez_polotu »

Z mojej strony to dobrze byłoby się jeszcze raz zobaczyć... Na spocie padł pomysł odwiedzenia Wisły :D Tak z początkiem Kwietnia w jakąś niedziele? Co Wy na to?

Czak ten Twój największy kolega powinien zmienić wizażyste :)
"The Greatest Thing You Will Ever Learn, Is Just to love, and Be Loved in Return."
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Wojtek »

Ja myślę, że dam radę, w niedzielę często kończę szkołę o 13.15

Czaku pewnie też pojedzie, no chyba, że mu jakiś przewód sparcieje 8)
Awatar użytkownika
Maro.wow99
Uzalezniony
Posty: 678
Rejestracja: 01 maja pn, 2006 9:14 pm
Posiadany PUG: 205 CTI, Forester 2.0, 206 Gt 2225
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Maro.wow99 »

Zapraszam po Wisły jest co zwiedzać
Awatar użytkownika
Czak
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 30 lip czw, 2009 4:12 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 Gentry
Numer Gadu-gadu: 2757168
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Czak »

Ja tam bym chętnie śmignął w końcu nie muszę lać za 5zł ;D.

Czaku pewnie też pojedzie, no chyba, że mu jakiś przewód sparcieje 8)


:evil:
Awatar użytkownika
rocky
Junior
Posty: 133
Rejestracja: 15 lut wt, 2011 10:12 pm
Posiadany PUG: 205 look
Lokalizacja: Skoczów

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: rocky »

Maro.wow99 pisze:Zapraszam po Wisły jest co zwiedzać
Popieram :) w końcu 10km bliżej ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
gti&green
Junior
Posty: 220
Rejestracja: 11 sie śr, 2010 2:17 pm
Posiadany PUG: był RG 1.4 1991r, GTi 1.9 1991r, był green 1.1 zeswapowany na 1.4 1991r i nowy nabytek XS 1.4 1991r
Numer Gadu-gadu: 5809515

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: gti&green »

Dla mnie też do wisły blizej bo góry z okna widzę :p
Fajnie ze się zlot odbył, szkoda ze nie byłem... ale tyle razy był odkładany że juz nie czekałem na forum na Wasze decyzje...
205... i wszystko inne zostaje w tyle
Technik konserwacji zabytków, w pracy i w garażu :p
Awatar użytkownika
Czak
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 30 lip czw, 2009 4:12 pm
Posiadany PUG: 205 1.9 Gentry
Numer Gadu-gadu: 2757168
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: Czak »

Dla mnie też do wisły blizej bo góry z okna widzę :p
Fajnie ze się zlot odbył, szkoda ze nie byłem... ale tyle razy był odkładany że juz nie czekałem na forum na Wasze decyzje...


Wcale Ci się nie dziwie ;) Sam raz musiałem liczyć latarnie na parkingu 8)7 . Ale teraz już powinno być lepiej mam nadzieję. Co do takich zlotów jakbyśmy ustalili datę, żeby się raz na miesiąc spotkać to by była duża frekwencja pewnie. Bo w sumie nie mamy do siebie aż tak blisko ;).

Co do Wisły to ja bardzo chętnie, może udałoby się też ściągnąć chłopaków z Krakowa i okolic :wink: . Wujek Robson pewnie by rozprostował dach, Przemek pochwalił się Rolandem, Rafał CTI lub Gentry, a Druan poszpanował Miami :mrgreen: . Józki, Maje, Gady, Lubomir jako fotograf np ;). Pomyślcie o tym ;).

Często śmigam w te strony, do Marka i trasa mi się nie nudzi ;).
Po drodze można zgarnąć na pokład Martinopa, bo chłopak klei te laminaty, a na spocie jeszcze nie był(chyba) ;).
Ostatnio zmieniony 15 mar wt, 2011 3:54 pm przez Czak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4911
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: moralez »

Maro.wow99 pisze:widzę że kolega bez_polotu dalej nie przerejestrował gti 8)7
Maro.wow99 pisze:
moralez pisze:Moze jakby nie mial przed soba wizji remontu silnika, ktory byl przeciez w stanie bdb tylko "elektryka" niedomagala, to by nie musial ogladac kazdej zlotowki.
Tak jest bo kolega myślał że kupuje nowe auto a poza tym dostał drugi silnik i zbił na tyle z ceny że za to mógł zrobić remont dołu silnika tyle ode mnie :W
Gdyby tylko wiedzial to przy kupnie... No ale wtedy by sobie podarowal zakup. :roll:
Praktyczny brak kompresji na jednym cylindrze nie jest czesty rowniez w uzywanych autach. Piszac drugi silnik masz na mysli ten caly ochlapany srebrna farba, w niewiadomym stanie, ktorego nikt nie chcial na forum kupic za 400 zl?
ode mnie rowniez to tyle, bo juz wszystko jest jasne.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: GÓRNY ŚLĄSK

Post autor: RafGentry »

Czaku, właśnie śledzę pilnie Wasz temat, bo ostatnio rozważałem wypad weekendowy w tamte tereny.
Jakoś w kwietniu chcę się wybrać nad Jezioro Żywieckie a potem do Wisły. Znaleźć gdzieś nocleg, a rano po śniadanku ruszyć do Krakowa przez Bielsko.

Tylko że dla mnie opcją jest wyjazd w niedzielę, bo wolnych całych weekendów raczej nie mam ze względu na pracę.

P.S. Przemek nie ma GTI, on ma Garrosa z zaspawanym zawieszeniem, które wybija plomby 8)7
ODPOWIEDZ