Trip 205 - 11-13 maja 2012 - Najazd na środkową Polskę!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Florek2b »

Zostało ustalone, że szukamy czegoś w centralnej Polsce, żeby każdy miał podobną odległość, a tu nagle inicjatywa zmiany na polskie morze i to jeszcze na Kołobrzeg i to jeszcze od ekipy z Krakowa? 8)7

To ja bez kitu już nie rozumiem 8)7
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

Florek2b pisze:Zostało ustalone, że szukamy czegoś w centralnej Polsce, żeby każdy miał podobną odległość, a tu nagle inicjatywa zmiany na polskie morze i to jeszcze na Kołobrzeg i to jeszcze od ekipy z Krakowa? 8)7

To ja bez kitu już nie rozumiem 8)7
Tez nie kumam,

krakusy ustalcie co i jak dobra??
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: RafGentry »

Osiem i Robson - proszę, nie róbcie zamieszania. Ustaliliśmy już Polskę centralną i to NIE ulegnie zmianom. Teraz głosujemy za terminem. Jest odpowiednia ankieta i każdy może się wypowiedzieć.

Spot nad morzem miał być rok temu. Były gadki o cruisingu na molo w Sopocie i inne takie. Ile osób pojechało? ZERO. Żaden trip się nie odbył w ogóle, co moim zdaniem jest powodem do wstydu...

Oczywiście, jeśli komuś marzy się wypad nad polskie morze, to jak najbardziej popieram taką inicjatywę, natomiast jeszcze raz apeluję o powstrzymanie się od rozmywania dyskusji...
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

Z tego co mi wiadomo to termin 11-13 jest aktualny tylko należało by ustalić teraz osrodek w którym spotykamy się 11 maja :P
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Florek2b »

Dokładnie 11-13 w nakiecie zyskał najwiecej głosów, wiec teraz trzeba wybrać ośrodek :)
Awatar użytkownika
Fredator
Junior
Posty: 218
Rejestracja: 02 wrz śr, 2009 9:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Fredator »

Macie jeszcze jakieś pomysły na miejsce :?:

A skoro data już prawie jest zaklepana to może wstępną listę chętnych na wyjazd utworzymy :?:
Normalne piwo to luksus, ale mieć własny browar BEZCENNE
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

W zasadzie mamy osrodki w których możemy nocować :)
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: robson »

Ja się nie wypowiadam by nie robić zamieszania :!: ,a spać w razie czego jak pojadę :?: , mogę w aucie :W wszystko mi jedno :W
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: grzesiek309 »

Mi się podobają obydwie miejscówki, które pokazał Fredator. Jednak na moje oko, jeśli ma być to trip, są za blisko siebie :( Chyba, że pojedziemy gdzieś dalej i wrócimy :wink:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

Mi tez obie, weźmy pod uwage tez zalew sulejowski
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
Florek2b
Peugeot 205 Master
Posty: 2196
Rejestracja: 10 gru pn, 2007 5:34 am
Posiadany PUG: 205 GR 1,9 (jak ktoś jeszcze ma 1,9 w 5 drzwiach niech da znać :D)
Numer Gadu-gadu: 1958447
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Florek2b »

to może ustalny jakiś ogolny zarys/plan imprezy? czy to ma być bardziej spotowo/stacjonarnie? czy bardziej objazdowo?

jak bardzie stacjonarnie to ja wole chyba ten ośrodek: http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/

jak bardziej objazdowo to faktyczeni trzeba by wybrać jakieś atrakcje turystyczne i zabytki, które będziemy odwiedzać i zabukować noclegi na początki i na końcu trasy :)

i trzeba by ustalić jak to ma wyglądać:
Co spotykamy sie w piątek rano, czy generalnie cały piątek zarezerwowany jest na zjechanie sie ludzi?
Co robimy w sobote?
i rozumiem, że niedziela to dzień zarezerwowany na rozjazdy?

Ja osobiście widział bym to tak:
jak piątek ma być dniem zbornym to ciężko na niego coś zaplanować, wieć w piatek umaiamy sie gdzieś w centralnej polsce w jakimś ośrodku. Wieczorem ognisko/grill, piwo/wodeczka/whiski (byle delikatnie, żeby nie było, że ktoś w sobote nie wsiądzie za kierownice, a niema zapasowego kierowcy :P )
Sobota: rano (ale bez przesady), wstajemy i jedziemy, i tu powstaje kwestia gdzie i czy wracamy z powrotem do tego samego ośrodka, czy zmieniamy całkowicie położenie?
Ja osobiscie zaplanować bym to tak, żeby na godzine 18-20 być wrócić lub dojechać do odrugiego ośrodka (w zalezności od wybranej opcji), wieczorem ognisko/grill, piwo/wodeczka/whiski, zabawa/integracja :P
Niedziela: leczenie kaca/zbieranie dupek do domków

Albo opcja bardzie statyczna, wybieramy ośrodek i siedzimy tam cały weekend ogarniając jakieś okoliczne atrakcje ( sobote )
Awatar użytkownika
Martinoo
Moderator
Posty: 4031
Rejestracja: 16 lip czw, 2009 3:55 pm
Posiadany PUG: 205 Color line Dturbo, 307 XSI HDI, 407 SW 2.0 HDI
Numer Gadu-gadu: 8330169
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Martinoo »

Florek2b pisze:to może ustalny jakiś ogolny zarys/plan imprezy? czy to ma być bardziej spotowo/stacjonarnie? czy bardziej objazdowo?

jak bardzie stacjonarnie to ja wole chyba ten ośrodek: http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/

jak bardziej objazdowo to faktyczeni trzeba by wybrać jakieś atrakcje turystyczne i zabytki, które będziemy odwiedzać i zabukować noclegi na początki i na końcu trasy :)

i trzeba by ustalić jak to ma wyglądać:
Co spotykamy sie w piątek rano, czy generalnie cały piątek zarezerwowany jest na zjechanie sie ludzi?
Co robimy w sobote?
i rozumiem, że niedziela to dzień zarezerwowany na rozjazdy?

Ja osobiście widział bym to tak:
jak piątek ma być dniem zbornym to ciężko na niego coś zaplanować, wieć w piatek umaiamy sie gdzieś w centralnej polsce w jakimś ośrodku. Wieczorem ognisko/grill, piwo/wodeczka/whiski (byle delikatnie, żeby nie było, że ktoś w sobote nie wsiądzie za kierownice, a niema zapasowego kierowcy :P )
Sobota: rano (ale bez przesady), wstajemy i jedziemy, i tu powstaje kwestia gdzie i czy wracamy z powrotem do tego samego ośrodka, czy zmieniamy całkowicie położenie?
Ja osobiscie zaplanować bym to tak, żeby na godzine 18-20 być wrócić lub dojechać do odrugiego ośrodka (w zalezności od wybranej opcji), wieczorem ognisko/grill, piwo/wodeczka/whiski, zabawa/integracja :P
Niedziela: leczenie kaca/zbieranie dupek do domków

Albo opcja bardzie statyczna, wybieramy ośrodek i siedzimy tam cały weekend ogarniając jakieś okoliczne atrakcje ( sobote )

Podoba mi sie twój plan florek ale ja jestem za opcja obajzdową.

Piatek jak najbardziej jako dojazd, natomiast sobota zwiedzanie atrakcji srodkowej polski i w niedziele rozjazdy.

I wydaje mi się ze w jednym osrodku nalezy spotakć sie w piatek i tam spedzic noc z piatku na sobote a w innym do którego pojedziemy noc z soboty na niedziele
205 1.9 Dturbo -> NIE MA OGNIA BEZ DYMU !!! ;P
307 XSI 2.0 HDI ~140KM
407 SW 2.0 HDI 136KM
P.S Nie drażnij lwa!
Obrazek
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: DJPreZes »

Mi się podoba opcja "statyczna".
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Fredator
Junior
Posty: 218
Rejestracja: 02 wrz śr, 2009 9:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: Fredator »

Jest jeszcze opcja żeby spotkać się w piątek nad zalewem w okolicy Tomaszowa i tam przenocować integrować i drinkować.
W sobotę ruszyć szlakiem zabytków i atrakcji do miejsca linku nr 2 około 100km (15 -20 L paliwa) i tam się znów spędzić statycznie czas (może i tańce będą) i w niedzielę się rozjechać.
Normalne piwo to luksus, ale mieć własny browar BEZCENNE
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jakis trip 2012?

Post autor: RafGentry »

Ja to widzę podobnie jak Martinoo. W piątek spotykamy się w jakimś miejscu. Następuje integracja. Rzucamy się sobie w ramiona, rozbijamy namioty, ewentualnie pakujemy się do domków, rozpalamy ognisko, otwieramy browary.
W sobotę rano, albo do południa ruszamy dalej. Jedziemy sobie przez jakieś piękne trasy , zwiedzamy coś, jemy wspólny obiad i nie spiesząc się docieramy na kolejne miejsce. Tam znów integracja, bajo bongo i inne atrakcje. W niedzielę wstajemy, dochodzimy do siebie i kto o której tam chce, jedzie w swoją stronę :)
ODPOWIEDZ