KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Manwe »

Zanim byśmy się obrócili i go dogonili, dałem znać tu to będzie więcej oczu go szukać, jechał w lewo od Opolskiej patrząc ze strony huty
Ostatnio zmieniony 19 mar pn, 2012 1:28 pm przez Manwe, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
Marin205
Peugeot 205 Master
Posty: 3172
Rejestracja: 03 wrz sob, 2005 12:56 pm
Posiadany PUG: 205RG zamienione na Skodę
Numer Gadu-gadu: 4777015
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Marin205 »

wiadomo kto na spotkaniu był, wiadomo kogo nie było :) i komu trzeba podwórku sprawdzić (bo w garażu więcej niż 4 205tki się nie mieszczą) :lol:
http://www.katalogi.peugeot205.pl Kliknij tu i zobacz spis katalogów z galerii.

http://www.facebook.com/Peugeot205Brochures Kliknij tu ściągnij katalog w pdf z facebooka
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: RafGentry »

Ciekawa sprawa z tą Dimmą. A może po prostu właściciel postanowił wyskoczyć autem do Krakowa, korzystając z ładnej pogody w weekend? :)

My korzystając z kolejnego słonecznego dnia znów przejęliśmy kontrolę nad starym peronem załadunkowym. Pojawiło się sporo ekip. Łącznie sześć 205-tek, którymi przybyła Maja z Józkiem (Gentry), Manwe (Lacoste), Motoskubi (Forever), Druan (GTI Miami), Bliźniak (Mito) i ja (CTI).
Oprócz tego przybył swoją 309-tką phase I Bzyq, był też Prezio205 pięknym Porsche oraz Tok elegancko wypucowaną 306-tką.

Zdjęcia już dodałem na facebooka. Można przeglądać 18 sztuk począwszy od tej fotki:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

A tutaj dowód, że peron wcale nie jest nieczynny 8)
Resize of 100_9447.JPG
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

Ładnie wypucowane auta. Mój brudas z odpryśniętym lakierem, porysowanymi drzwiami i zardzewiałymi halogenami by tam nijak nie pasował. W tym kontekście może to i lepiej że prawie wszystkie weekendy mam zajęte. Nie wykluczam jednak że kiedyś się zmobilizuję i ogarnę troche to auto.
Może dodatkowo do tego czasu Marin poskłada w końcu swoje cabrio, co w sumie jest tak samo prawdopodobne jak moje przywrócenie puga do stanu estetycznej poprawności:)
Awatar użytkownika
BzyQ
Uzalezniony
Posty: 568
Rejestracja: 01 maja ndz, 2011 1:00 am
Posiadany PUG: chyba Ty
Numer Gadu-gadu: 4534544
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: BzyQ »

Rafał dobre ujęcie z pociągiem :D
Fox pisze:Mój brudas z odpryśniętym lakierem, porysowanymi drzwiami i zardzewiałymi halogenami by tam nijak nie pasował.
To dodaje jej autentyczności widać ślad czasu na samochodzie, ja przyjeżdżam 309 z popękanym lakierem ma masce i dachu, drzwiami kierowcy w stanie bliskim śmierci ... itd. No ale czy tu chodzi o Pugową rewie mody :?:
2.9 V6 ot co !
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

BzyQ pisze: No ale czy tu chodzi o Pugową rewie mody :?:
Mam nadzieje ze nie, chociaz ja zawsze na poczatku roku ustalam sobie budzet na poprawki estetyczne a potem zawsze wydaje go z nawiazka na wycieczki. W tym roku znowu jest podobnie. Trip do Rumunii zamiast lakiernika i tapicera...

Mimo wszystko Rafi zawsze jak dzwoni to mowi zebym umyl auto, wiec zakladam ze moj brudas by nie wypadl na zdjeciach za dobrze i stad ta uwaga:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: RafGentry »

Fox pisze:
BzyQ pisze: No ale czy tu chodzi o Pugową rewie mody :?:
Mimo wszystko Rafi zawsze jak dzwoni to mowi zebym umyl auto, wiec zakladam ze moj brudas by nie wypadl na zdjeciach za dobrze i stad ta uwaga:)
Nie rozpowszechniaj nieprawdziwych informacji! Dzwonię po to, żeby namówić Cię do przybycia na spota. Brudne auto to zwykle jedna z Twoich wymówek :lol:
A poza tym - pamiętasz jakim ja brudnym Gentry przyjeżdżałem nieraz na zloty? Ślady kocich łap na masce, utytłane koła i błotniki... Ale tak jak mówi BzyQ - to jest Polska, a nie elegancja-Francja :)

Pamiętasz spot pod Halą Targową w marcu 2010? Przybyłem takim lśniącym rumakiem:
Resize of P3200029s.jpg
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Manwe »

zawsze możesz przed spotem zrobić pętle przez hutę i zahaczyć o moją pieczarę to by się puga przemyło Foxiu :)
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

Tak sie troche zgrywam:)Tak na prawde uwazam ze auto jest do jezdzenia i dawania frajdy a nie do wygladania wiec jak jest uciorany blotem to tylko potwierdza ta teze. Jak bede mial wolny weekend to kiedys wpadne, aczkolwiek ostatnio z tym u mnie ciezko. Za tydzien jestem w Wawie, potem jakies inne wyjazdy sie szykuja, potem krakowski maraton, wyjazd do Rumunii ( dwa kolejne weekendy z glowy ), potem wasz trip srodkowopolski i tak zejdzie pewnie do czerwca, kiedy to pewnie pojade za granice na pare tygodni....No ale nie tracmy nadziei:)
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: RafGentry »

A co powiecie, żeby się kiedyś wybrać w jakieś ciekawe miejsce? Tak dla odmiany dla tego peronu ;)

Mam ochotę w końcu odwiedzić zapomniany kurort wczasowy, tzw. Kozubnik, zanim jakiś inwestor ogrodzi teren i postawi ochroniarzy-rencistów.

http://www.opuszczone.com/galerie/kozubnik/index.php
http://www.panoramio.com/photo/1518971
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1466 ... i-sie.html

Tutaj parę fotek z tego miejsca. Wygląda jednocześnie przerażająco i intrygująco.
Resize of kozubnik.jpg
Resize of Kozubnik_II_by_maciejro.jpg
A jeśli Wam się nie spodoba, to w zanadrzu mam kilka innych pomysłów :twisted:
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

Kiedyś czytałem powieść o jakiejś grupie która eksplorowała takie opuszczone tereny. Połowa bohaterów zginęła zamordowana przez jakiegoś złoczyńcę. Możemy jechać:)
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: druan »

Ja bym z chęcią odwiedził taki kurort wczasowy :Y
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
grzesiek309
Peugeot 205 Master
Posty: 5502
Rejestracja: 01 lis ndz, 2009 8:13 pm
Posiadany PUG: Dużo 205 & Partner V6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: grzesiek309 »

Super to wygląda :) Taki klimat Czarnobyla :P Może by tak poszukać takich miejsc w okolicach trasy tripu :wink:
Jest Ci smutno? Jest Ci źle? Wsiądź do puga, przejedź się!
Określenie "Poranny poprawiacz nastroju" nabiera nowego znaczenia... :D
Naprawy, modyfikacje, remonty 205 i nie tylko ;) https://www.facebook.com/205renovation/
Awatar użytkownika
tok
Junior
Posty: 474
Rejestracja: 02 paź pt, 2009 3:24 pm
Posiadany PUG: 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 8405207
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: tok »

Ja jestem chętny. :D Brawo Raf.
" Kto w młodości głupim nie był, ten na starość nie zmądrzeje!"...
Awatar użytkownika
kojak
Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: 19 lip pn, 2010 4:49 pm
Posiadany PUG: Peugeot 106 , 205 w poszukiwaniu :D
Numer Gadu-gadu: 2948084
Lokalizacja: Stołeczno Królewskie Miasto Kraków - Podgórze

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: kojak »

no kozubnik jest super :D jeszcze pare lat temu w pierwszym z budynkow po prawej strony jak sie wjezdza staly dwa silniki t 34 jako pradnice zapasowe...ja postaram sie zgadac z kumplem by mi powiedzial gdzie jest opyszczony psychiatryk w ktorym ponoc jest jeszcze pelne umeblowanie i wyglada to jakby wszyscy sie nagle gdzies ulotnili spooki :D
Zablokowany