Trip 205 - 11-13 maja 2012 - Najazd na środkową Polskę!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
tok
Junior
Posty: 474
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 3:24 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 8405207
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: tok »

No to jakie decyzje, bo coraz później się robi...
" Kto w młodości głupim nie był, ten na starość nie zmądrzeje!"...
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: RafGentry »

Z ankiety wynika, że najwięcej osób chce jechać w terminie 11-13 maja.
Może dajmy jeszcze chwilę ankietowanym i jeśli ta tendencja się utrzyma, to będziemy mieli gotowy termin :)

Co powiecie na spotkanie nad Zalewem Sulejowskim? Wzorem poprzedniego tripa, kiedy to spotkaliśmy się nad Zalewem Nyskim...
dsc_3954.jpg
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: grzesiek309 »

Podoba mi się taka opcja. Jest tam jakiś ciekawy ośrodek?
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

dla mnie tez dośc ciekawa opcja
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
dzikson
Maniak
Posty: 1191
Rejestracja: 23 sty wt, 2007 10:23 pm
Posiadany PUG: 205XS
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: dzikson »

Jeśli mówimy o noclegu w okolicy Zalewu Sulejowskiego, automatycznie nasuwa się ośrodek w Borkach, dobrze znany z poprzednich Ogólnopolskich Zlotów.
http://www.borki.pl/

Jest tam chyba wszystko, co byłoby nam potrzebne. Spora przestrzeń, wolnostojące domki (są też miejsca w budynku), spory parking (można pokusić się nawet o próby sprawnościowe), blisko wody. Lokalizacja dobra, północny kraniec Zalewu.
Czy będą wolne miejsca? Najpierw musimy ustalić który weekend chcemy, potem można pytać o dostępność.
Awatar użytkownika
EmilTD
Nowicjusz
Posty: 79
Rejestracja: 26 maja czw, 2011 2:11 pm
Posiadany PUG: GTI, CTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: EmilTD »

Co do dostępności miejsc w ośrodku Borki to na dzień 11.01 jeszcze nie było problemu zarówno z domkami jak i wolnymi pokojami, jednak poinformowano mnie, że na majowe terminy jest już sporo rezerwacji i jeżeli zorganizowała by się większa grupa to należy się sprężyć z wyborem terminu i chociaż wstępną rezerwacją. Cennik na stronie jest aktualny.
Żyje, jeździ, pali, nic mu nie dolega...to nie 205 :D
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: RafGentry »

Ale po cholerę te Borki znowu? Ja wiem, że sentyment, ale trzeba jechać w nowe miejsca, poza tym zobaczcie sobie ile tamte domki kosztują! Przecież ja o ponad połowę taniej wynająłem domek nad samym morzem...

Zresztą i tak szukamy przystanku tylko na jedną noc, bo następnego dnia ruszamy w drogę i jedziemy gdzie indziej. Tak, jak to bywało podczas wcześniejszych tripów.

To NIE będzie typowa posiadówa, jak to w Borkach bywało. Trzeba będzie też troszkę pojeździć. :mrgreen:
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: DJPreZes »

Znowu? A byłeś tam chociaż raz z nami? ;)

Ogólnie ceny są z kosmosu - fakt i temu zaprzeczyć ciężko. Kiedyś było taniej. I kolejny fakt - sentyment chyba ciągle jest.

Druga rzecz, że jak dla mnie o wiele ciekawszy byłby zlocik stacjonarny, bez zbędnego jeżdżenia. Właśnie taka posiadówa o której piszesz. (to tak jak z żeglarstwem - z kolegami uznaliśmy, że to piękny sport, a byłby jeszcze lepszy jakby się pozbyć tego pływania między portami... 8)7 8)7 8)7 )
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: RafGentry »

Ja w Borkach nie byłem - sam przecież wiesz. Po prostu zamiast wyłącznie siedzieć i napełniać bebech piwskiem z puszki wolałem też trochę pojeździć moją 205-tką. Bądź co bądź jesteśmy klubem samochodowym, a samochody służą też do jazdy.
Dlatego zwiedziłem podczas klubowych tripów kawał Polski, Słowację, Czechy, a na własną rękę jeszcze Pomorze, Wielkopolskę, Podkarpacie, Śląsk i różne inne rejony.

Gdybym chciał siedzieć na dupie i integrować się z ekipą, to w ogóle nie bawiłbym się w organizację jakichś wyjazdów. Mamy w Krakowie kilkunastoosobową ekipę 205 i zawsze jest z kim piwko wypić na miejscu.

Co do Borków jeszcze, to trochę odstraszała mnie ta "egalitarna" idea spotkania pod egidą Peugeot Klub Polska. Jakoś nie czuję więzi z posiadaczami 206-tek, Partnerów, czy innych nowszych Pugów. Chcę spotkać się z ludźmi od nas z forum i spędzić z nimi trochę czasu, bo klikanie przez internet to przecież nie to samo...
Oczywiście nie będziemy TYLKO jeździć. Jazdy będzie troszkę - wszystko się mam nadzieję wypośrodkuje, żeby zadowoleni byli ci, którzy wolą integrować się stacjonarnie, ci którzy lubią podróże i ci, których przeraża finansowy aspekt takiej wyprawy.

Póki co PreZesie nie pomagasz, bo jeżysz się, obrażasz, stawiasz ultimatum i stajesz okoniem. Jesteś na nie w każdej właściwie kwestii i negujesz wszystkie dotychczasowe ustalenia, co nie przybliża nas do celu, jakim jest organizacja planu na maj.

Liczę jednak, że nie zabraknie Cię w maju na tripie, bo po to on jest, żeby zjechali na niego 205-tkowicze z każdego zakątka Polski.
Awatar użytkownika
PrezesBednarz
Maniak
Posty: 1517
Rejestracja: 01 lip sob, 2006 11:19 pm
Posiadany PUG: 90' 205 CTI XU5 JA i inne
Lokalizacja: waw

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: PrezesBednarz »

Jakby można było to ja też nie dla borek. Parę "zlotów" tam zaliczyłem...
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

RafGentry pisze:Ja w Borkach nie byłem - sam przecież wiesz. Po prostu zamiast wyłącznie siedzieć i napełniać bebech piwskiem z puszki wolałem też trochę pojeździć moją 205-tką. Bądź co bądź jesteśmy klubem samochodowym, a samochody służą też do jazdy.
Dlatego zwiedziłem podczas klubowych tripów kawał Polski, Słowację, Czechy, a na własną rękę jeszcze Pomorze, Wielkopolskę, Podkarpacie, Śląsk i różne inne rejony.

Gdybym chciał siedzieć na dupie i integrować się z ekipą, to w ogóle nie bawiłbym się w organizację jakichś wyjazdów. Mamy w Krakowie kilkunastoosobową ekipę 205 i zawsze jest z kim piwko wypić na miejscu.

Co do Borków jeszcze, to trochę odstraszała mnie ta "egalitarna" idea spotkania pod egidą Peugeot Klub Polska. Jakoś nie czuję więzi z posiadaczami 206-tek, Partnerów, czy innych nowszych Pugów. Chcę spotkać się z ludźmi od nas z forum i spędzić z nimi trochę czasu, bo klikanie przez internet to przecież nie to samo...
Oczywiście nie będziemy TYLKO jeździć. Jazdy będzie troszkę - wszystko się mam nadzieję wypośrodkuje, żeby zadowoleni byli ci, którzy wolą integrować się stacjonarnie, ci którzy lubią podróże i ci, których przeraża finansowy aspekt takiej wyprawy.

Póki co PreZesie nie pomagasz, bo jeżysz się, obrażasz, stawiasz ultimatum i stajesz okoniem. Jesteś na nie w każdej właściwie kwestii i negujesz wszystkie dotychczasowe ustalenia, co nie przybliża nas do celu, jakim jest organizacja planu na maj.

Liczę jednak, że nie zabraknie Cię w maju na tripie, bo po to on jest, żeby zjechali na niego 205-tkowicze z każdego zakątka Polski.

Otóż to Rafał, dobrze mówisz.

Szczerze to ja bym wolał trip w stylu zwiedzania srodkowej polski zza kółka 205 _O_
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Florek2b »

Ja osobiście boje sie troche spalania mojej 205-ki, dlatego wolał bym spotcik bardziej stacjonarny 8)7
ale też cały czas powtarzam, że jestem elastyczny i sie dostosuje :P


Najwyżej przerobie GTS-a na 205 zupełnie jak w reklamie 206 :P
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

Z ankiety wynika ze 11-13 maj odpowiada wiekszości.

Pozostał temat osrodka w którym musimy zrobic rezerwacje :D
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: DJPreZes »

Ja się boję, że nie mam drugiego kierowcy, co z moim szczęściem oznaczałoby, że po 1 nocy zostanę sam w ośrodku 8)7 8)7 8)7
3 razy na zlocie PKP byłem i na początku pomyślałem - bez sensu, że tak mało o samochodach... Na pierwszy jadąc chciałem jakieś próby sprawnościowe, wyścigi, slalomy, testy wiedzy motoryzacyjnej (ooooo! Wiem! Wiem! Wiem! Przygotuje wam test, ale nie tylko z historii 205, co Peugeota, a nawet francuskiej motoryzacji! Tylko mi przypominać kilka razy dziennie) i najlepiej co 30 minut przejazd z jednej miejscówki w drugą w celu robienia zdjęć.
Taaaa... wyobrażenie, wyobrażeniem, a rzeczywistość pokazała, że gdyby nie to, że w bagażniku miałem "prowiant ciekły" to zapomniałbym, że jakieś tam samochody w ogóle istnieją 8)7 8)7 8)7
Jak to ktoś już wiele razy powiedział - ludzie są ważni, nie samochody.
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

DJPreZes pisze:Ja się boję, że nie mam drugiego kierowcy, co z moim szczęściem oznaczałoby, że po 1 nocy zostanę sam w ośrodku 8)7 8)7 8)7
3 razy na zlocie PKP byłem i na początku pomyślałem - bez sensu, że tak mało o samochodach... Na pierwszy jadąc chciałem jakieś próby sprawnościowe, wyścigi, slalomy, testy wiedzy motoryzacyjnej (ooooo! Wiem! Wiem! Wiem! Przygotuje wam test, ale nie tylko z historii 205, co Peugeota, a nawet francuskiej motoryzacji! Tylko mi przypominać kilka razy dziennie) i najlepiej co 30 minut przejazd z jednej miejscówki w drugą w celu robienia zdjęć.
Taaaa... wyobrażenie, wyobrażeniem, a rzeczywistość pokazała, że gdyby nie to, że w bagażniku miałem "prowiant ciekły" to zapomniałbym, że jakieś tam samochody w ogóle istnieją 8)7 8)7 8)7
Jak to ktoś już wiele razy powiedział - ludzie są ważni, nie samochody.
Prezes, ze mna na tego tripa jedzie mój niepełnoletni brat, a mojej dziewczyny raczej nie namówie żeby pojechała mimo że ma prawko. Wiec ja bede jedynym kierowca w moim aucie xDD
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
ODPOWIEDZ