WARSZAWA - SPOTY

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: Agnieszka »

Raf, tak informacyjnie - Świętokrzyska jest zamknięta. Nie wiem tylko czy cała czy jakiś fragment więc weź pod uwagę utrudnienia w pobliżu swojej "bazy noclegowej".
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: dzikson »

Dzięki za piątkowe spotkanie w zacnym gronie, na pewno wkrótce warto to powtórzyć :)
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: 2mouse »

Zdecydowanie tak. Nie mogliśmy być z Wami zbyt długo, ale nadrobimy następnym razem... :-)
Może jesienny spot pod W-wą? Agnieszka wie gdzie... :-)
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: Agnieszka »

Ja również dziękuję wszystkim obecnym za miłe spotkanie :)
2mouse pisze:Nie mogliśmy być z Wami zbyt długo, ale nadrobimy następnym razem... :-)
Fajnie, że mimo nie do końca odpowiadającej lokalizacji i czasu udało Wam się jednak przybyć.
2mouse pisze:Może jesienny spot pod W-wą? Agnieszka wie gdzie... :-)
Byłoby fajnie :)
Wiem, wiem :) W razie czego mogę służyć za nawigację :)
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: cejot »

Dziękuję przybyłym za wczorajszy spot. Fajnie było się w końcu spotkać. Haku pokazał, że jak się chce to można i później wpaść na spot.
Dzięki! :)

Przy okazji chciałem dodać, że bardzo miło było gościć naszego kolegę z Krakowa, Rafała. Dawno go nie widziałem i z wielką przyjemnością znów zamieniłem kilka słów na żywo. Niestety czas szybko minął i spotkanie dobiegło końca. Wprawdzie RafGentry nie przyjechał 205, ale tak na pamiątkę wstawiam zdjęcie zgromadzonych Peugeotów.
2011-10-15 16.49.20.jpg
2mouse pisze:Może jesienny spot pod W-wą? Agnieszka wie gdzie... :-)
To niech nie tylko Agnieszka wie. ;)
Rozwińcie propozycję. :)
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
2mouse
Peugeot 205 Master
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lip ndz, 2010 10:29 am
Numer Gadu-gadu: 0

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: 2mouse »

cejot pisze:Rozwińcie propozycję. :)
Chwilę będzie trzeba poczekać, żeby się moi klienci określili co do terminów, no i warunki atmosferyczne muszą być sprzyjające... Cierpliwości... :)
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: cejot »

2mouse pisze:
cejot pisze:Rozwińcie propozycję. :)
Chwilę będzie trzeba poczekać, żeby się moi klienci określili co do terminów, no i warunki atmosferyczne muszą być sprzyjające... Cierpliwości... :)
Nie ładnie tak zaczynać temat, a potem nie mówić ani gdzie, ani kiedy. :P
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Agnieszka
Uzalezniony
Posty: 998
Rejestracja: 31 mar pn, 2008 9:51 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Lokalizacja: Marki (koło Warszawy)
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: Agnieszka »

Cejotowi wyraźnie spodobało się SPOTowanie :)

A zdjęcie z odwiedzin Rafa świetne - wszystkie samochody błyszczą się jakby dopiero z myjni wyjechały :P
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: RafGentry »

To moja pierwsza taka wizyta w Warszawie połączona ze spotkaniem z ekipą 205. Niezmiernie miło mi było spotkać znów Agnieszkę i Janka, a także poznać Sebastiana - Fredatora.

Jak to dobrze widzieć, że duch w narodzie nie ginie, że dbacie o auta jak należy...

Garros Seby to jeden z najpiękniejszych takich egzemplarzy w klubie. Nowy dach sprawia, że auto wygląda o kilka lat młodziej... Oprócz tego jest bardzo zadbane - widać tu jeszcze rękę poprzedniego właściciela, który przed rozstaniem z RG dokupił mu nawet nowe halogenki Siem - szacun Żywik _O_

Forever Agnieszki jak zwykle niesamowicie czysty i dopieszczony. Drobiazgi w bagażniku jeżdżą sobie w gustownej skrzyneczce, która leży nie na wykładzinie, a na polarowym kocu! Wspólnie z chłopakami zgodnie orzekliśmy, że widać na pierwszy rzut oka, że autem jeździ kobieta :)

No i wreszcie El Charro CeJota - pierwszy raz widziałem takie cudo. To niewiarygodne, że po tylu latach 205-tki wciąż potrafią mnie jeszcze zaskakiwać...
Auto kiedyś mocno przesadziło z solarium, stąd problemy z cerą, ale to nieistotne. Liczy się fakt, że ma naprawdę wartościowe wnętrze :D I właściciela, który w pokoju rodem z Matrixa knuje iście mocarstwowe plany. Jeśli się ziszczą - zapewne kiedyś opanuje świat 205-tek :)

Szkoda, że spotkaliśmy się na tak krótko, bo jak sami wiecie tematów do rozmowy nie brakowało.
Obiecuję, że przy następnej okazji również dam znać. A nuż uda się spotkać w jakimś większym gronie i posiedzieć trochę dłużej.
Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia! :)
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: cejot »

RafGentry pisze:No i wreszcie El Charro CeJota - pierwszy raz widziałem takie cudo. To niewiarygodne, że po tylu latach 205-tki wciąż potrafią mnie jeszcze zaskakiwać...
Auto kiedyś mocno przesadziło z solarium, stąd problemy z cerą, ale to nieistotne. Liczy się fakt, że ma naprawdę wartościowe wnętrze :D I właściciela, który w pokoju rodem z Matrixa knuje iście mocarstwowe plany. Jeśli się ziszczą - zapewne kiedyś opanuje świat 205-tek :)
Dwa lata temu, gdy kupowałem El Charro, też byłem bardzo zaskoczony. Choć finanse nie pozwalają teraz o niego zadbać tak porządnie, jakbym sobie tego życzył to mimo wszystko przynajmniej jego wnętrze trochę odmłodniało przy mnie. ;) W moim sercu żyje wiecznie młody duch 205 i jak będę na emeryturze to plany wprowadzę w życie. :lol: :lol:
RafGentry pisze:Szkoda, że spotkaliśmy się na tak krótko, bo jak sami wiecie tematów do rozmowy nie brakowało.
Obiecuję, że przy następnej okazji również dam znać. A nuż uda się spotkać w jakimś większym gronie i posiedzieć trochę dłużej.
Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia! :)
Zapraszamy serdecznie do Warszawy, następnym razem zabierz ze sobą innych. ;) Kto wie, może my też kiedyś zawitamy do Krakowa. :)
Agnieszka pisze:Cejotowi wyraźnie spodobało się SPOTowanie :)
Może kiedyś miałem kryzys (choć nie przypominam sobie), ale ja zawsze byłem chętny na spoty. Fakt, że nie zawsze daje radę, ale ogólnie jestem na TAK. :Y :Y
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: RafGentry »

Czołem ekipa! Jutro znów jestem w Warszawie. Tym razem jednak na jeszcze krócej niż poprzednio. Mogę jednak wziąć ze sobą przypinki, jeśli ktoś będzie chętny, żeby je ode mnie odebrać :)
Dostępny będę zapewne w godzinach późnowieczornych w okolicach stadionu Legii przy Łazienkowskiej. Pracę skończę ok 22. Może później.
Chętnym na odbiór gadżetów podam mój numer telefonu na PW. W razie czego numer do mnie mają CeJot i Fredator.
Zywik
Maniak
Posty: 1109
Rejestracja: 12 kwie sob, 2008 12:04 pm
Posiadany PUG: Citroen Xsara Picasso & Peugeot Tepee
Numer Gadu-gadu: 10911568
Lokalizacja: Mrozy
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: Zywik »

RafGentry pisze:Garros Seby to jeden z najpiękniejszych takich egzemplarzy w klubie. Nowy dach sprawia, że auto wygląda o kilka lat młodziej... Oprócz tego jest bardzo zadbane - widać tu jeszcze rękę poprzedniego właściciela, który przed rozstaniem z RG dokupił mu nawet nowe halogenki Siem - szacun Żywik _O_
O-) Bo Fredatora Garros najpiękniejszym fklubie jest :mrgreen:
Awatar użytkownika
cejot
Forum Admin
Posty: 3561
Rejestracja: 23 kwie pn, 2007 1:37 am
Posiadany PUG: 205 Automatic, 205 El Charro, 205 ...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: cejot »

RafGentry pisze:Czołem ekipa! Jutro znów jestem w Warszawie. Tym razem jednak na jeszcze krócej niż poprzednio. Mogę jednak wziąć ze sobą przypinki, jeśli ktoś będzie chętny, żeby je ode mnie odebrać :)
Dostępny będę zapewne w godzinach późnowieczornych w okolicach stadionu Legii przy Łazienkowskiej. Pracę skończę ok 22. Może później.
Chętnym na odbiór gadżetów podam mój numer telefonu na PW. W razie czego numer do mnie mają CeJot i Fredator.
Haha! Mieszkam tuż obok. :D
To godzina calkiem mloda, wiec bardzo chętnie się spotkam i odbiore przypinki. :)
Jedź na biegu, żyj na luzie... :)

-----
205 '91 Automatic | 205 '92 El Charro | 205 '94 La Moisissure
Awatar użytkownika
Dervozavilus
Maniak
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwie czw, 2007 12:37 pm
Posiadany PUG: 205 LucKy LooK 1.4 XSi
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: WF
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: Dervozavilus »

Się piszę. Jestem w kontakcie z Jankiem, więc do zobaczeniu jutro.

Aha, jeśli możesz wziąć te plakietki, to chętnie bym obejrzał, a może i coś wybrał dla siebie. Na pewno bym chciał 2 i 7.
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WARSZAWA - SPOTY

Post autor: Florek2b »

To może i ja podjadę swoją maszyną :P co prawda jeszcze nie jest dokończona ale dawno nią nie jeździłem 8)7
ODPOWIEDZ